Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na poniedziałek 06.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W najbliższym czasie nie do końca możesz ufać swojej intuicji, uczucia mogą Ci przysłonić istotę sytuacji. W związku postaw na kompromis i miłe gesty.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Gwiazdy sprzyjają realizacji planów, nawet tych najśmielszych. Ogranicz jednak bujanie w obłokach. Lepiej skup się na osiąganiu bliższych  i bardziej realnych celów. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Każdą deklarację starannie rozważaj. Nie pora teraz na kompromis. Wybieraj tylko rozwiązania, które cię zadowalają lub wywołują twój entuzjazm. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Nie podejmuj teraz ważnych decyzji. Pewne problemy może będą ci ciążyć, jednak w ogóle się tym nie przejmuj. Na wszystko  przyjdzie czas. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Twoje plany zadziwią otoczenie. Mało tego – sama możesz być zaskoczona tym, co zrobisz. Gwiazdy dobrze wróżą miłości. Być może szykuje się romans…

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

W najbliższym czasie zatęsknisz za czułością i wrażliwością. Bo w twoim życiu uczuciowym będzie się działo. Mogą zostać odkryte jakieś sprawy z przeszłości.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Wreszcie zapanujesz nad swoimi nastrojami, co pomoże ci zachować spokój. Nie ufaj nowym znajomościom. Jeśli jesteś w dobrym związku, zadbaj o tę relację.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Nie zapomnij zrobić drobnego prezentu swojemu partnerowi. Od dawna czeka  na miły gest. Singielki  więcej czasu będą spędzać  w kinie lub… w barze.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Nie daj się zwieść niezobowiązującym znajomościom. Nawet jeśli niedawno z kimś się rozstałaś, a chcesz się pojednać, to nie zastanawiaj się, tylko to zrób. 

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Zechcesz się uwolnić  od relacji, które hamują twój rozwój. Poczujesz, że potrzebujesz zmian, przestrzeni  i poszerzania horyzontów. Teraz jest na to najlepszy moment.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Skupisz się (aż do przesady!) na zachowaniu niezależności. To sprawi, że zaczniesz się zachowywać inaczej niż zwykle. Otoczenie będzie zdziwione, ale się tym nie przejmuj. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Los ci teraz sprzyja, więc ciesz się życiem. Tylko pamiętaj o konsekwencjach. Przy zawieraniu nowych znajomości zachowaj ostrożność lub… anonimowość.  

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Spodobasz się komuś, kto w ogóle do Ciebie nie pasuje. Zachowaj ostrożność, by przez tego kogoś nie znaleźć się  w nieprzyjemnej sytuacji.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08