Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 16 - 22 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Singielki w najbliższym czasie nawiążą nowe znajomości, jednak lepiej nie nastawiać się na poważną relację. W niektórych związkach małe nieporozumienia, czas zerwać z rutyną. W pracy mogą się przed nami otworzyć nowe możliwości, warto mieć się na baczności!

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Poczujesz się pewna siebie. Nie do końca jednak będziesz zdecydowana, jak to wykorzystać. Wenus zadba o to, byś się nie nudziła,  i ześle ci adoratorów. 

Praca

Korzystne położenie Słońca sprawi, że pojawią się nowe okazje, a wraz z nimi nowe obietnice. Dla niektórych Baranów będą dobre, dla innych okażą się mrzonką.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Najbliższy czas przyniesie wiele miłych chwil i niejedną znajomość, zwłaszcza na wyjeździe. Jednak pod koniec miesiąca sprawy uczuciowe nie będą układały się najlepiej.

Praca

Przygotuj  się na intensywny kurs lub szkolenie. Będzie ci to nie na rękę. Terminy mogą zostać przesunięte, a ty będziesz chciała planować urlop.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Czas na odpoczynek! Niewykluczone, że będziesz kusić swoim wyglądem. Bliźnięta w związkach spędzą miło czas. Jedyne, co może was poróżnić z partnerem, to wybór atrakcji.

Praca

Będziesz mieć wiele pomysłów. Realizacja niektórych z nich wymagać będzie krótkiego dokształcenia. Los ci sprzyja, wszystko pójdzie zgodnie  z planem.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do wydatków nie spodobają się partnerowi i może dojść do nieporozumień.

Praca

Przed urlopem zgłoś się do konkursu, który zapewnia awans. Po powrocie czeka cię miła niespodzianka, bo okaże się, że zajmiesz wyższe stanowisko.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Lew będący w związku będzie się nudzić, dlatego zacznie prowadzić rozmowy z wirtualnymi znajomymi. Od tego tylko  krok do flirtu! 

Praca

Pod koniec  miesiąca odzyskasz siły i chęci do pracy. Zadbasz o swój wizerunek i zechcesz  pokazać się innym z lepszej strony.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zechcesz się spotkać lub porozmawiać z kimś, kogo dawno nie widziałaś. Pomyślisz, że to moment na romans,  jednak ten ktoś okaże się  zajęty.

Praca

Będziesz przemęczona. Zwłaszcza Panny, które nie wybierają się na urlop, wyraźnie odczują spadek formy. Może nawet dojść do niezręcznej sytuacji w pracy.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Łatwo ulegniesz pokusie: komuś, kto z początku zaimponuje ci intelektualnie. W rzeczywistości będzie chciał czegoś więcej niż rozmowa. 

Praca

Najbliższy  czas sprzyja sprawom zawodowym. Nawet jeśli jesteś na urlopie, spodziewaj się korzystnej oferty. Bądź więc czujna i… odbieraj telefon.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

W stałych związkach bez zmian. Docenisz partnera. Dla wolnych Skorpionów możliwe romanse w pracy lub spotkanie  z kimś ze szkolnych lat.

Praca

Obowiązki wzywają  do pracy. Nie daj się oczarować obietnicami. Nawet jeśli to będzie klient, którego znasz od lat, lepiej zabezpiecz się  zaliczką.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Tam, gdzie zabawa i rozrywka, tam i nowe znajomości. Oraz romanse. Zajęte Strzelce spędzą miło czas w swoim miejscu zamieszkania.

Praca

Chętnie zmienisz profesję i być może niedługo zdecydujesz się na pracę za granicę. Tam gwiazdy wróżą ci powodzenie w branży gastronomicznej.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Singielki postanowią zmienić swoje życie i rozpoczną poszukiwania drugiej połówki  Interesujące wydadzą wam się relacje bez zobowiązań. 

Praca

Niektóre Koziorożce będę próbować swoich sił  za granicą. Inne tylko zechcą  nawiązać współpracę z kimś nowym. Będziesz nastawiona  na zysk.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Zapragniesz być z kimś w relacji. Nowa znajomość zapowiada się interesująco, jednak dla niektórych Wodników  może okazać się trudna.

Praca

Wodnik, który chce zarobić więcej  lub znaleźć pracę, dostanie niejedną propozycję. Niestety, żadna oferta nie będzie idealna.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Ryby w związkach dzięki rozmowie wreszcie porozumieją się z kimś ważnym. Singielki zdecydują się na nową znajomość. Zaryzykują  – i słusznie! 

Praca

Najbliższy czas będzie sprzyjał sprawom zawodowym. Ktoś poprosi ci o pomoc. Będą rozmowy o nowym projekcie i ucieszy cię pewna propozycja.

 

Magda Gessler podczas promocji lodów jej autorstwa
East News
Newsy
Raki, jak Magda Gessler, szykują się na kłótnię! A co czeka Ciebie? Sprawdź horoskop
Raki, jak Magda Gessler, szykują się na kłótnię! A co czeka Ciebie? Sprawdź horoskop

Co nas czeka w nadchodzących dniach? Mamy dla Was horoskop z magazynu "Flesz". Pieniądze, nowy partner, świetna okazja zawodowa, czy wreszcie upragnione wakacje? Sprawdzcie sami!  Rak 22.06–22.07 Uczucia Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do wydatków nie spodobają się partnerowi i może dojść do nieporozumień.  Kariera Przed urlopem zgłoś się do konkursu, który zapewnia awans. Po powrocie czeka cię miła niespodzianka, bo okaże się, że zajmiesz wyższe stanowisko. Lew 23.07–22.08 Uczucia Lew będący w związku będzie się nudzić, dlatego zacznie prowadzić rozmowy z wirtualnymi znajomymi. Od tego tylko krok do flirtu!  Kariera Pod koniec miesiąca odzyskasz siły i chęci do pracy. Zadbasz o swój wizerunek i zechcesz pokazać się innym z lepszej strony. Panna 23.08–22.09 Uczucia Zechcesz się spotkać lub porozmawiać z kimś, kogo dawno nie widziałaś. Pomyślisz, że to moment na romans, jednak ten ktoś okaże się zajęty.  Kariera Będziesz przemęczona. Zwłaszcza Panny, które nie wybierają się na urlop, wyraźnie odczują spadek formy. Może nawet dojść do niezręcznej sytuacji w pracy. Waga 23.09–22.10 Uczucia Łatwo ulegniesz pokusie: komuś, kto z początku zaimponuje ci intelektualnie. W rzeczywistości będzie chciał czegoś więcej niż rozmowa.  Kariera Najbliższy czas sprzyja sprawom zawodowym. Nawet jeśli jesteś na wakacjach, spodziewaj się korzystnej oferty. Bądź więc czujna i… odbieraj telefon. Skorpion 23.10–21.11 Uczucia W stałych związkach bez zmian. Docenisz partnera. Dla wolnych Skorpionów możliwe romanse w pracy lub spotkanie z kimś ze szkolnych lat. Kariera Obowiązki wzywają do pracy. Nie daj się oczarować obietnicami....

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 27 stycznia - 2 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie chaos w życiu uczuciowym - romanse w pracy, nowe związki, rozstania i powroty do przeszłości. Czasami warto zrobić krok w tył i na spokojnie pomyśleć, zamiast popełnić życiowy błąd. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Podejmiesz rozsądne decyzje w wyborze partnera. Ważniejsze stanie się bezpieczeństwo niż romanse bez przyszłości. Będziesz gotowa na szczerość. Praca Zmiany zawodowe  u tych z was, które pracują jako lekarki, artystki czy opiekunki. Zapowiada się dobry czas na znalezienie pracy lub dodatkowego zajęcia. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Nowo poznana osoba nie da ci poczucia stabilizacji. Ona sama ma nieuporządkowane życie. Przez takich ludzi z problemami sama narazisz się na cierpienie. Praca Nie będziesz zadowolona z grafiku. Przypadną ci niekomfortowe godziny pracy. Niektóre z was zdadzą sobie sprawę z niepewnej sytuacji zawodowej. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość W twoim życiu zagości harmonia. Dobrze układające się sprawy sercowe sprawią, że chętniej będziesz spędzać czas z partnerem. Singielka  zakocha się w kimś z pracy . Praca Dni miną bardzo przyjemnie, gdyż praca, którą będziesz teraz wykonywać, sprawi ci dużo radości. Trafisz na temat, w którym czujesz się pewnie. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Singielki mogą teraz poznać kogoś w Internecie. Nowa znajomość poprawi ci nastrój. Ktoś będzie oczarowany twoją urodą. W związkach dobry czas: partner sprawi ci prezent. Praca Powodzenie  w kontaktach handlowych, ożywienie w sprzedaży....

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W pracy pojawią się nowe propozycje i możliwości, możesz dużo na tym zyskać. Już niedługo czeka Cię nowa interesująca znajomość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Możesz teraz zaangażować się w romans, który trzeba będzie utrzymać w tajemnicy. Nowo poznana osoba nie dotrzyma jednak obietnicy. Najlepiej ochłoń, weź głęboki oddech  i… odczekaj kilka tygodni. Praca Gwiazdy sprzyjają tym,  którzy prowadzą działalność artystyczną. Szef przyzna ci  premię, ale pod warunkiem dochowania tajemnicy. Nie jest to czas na zmiany pracy lub stanowiska. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach poznasz interesującą osobę przez Internet. W związkach koniec z nieporozumieniami. Zaczniecie teraz więcej czasu spędzać poza domem. Ciesz się tym! Praca Śmiało możesz rozpocząć nowy projekt zawodowy. Dostaniesz wsparcie od współpracowników. Jeżeli chcesz otworzyć biznes rodzinny, nie zastanawiaj się długo:  to dobra decyzja. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Możesz przyciągać osoby, które są już w związkach. Zaczyna się czas romansów, ukrytych relacji lub sekretnych rozmów. Pamiętaj, że po przejściowym okresie fascynacji każdy wróci na swoje terytorium.   Praca Najbliższe dni sprzyjają  osobom, które szukają pracy lub  chcą zmian. Dla innych czas rywalizacji, która zakończy się sukcesem.  Krótko mówiąc, Wodniki odczują przypływ sił do działania.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Dobrze by było zaplanować teraz wycieczkę...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner