Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na poniedziałek 06.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W najbliższym czasie nie do końca możesz ufać swojej intuicji, uczucia mogą Ci przysłonić istotę sytuacji. W związku postaw na kompromis i miłe gesty.

koziorożec- horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Gwiazdy sprzyjają realizacji planów, nawet tych najśmielszych. Ogranicz jednak bujanie w obłokach. Lepiej skup się na osiąganiu bliższych  i bardziej realnych celów. 

wodnik - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Każdą deklarację starannie rozważaj. Nie pora teraz na kompromis. Wybieraj tylko rozwiązania, które cię zadowalają lub wywołują twój entuzjazm. 

ryby - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Nie podejmuj teraz ważnych decyzji. Pewne problemy może będą ci ciążyć, jednak w ogóle się tym nie przejmuj. Na wszystko  przyjdzie czas. 

baran - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Twoje plany zadziwią otoczenie. Mało tego – sama możesz być zaskoczona tym, co zrobisz. Gwiazdy dobrze wróżą miłości. Być może szykuje się romans…

byk - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

W najbliższym czasie zatęsknisz za czułością i wrażliwością. Bo w twoim życiu uczuciowym będzie się działo. Mogą zostać odkryte jakieś sprawy z przeszłości.

bliźnięta - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Wreszcie zapanujesz nad swoimi nastrojami, co pomoże ci zachować spokój. Nie ufaj nowym znajomościom. Jeśli jesteś w dobrym związku, zadbaj o tę relację.

rak - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Nie zapomnij zrobić drobnego prezentu swojemu partnerowi. Od dawna czeka  na miły gest. Singielki  więcej czasu będą spędzać  w kinie lub… w barze.

lew - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Nie daj się zwieść niezobowiązującym znajomościom. Nawet jeśli niedawno z kimś się rozstałaś, a chcesz się pojednać, to nie zastanawiaj się, tylko to zrób. 

panna - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Zechcesz się uwolnić  od relacji, które hamują twój rozwój. Poczujesz, że potrzebujesz zmian, przestrzeni  i poszerzania horyzontów. Teraz jest na to najlepszy moment.

waga - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Skupisz się (aż do przesady!) na zachowaniu niezależności. To sprawi, że zaczniesz się zachowywać inaczej niż zwykle. Otoczenie będzie zdziwione, ale się tym nie przejmuj. 

skorpion - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Los ci teraz sprzyja, więc ciesz się życiem. Tylko pamiętaj o konsekwencjach. Przy zawieraniu nowych znajomości zachowaj ostrożność lub… anonimowość.  

strzelec horoskop
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Spodobasz się komuś, kto w ogóle do Ciebie nie pasuje. Zachowaj ostrożność, by przez tego kogoś nie znaleźć się  w nieprzyjemnej sytuacji.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44