Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop tygodniowy 16 - 22 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Singielki w najbliższym czasie nawiążą nowe znajomości, jednak lepiej nie nastawiać się na poważną relację. W niektórych związkach małe nieporozumienia, czas zerwać z rutyną. W pracy mogą się przed nami otworzyć nowe możliwości, warto mieć się na baczności!

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Poczujesz się pewna siebie. Nie do końca jednak będziesz zdecydowana, jak to wykorzystać. Wenus zadba o to, byś się nie nudziła,  i ześle ci adoratorów. 

Praca

Korzystne położenie Słońca sprawi, że pojawią się nowe okazje, a wraz z nimi nowe obietnice. Dla niektórych Baranów będą dobre, dla innych okażą się mrzonką.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Najbliższy czas przyniesie wiele miłych chwil i niejedną znajomość, zwłaszcza na wyjeździe. Jednak pod koniec miesiąca sprawy uczuciowe nie będą układały się najlepiej.

Praca

Przygotuj  się na intensywny kurs lub szkolenie. Będzie ci to nie na rękę. Terminy mogą zostać przesunięte, a ty będziesz chciała planować urlop.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Czas na odpoczynek! Niewykluczone, że będziesz kusić swoim wyglądem. Bliźnięta w związkach spędzą miło czas. Jedyne, co może was poróżnić z partnerem, to wybór atrakcji.

Praca

Będziesz mieć wiele pomysłów. Realizacja niektórych z nich wymagać będzie krótkiego dokształcenia. Los ci sprzyja, wszystko pójdzie zgodnie  z planem.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do wydatków nie spodobają się partnerowi i może dojść do nieporozumień.

Praca

Przed urlopem zgłoś się do konkursu, który zapewnia awans. Po powrocie czeka cię miła niespodzianka, bo okaże się, że zajmiesz wyższe stanowisko.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Lew będący w związku będzie się nudzić, dlatego zacznie prowadzić rozmowy z wirtualnymi znajomymi. Od tego tylko  krok do flirtu! 

Praca

Pod koniec  miesiąca odzyskasz siły i chęci do pracy. Zadbasz o swój wizerunek i zechcesz  pokazać się innym z lepszej strony.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zechcesz się spotkać lub porozmawiać z kimś, kogo dawno nie widziałaś. Pomyślisz, że to moment na romans,  jednak ten ktoś okaże się  zajęty.

Praca

Będziesz przemęczona. Zwłaszcza Panny, które nie wybierają się na urlop, wyraźnie odczują spadek formy. Może nawet dojść do niezręcznej sytuacji w pracy.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Łatwo ulegniesz pokusie: komuś, kto z początku zaimponuje ci intelektualnie. W rzeczywistości będzie chciał czegoś więcej niż rozmowa. 

Praca

Najbliższy  czas sprzyja sprawom zawodowym. Nawet jeśli jesteś na urlopie, spodziewaj się korzystnej oferty. Bądź więc czujna i… odbieraj telefon.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

W stałych związkach bez zmian. Docenisz partnera. Dla wolnych Skorpionów możliwe romanse w pracy lub spotkanie  z kimś ze szkolnych lat.

Praca

Obowiązki wzywają  do pracy. Nie daj się oczarować obietnicami. Nawet jeśli to będzie klient, którego znasz od lat, lepiej zabezpiecz się  zaliczką.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Tam, gdzie zabawa i rozrywka, tam i nowe znajomości. Oraz romanse. Zajęte Strzelce spędzą miło czas w swoim miejscu zamieszkania.

Praca

Chętnie zmienisz profesję i być może niedługo zdecydujesz się na pracę za granicę. Tam gwiazdy wróżą ci powodzenie w branży gastronomicznej.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Singielki postanowią zmienić swoje życie i rozpoczną poszukiwania drugiej połówki  Interesujące wydadzą wam się relacje bez zobowiązań. 

Praca

Niektóre Koziorożce będę próbować swoich sił  za granicą. Inne tylko zechcą  nawiązać współpracę z kimś nowym. Będziesz nastawiona  na zysk.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Zapragniesz być z kimś w relacji. Nowa znajomość zapowiada się interesująco, jednak dla niektórych Wodników  może okazać się trudna.

Praca

Wodnik, który chce zarobić więcej  lub znaleźć pracę, dostanie niejedną propozycję. Niestety, żadna oferta nie będzie idealna.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Ryby w związkach dzięki rozmowie wreszcie porozumieją się z kimś ważnym. Singielki zdecydują się na nową znajomość. Zaryzykują  – i słusznie! 

Praca

Najbliższy czas będzie sprzyjał sprawom zawodowym. Ktoś poprosi ci o pomoc. Będą rozmowy o nowym projekcie i ucieszy cię pewna propozycja.

 

Więcej na temat Horoskop horoskop
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15