Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na niedzielę 05.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 05.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 5 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Jeśli jesteś singielką, nie staraj się na siłę szukać towarzystwa, lepiej poczekać na odpowiednią osobę. W związkach sielanka, powrót namiętności, a może nawet poważne decyzje o przyszłości.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Singielki mogą trafić na właściwego partnera podczas nauki lub pracy. Osoby w związkach odpowiednio spożytkują wspólny czas.  Będzie romantycznie

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Roztaczasz aurę, która uwiedzie niejednego pana. Z jednym możesz zdecydować się na bliższą znajomość. Tylko czy  jest tego wart? 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Stoisz w miejscu.  Z jednej strony chcesz  związku, z drugiej strony wydaje ci się, że to nie dla ciebie.  Zajęte Ryby mogą być teraz przykre dla partnera.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

W twoim związku zagości rutyna przeplatana spotkaniami rodzinnymi. Singielki znajdą miłe towarzystwo w pracy  lub przez Internet.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Zapowiada się romans!  W związkach rozmowy  z partnerem. Poważne, ale przyjemne. Niektóre Byki zdecydują się nawet   na małżeństwo.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Więcej uwagi poświęcisz teraz rodzinie niż sobie. Osoby w związkach będą przeznaczać swój czas  na zajęcia z dziećmi. Ciesz się rodzinnym odpoczynkiem.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Będziesz czuć  silną potrzebę bycia z kimś. Na szczęście przeznaczysz swój  czas na przyjemności, a nie na rozpacz i tęsknotę za przeszłością.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

W związkach pojawi się namiętność. Singielki nieoczekiwanie spotkają kogoś interesującego. Lwom z pewnością nie zabraknie teraz towarzystwa!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Zaczniesz zbyt  poważnie podchodzić do zawieranych znajomości. Nawet jeśli nowy kolega długo się nie odzywa, to nie powód  do zmartwień.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Singielki mogą teraz zawrzeć ciekawą znajomość  w nietypowym miejscu.  Nowo poznana osoba może mieć jednak poważne zobowiązania.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

W najbliższym  okresie będziesz wolała spędzać więcej czasu  z przyjaciółmi niż z partnerem. Przyczyną napiętej relacji będą nieporozumienia rodzinne.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Podczas szkolenia, pracy lub na wyjeździe integracyjnym możesz poznać kogoś ważnego. I niekoniecznie chodzi  o związek… 

Zobacz także
Horoskop

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku! Panny w tym roku czeka namiętny romans! A twój znak?

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie bardzo uważaj na nowe znajomości, z perspektywy drugiej osoby relacja może wyglądać zupełnie inaczej. W związkach zwróć większą uwagę na potrzeby partnera i bądź wyrozumiała, to zapobiegnie wielu konfliktom. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach nabierzesz ochoty na zawieranie nowych, interesujących znajomości. Swoją błyskotliwością  ujmiesz niejednego. Praca Nareszcie odetchniesz z ulgą. Stara sprawa zostanie wyjaśniona, trzeba będzie jeszcze tylko uzupełnić kwestie formalne. Spodziewaj się dodatkowego dochodu. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Skusisz się na potajemne pogaduszki  i flirciki. W związkach możliwe awantury rodzinne. Niektóre  z was będą szukać pocieszenia u przyjaciela. Praca Ucieszą cię dodatkowe pieniądze, jednak szybko okaże się, że należy sfinansować inne projekty. Długo nie nacieszysz się więc swoją nagrodą. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twój urok będzie nieodparty. Poczujesz się atrakcyjna i z łatwością kogoś poznasz. Jednak tak dobrze zapowiadająca się znajomość wkrótce cię czymś zaskoczy. Praca Jesteś wyczerpana. To najlepszy moment, aby się spakować i wyruszyć na krótkie wakacje. Ryby urodzone w lutym będą nastawione na zarabianie  i myślenie o zyskach. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać.  Praca Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 25.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 25.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w środę, 25 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  W związkach nadciągają burzowe chmury, w najbliższym czasie czeka Was dużo konfliktów i nieporozumień. Osoby samotne mogą liczyć na nawiązanie nowej znajomości, która być może zakończy się romansem. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Panie, które pragną potomstwa, mogą teraz się o nie starać. A te Koziorożce, które dotąd były samotne , w nadchodzących dniach mimo starań nie zmienią statusu.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Zapowiada się urocza randka. Nawet jeśli jesteś singlem urodzonym do połowy lutego, z pewnością spędzisz najbliższy czas w nowym, ciekawym towarzystwie. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Ukryte związki i potajemne romanse. Poznany pan, niestety, będzie osobą zajętą. Bądź ostrożna, bo z pewnością wcześniej czy później wróci do swojej żony.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Samotny Baran urodzony po 10 kwietnia nawiąże nową znajomość przez Internet. Znajomość ta przerodzi się w romans. Inne Barany mogą liczyć na porozumienie w związku. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Osoby urodzone  w maju mogą przeżyć kilka nieporozumień z partnerem. Atmosfera w pracy sprzyja flirtom. Możesz tam przeżyć romans. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Nie potrzebujesz dużo, aby doszło do konfliktu. Zbyt wiele powiesz i niepotrzebnie zrobi się niemiło. Osoby urodzone po 15 czerwca nawiążą nową znajomość w podróży. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Cierpliwości, nie pospieszaj partnera. Nawet jeśli po drodze są przeszkody i musicie na jakiś czas się rozstać, to nie jest to koniec związku, a raczej jego wzmocnienie . ...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię spotka w niedzielę, 8 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych nadchodzi wiele zmian, przed Tobą poważne decyzje - nie podejmuj ich w pośpiechu. Uważaj na nowe znajomości, mogą nie być warte Twojego zaangażowania. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Nawet kilka odmów spotkań nie zniechęci cię do nawiązywania nowych znajomości. Jeśli jesteś w separacji , możesz teraz podjąć ostateczną decyzję co do związku. Praca Duch walki cię nie opuści. Będziesz wiedzieć, kiedy reagować. Będziesz też pewna siebie i jeśli trzeba, pokażesz, kto tu rządzi! Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Korzystny czas do nawiązywania znajomości. Uważaj, aby nie ekscytować się kimś, kto nie będzie tego wart.  Praca Mało prawdopodobne, aby atmosfera w pracy była teraz lepsza. Jedyne, co możesz zrobić, to unikać okazji do spięć. Nie plotkuj, bo obróci się to przeciwko tobie.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Samotni przeżyją teraz sentymentalną przygodę. W związkach dużo czułości  i zrozumienia. To nie pora na rodzinne wizyty.  Praca W pracy możesz liczyć na korzystne wyniki i oczekiwać niespodziewanych wyjazdów zagranicznych. Skorzystaj z okazji  i poducz się języków obcych .  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Osoby samotne zaangażują się w przygody bez przyszłości. Będzie miło, ale szybko się zakończy. W związkach pora na wyjaśnienie ostatnich nieporozumień.  Praca Od ciebie będzie zależało wyznaczenie granic. Służ radą innym, a przekonasz się, że niebawem też udzielą ci wsparcia.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 -...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner