Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 10 - 16 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 10 do 16 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 10 do 16 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W najbliższym czasie będziesz pod wpływem silnych emocji - zazdrości, złości, samotności lub zauroczenia. Postaraj się odsunąć je na bok i zastanowić się chłodno nad sytuacją. W pracy mogą Cię czekać zrezygnowanie i frustracja, przeczekaj ten czas, niedługo zostaniesz doceniona.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Opanuj swoje uczucia! Nie daj się ponieść złości, bo możesz potem żałować. Najbliższe otoczenie może nie być specjalnie wyrozumiałe dla twojego zmiennego humoru.

Praca

Niestety będziesz mieć zły wpływ na swoje otoczenie. Poza tym ktoś bardzo będzie chciał zaszkodzić twojej karierze. W sumie – musisz się pilnować na każdym kroku.  

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Dawna miłość odezwie się po latach. Nie odtrącaj jej! Nie zaszkodzi mały romans. Choć w ostatecznym rozrachunku wzmocni to jedynie twój obecny związek.

Praca

Unikaj szefa! Jeśli możesz, pracuj jak najwięcej w domu. Poza tym pamiętaj, że milczenie jest złotem. Nawet jeśli kusi cię, aby coś powiedzieć, lepiej zachowaj to dla siebie. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Choć bardzo chcesz, w najbliższym czasie nie znajdziesz partnera. Powód? Obiecujesz, a potem nie dotrzymujesz słowa. Poczekaj na lepszy czas.

Praca

Szef zaproponuje ci dodatkowe zadania. Nie panikuj. Poradzisz sobie i zdążysz je zrealizować przed czasem. A potem otrzymasz za to nagrodę adekwatną do wysiłku.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Przypadkowo spotkana osoba zapadnie ci mocno w pamięć. Początkowo nie odwzajemni ona twoich uczuć, ale się nie poddawaj. Twoje starania przyniosą efekt.

Praca

Wkrótce na horyzoncie pojawią się nowe możliwości. Pamiętaj jednak, aby nie reagować na nie zbyt spontanicznie. Każdą propozycję dokładnie przemyśl.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Powstrzymaj swój wybuchowy charakter. Może on zaszkodzić twojemu związkowi. Udaj się do specjalisty i tam znajdź odpowiedzi na niepokojące cię od dawna problemy.

Praca

Zwolnij tempo. Na wszystko jest czas! Nadgorliwość może odbić się na twojej karierze i zdrowiu. Warto najpierw dokładnie przemyśleć wszystkie propozycje!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Dawno niewidziany znajomy wpadnie z nagłą wizytą. Jeśli dasz radę, to nie wpuszczaj go do domu, bo może nie mieć do końca czystych intencji. Ogranicz wasze kontakty!

Praca

Poczujesz wypalenie zawodowe. Przemyśl, czy nie warto wyjechać za granicę i zacząć nowe życie  i pracę. Taka zmiana będzie korzystna!

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Powstrzymuj wybuchy gniewu. Pamiętaj, że nie każdy  z twojego otoczenia musi zgadzać się z twoją opinią. Wysłuchaj partnera uważnie  i podejmij właściwe decyzje.

Praca

Twoja ostrożność może ci zaszkodzić w osiągnięciu celu. Odważna rozmowa  z szefem wcale nie musi oznaczać kłopotów,  a może przynieść awans.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Nie rozróżniasz miłości i namiętności. Zanim zabrniesz za daleko w nowy romans, pomyśl o swoim długoletnim związku. Zastanów się, czy potem nie będziesz go żałować.

Praca

Nie przesadzaj  z zazdrością. Wykonuj swoje zadania tak jak do tej pory, a z pewnością zostaniesz doceniona. Choć może nie do końca tak, jak byś chciała...

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Wraz z nadchodzącą wiosną odezwie się w tobie potrzeba bycia w związku. Pamiętaj jednak, by zapanować nad zaborczością i zazdrością.

Praca

Przyjmij propozycję zawodową, nawet jeśli z pozoru wydaje ci się nieopłacalna.  W przyszłości może ona przynieść korzyści, z których teraz nie zdajesz sobie sprawy.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Nie daj się depresji! Warto wyjść z domu i odświeżyć dawne znajomości. Odwiedź przy okazji rodzinę. Dzięki niej możesz poznać kogoś, kto przypadnie ci do gustu.

Praca

Bądź skłonna do kompromisów. Nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Zyskasz więcej, jeśli nie będziesz uparta. Przede wszystkim – sympatię szefa  i twojego otoczenia.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Nie bądź zadufana w sobie. Może warto czasem wysłuchać innych. Udzielone ci rady mogą zaowocować trwałym i szczęśliwym związkiem.  A takiego przecież szukasz!

Praca

Zrób porządek w swoich papierach. Ureguluj  sprawy finansowe i nie bój się zawierać nowych kontraktów handlowych. Nie ufaj za to pochlebcom. Są fałszywi!

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Będziesz otoczona adoratorami. Wielu z nich będzie wyznawało ci miłość. Ale tylko jeden pokocha cię naprawdę.  Niestety, możesz pomylić się  w swoim wyborze.

Praca

Nie podejmuj teraz żadnych decyzji zawodowych.  W pracy pozostań niewidzialna,  a dobre pomysły zachowaj  na przyszłość. Bądź ostrożna na każdym kroku!

