Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na sobotę 11.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w sobotę, 11 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach trudny czas, dojdzie do wielu kłótni, a może nawet tymczasowego rozstania. Singielki poznają dużo nowych osób, jednak nie powinny angażować się zbyt szybko w nowe znajomości.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Jeśli tylko możesz, wybierz się na wycieczkę.  Gwiazdy podpowiadają, że  miłość możesz spotkać właśnie tam. W związku pójdziesz  na ustępstwa.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Nie śpiesz się  w sprawach uczuciowych. Nawet jeśli wydaje ci się, że wszystko już jest poukładane, coś może jeszcze cię zaskoczyć.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Przyjmij każde zaproszenie, nawet jeśli  brakuje ci czasu. Na weselu lub przyjęciu masz szansę na spotkanie swojego przeznaczenia.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Poczujesz się młodsza, przez co staniesz się bardziej otwarta. Będziesz błyszczeć  na eleganckich spotkaniach.  W związku spodziewaj się jednak konfliktów.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Spędzisz dużo  czasu na poszukiwaniu miłości. Będziesz musiała uzbroić się  w cierpliwość i poczekać trochę dłużej. Ale warto, bo spotkanie  cię zadziwi.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Krótkie przygody sprawiają, że jesteś niezadowolona. Dlatego będziesz dążyć do znalezienia wielkiej miłości. Pewne spotkanie okaże się decydujące.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Jeśli się zakochasz,  nie oprzesz się pokusie składania deklaracji, nawet jeśli miałabyś odepchnąć tego, który wcześniej był ci bliski. Może warto jeszcze poczekać? 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Będziesz bardzo wymagająca. Nikt nie będzie miał odwagi cię uwieść. Jeśli chcesz odbyć sensowne spotkanie, ustaw poprzeczkę nieco niżej.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Dla singielek czas czułości i porozumienia. W związku będziesz poszukiwać silnych emocji. Twój partner szybko zorientuje się, że nie ma  co liczyć na spokój. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Singielki mogą się zakochać. Związkom, w których relacje od wielu miesięcy  są napięte, grozi nawet separacja. Warto podjąć  konieczne kroki naprawcze.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Przyjemne  przygody zachęcą cię do większego zaangażowania.  W związku nie najlepiej.  Ale będziesz w stanie  naprawić sytuację.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Nie przejmuj się tak swoimi problemami. Pokazując ludziom bardziej radosną twarz, będziesz miała większe szanse na polu matrymonialnym.

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37