Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na środę 25.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w środę, 25 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach nadciągają burzowe chmury, w najbliższym czasie czeka Was dużo konfliktów i nieporozumień. Osoby samotne mogą liczyć na nawiązanie nowej znajomości, która być może zakończy się romansem.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Panie, które pragną potomstwa, mogą teraz się o nie starać. A te Koziorożce, które dotąd były samotne, w nadchodzących dniach mimo starań nie zmienią statusu. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Zapowiada się urocza randka. Nawet jeśli jesteś singlem urodzonym do połowy lutego, z pewnością spędzisz najbliższy czas w nowym, ciekawym towarzystwie.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Ukryte związki i potajemne romanse. Poznany pan, niestety, będzie osobą zajętą. Bądź ostrożna, bo z pewnością wcześniej czy później wróci do swojej żony. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Samotny Baran urodzony po 10 kwietnia nawiąże nową znajomość przez Internet. Znajomość ta przerodzi się w romans. Inne Barany mogą liczyć na porozumienie w związku.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Osoby urodzone  w maju mogą przeżyć kilka nieporozumień z partnerem. Atmosfera w pracy sprzyja flirtom. Możesz tam przeżyć romans.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Nie potrzebujesz dużo, aby doszło do konfliktu. Zbyt wiele powiesz i niepotrzebnie zrobi się niemiło. Osoby urodzone po 15 czerwca nawiążą nową znajomość w podróży.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Cierpliwości, nie pospieszaj partnera. Nawet jeśli po drodze są przeszkody i musicie na jakiś czas się rozstać, to nie jest to koniec związku, a raczej jego wzmocnienie

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Sympatyczne spotkania i rozmowy. Możesz kimś się zauroczyć. W związkach romantyczne wieczory i udane randki. W sumie bardzo romantyczny czas!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

W związkach niestety wojna domowa. Każdy będzie chciał robić coś innego. Zapracowane singielki nie będą miały czasu umówić się na randkę.  Ale to w sumie nic straconego. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

W trakcie podróży nawiążesz interesującą znajomość, która może przerodzić się w gorący romans.  W związkach znakomity czas  na wspólne spędzanie czasu  i aktywność sportową.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Poczujecie się najlepiej we własnym domu. Możecie rozwiązywać krzyżówki, oglądać razem seriale albo... postarać się  o potomstwo. Singielka pozna pana innej narodowości.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Singielki rzucą się w wir romansów. Uwaga, mężatki! Nie uciekniecie od adoratorów i flirtów. Zadajcie sobie jednak pytanie,  czy warto dla nich ryzykować szczęście w waszym związku.

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08