 

Joanna Krupa pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Newsy
Byki (tak jak Joanna Krupa) powinny w najbliższym czasie unikać szefa. A co czeka inne znaki? Sprawdź swój horoskop!
Byki (tak jak Joanna Krupa) powinny w najbliższym czasie unikać szefa. A co czeka inne znaki? Sprawdź swój horoskop!

Co czeka cię w najbliższym czasie? Wielka miłość, a może rozstanie? Dla kogo szef będzie tym razem łaskawy, a kto zasłuży na reprymendę? Sprawdź najnowszy horoskop z magazynu "Flesz" przygotowany przez astrolog Agnieszkę Zub i dowiedz się, jakie niespodzianki zostały zapisane dla ciebie w gwiazdach!  Horoskop na dwa tygodnie BARAN  (21.03–20.04) Uczucia: Opanuj swoje uczucia! Nie daj się ponieść złości, bo możesz potem żałować. Najbliższe otoczenie może nie być specjalnie wyrozumiałe dla twojego zmiennego humoru. Kariera: Niestety będziesz mieć zły wpływ na swoje otoczenie. Poza tym ktoś bardzo będzie chciał zaszkodzić twojej karierze. W sumie – musisz się pilnować na każdym kroku. BYK ( 21.04–20.05) Uczucia: Dawna miłość odezwie się po latach. Nie odtrącaj jej! Nie zaszkodzi mały romans. Choć w ostatecznym rozrachunku wzmocni to jedynie twój obecny związek. Kariera: Unikaj szefa! Jeśli możesz, pracuj jak najwięcej w domu. Poza tym pamiętaj, że milczenie jest złotem. Nawet jeśli kusi cię, aby coś powiedzieć, lepiej zachowaj to dla siebie. Bliźnięta ( 21.05–21.06) Uczucia: Choć bardzo chcesz, w najbliższym czasie nie znajdziesz partnera. Powód? Obiecujesz, a potem nie dotrzymujesz słowa. Poczekaj na lepszy czas. Kariera: Szef zaproponuje ci dodatkowe zadania. Nie panikuj. Poradzisz sobie i zdążysz je zrealizować przed czasem. A potem otrzymasz za to nagrodę adekwatną do wysiłku. Zobacz także:  Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość RAK ( 22.06–22.07) Uczucia: Przypadkowo spotkana osoba zapadnie ci mocno w pamięć. Początkowo nie odwzajemni ona twoich uczuć, ale się nie poddawaj. Twoje starania przyniosą efekt. Kariera: Wkrótce na...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w czwartek, 16 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Miłość może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie Będąc w związku nie szukaj szczęścia poza nim, możesz potem tego żałować. W pracy bardzo ważne będę relacje międzyludzkie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Miłość pojawi się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Osoby w związkach poznają kogoś fascynującego, ale będzie to tylko platoniczne uczucie . Praca W pracy szykuje się niespodzianka. Nie odkrywaj do końca wszystkich swoich kart atutowych. Więcej pracy wykonuj  samodzielnie. Szczęście sprzyja artystom i pisarzom! Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Romantyczne chwile spędzisz głównie... w Internecie! Tam czeka na ciebie miłość. Trochę jednak musisz poczekać, zanim się spotkacie w cztery oczy.  Praca Jeśli szukasz pracy  lub chcesz ją zmienić, to dobre nowiny przyjdą od twojego przyjaciela. Może trzeba będzie kimś się zaopiekować albo mu pomóc. Warto!  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Masz już dość portali randkowych? Nie zniechęcaj się! Tym razem zapoznasz kogoś starszego, kto zakocha się w tobie bezwarunkowo. Pytanie tylko,  co z tym zrobisz… Praca Zostaniesz wyróżniona. Czeka cię też odpowiednie docenienie finansowe.  Nie wszystkim się to  spodoba. Uważaj na „złe języki” i plotki.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Swoją miłość możesz spotkać w podróży. Jednak wszelkie romanse na odległość , które opierać się będą tylko na wymianie wiadomości, zakończą się fiaskiem. I to szybko! Praca Nieświadomie staniesz...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 17 - 23 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 17 do 23 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 17 do 23 lutego 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W związku nie będzie działo się najlepiej - przemyśl wszystko, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości i nieoczekiwane uczucie. W pracy działaj z rozwagą i spokojem, być może czas na zmiany. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Daj się ponieść emocjom. Umów się na spotkanie, wyjdź do ludzi!  Zajrzyj do klubu czy restauracji. Nie zaszkodzi ci teraz  odrobina szaleństwa. Praca Nie bądź  agresywna, bo otoczenie przestanie cię odbierać pozytywnie. Twoja nadgorliwość może być zalążkiem przyszłych problemów zawodowych. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Nie bądź wylewna w uczuciach. Druga osoba może to odebrać jako przejaw zaborczości. Zamiast opłakiwać nieudany związek, idź śmiało  ku nowemu. Praca Łap każdą okazję! Kolejne szybko ci się nie  trafią. Wkrótce spodziewaj się nowej propozycji pracy. Zastanów się: może trzeba  ją przyjąć? Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Niełatwo będzie  z tobą rozmawiać. Za dużo mówisz. Liczysz się tylko ty. Dopuść do słowa partnera, żeby nie poczuł się odsunięty. Singielki kogoś poznają. Praca Dobry czas dla osób poszukujących pracy. Nie będą narzekać również ci, którzy aktualnie pracują. Dla nich też znajdą się nowe propozycje. Będziesz mogła wybierać. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość W sprawach sercowych stabilnie. Patrz jednak na swój związek z dystansem. Poddanie się namiętności może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. Praca...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner