Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dwójka zakochanych ludzi z rozłożonymi rękami, zbliżają się do pocałunku.
ⓒanetlanda/Fotolia.com
Styl życia

Facet się nie odzywa czyli jedna z 5 oznak na to, że mu nie zależy

Brak kontaktu ze strony mężczyzny można tłumaczyć małą ilością czasu. Czasami jednak jest to objaw lekceważącego podejścia do kobiety. Mężczyźnie może nie zależeć na budowaniu stałego związku, dlatego ignoruje dziewczynę i wymyśla wymówki, żeby się z nią nie spotykać.

Brak kontaktu ze strony mężczyzny można tłumaczyć małą ilością czasu. Czasami jednak jest to objaw lekceważącego podejścia do kobiety. Mężczyźnie może nie zależeć na  budowaniu stałego związku, dlatego ignoruje dziewczynę i wymyśla wymówki, żeby się z nią nie spotykać.

 

Jeżeli mężczyzna świadomie nie reaguje na próby kontaktu ze strony dziewczyny, raczej stracił ochotę na kontynuowanie znajomości

Dlaczego facet przestaje się odzywać?

Sygnały świadczące o tym, że mężczyźnie nie zależy na stałej relacji z kobietą można opisać w 5 punktach.

Milczenie faceta: czy on mnie ignoruje?

Nie każde milczenie musi być od razu oznaką lekceważenia. Zepsuta komórka, choroba w rodzinie, lub nawał obowiązków w pracy mogą być powodem nieodebrania telefonu. Jeżeli jednak po kilku dniach milczenia mężczyzna dalej nie odzywa się do dziewczyny, raczej nie jest ona dla niego kimś szczególnie ważnym.

Notoryczny brak czasu u faceta

Mężczyzna, któremu nie zależy na relacji z kobietą skarży się na notoryczny brak czasuFacet, który chce się spotkać z kobietą, po prostu to zrobi. Jeśli faktycznie będzie zajęty, to przynajmniej będzie próbował swój brak czasu wynagrodzić, np. telefonami lub wiadomościami.  Jeśli jednak się nie odzywa, a na próby kontaktu odpowiada wymijająco, świadczy to o tym, że dziewczyna nie jest istotną częścią jego życia.

Facet nie chce zabierać dziewczyny do swoich znajomych

Facet nie odzywa się, gdy wychodzi z najlepszymi przyjaciółmi bądź unika zapraszania do własnego domu. Może to oznaczać, że nie jest jeszcze gotowy na wprowadzenie dziewczyny do swojego otoczenia, dlatego uważa, że poznawanie jej z najbliższymi nie jest potrzebne.

Mężczyzna nie pojawia się z dziewczyną z miejscach publicznych

Mężczyzna, który nie chce zabierać kobiety w miejsca publiczne (do kina, restauracji, centrum handlowego)  może nie mieć ochoty na przedstawianie jej jako swojej partnerki, bo za taką jej nie uważa. Taki facet będzie wolał spotykać się w domu (najczęściej u dziewczyny), a w miejscach publicznych nie będzie chciał okazywać uczuć.  Może też się okazać, że jest już z kimś związany i boi się, by znajomi nie zobaczyli go z inną.

Związek bez zobowiązań czyli „nie chcę się wiązać”

Facet, któremu nie zależy, na rozmowę o związku zazwyczaj reaguje słowami: „dobrze jest tak jak jest”, „nie psujmy tego co jest”, „nie bawmy się w to”. Taki mężczyzna będzie dążył jedynie do seksu, ale na pewno nie do zaangażowania.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mężczyzna o niebieskich oczach, podpiera dłonie o stół.
©elainenadiv/Fotolia.com
Styl życia
Co tak naprawdę ma na myśli facet, kiedy mówi, że nie szuka dziewczyny?
Kiedy chłopak nie chce się wiązać i mówi, że nie szuka dziewczyny, to prawdopodobnie nie jest do końca szczery. Być może nie jesteś w tego typie albo liczy na to, że zgodzisz się na relację bez zobowiązań.

Kiedy chłopak nie chce się wiązać i mówi, że nie szuka dziewczyny, to prawdopodobnie nie jest do końca szczery. Być może nie jesteś w tego typie albo liczy na to, że zgodzisz się na relację bez zobowiązań.   Mężczyźni twierdzą, że ich komunikaty są zawsze proste – jeśli facet mówi, że nie chce mieć dziewczyny, to na pewno tak właśnie jest. Doświadczenia wielu kobiet pokazują jednak, że nie zawsze jest to prawda. Chłopak mówi, że nie szuka dziewczyny – czy to może być kłamstwo? Kiedy facet, zwłaszcza bardzo atrakcyjny, mówi, że nie chce mieć dziewczyny, kobieta może nabrać wątpliwości, czy aby na pewno mówi prawdę. Jedno z podejrzeń dotyczy często jego orientacji – skoro nie jest zainteresowany kobietami, może okazać się homoseksualistą . Druga możliwość jest taka, że kłamie, żeby zniechęcić dziewczynę, która mu się nie podoba. Niektórzy mężczyźni są singlami z wyboru i kiedy mówią, że nie szukają dziewczyny, są całkowicie szczerzy. W danym momencie najważniejsza jest dla nich kariera, hobby i dobra zabawa. Nie są gotowi na stworzenie poważnego związku i podjęcie odpowiedzialności. Może się jednak okazać, że nie mają nic przeciwko niezobowiązującym spotkaniom i przelotnym romansom. Luźny związek bez zobowiązań – czy warto się na to zgadzać? Niektórzy faceci nie są do końca szczerzy, kiedy mówią dziewczynom, że nie są gotowi na związek. Argumentują to na przykład złymi doświadczeniami i traumą po poprzedniej relacji, problemami osobistymi czy brakiem czasu. Mimo to, proponują dziewczynom niezobowiązujące spotkania, które często kończą się w łóżku. Tacy mężczyźni są w stanie oddzielić seks od uczuć i głębszej więzi z kobietą . Nie obiecują swoim partnerkom nic poza wspólną zabawą i przygodą....

Mężczyzna trzyma kobietę na rękach. Są w parku.
©Gennadiy Poznyakov/Fotolia.com
Styl życia
Jak rozpoznać, czy mężczyzna się zakochał? Rozmawia o przyszłości, pomaga, chce wspólnie spędzać czas
Zakochany mężczyzna będzie chciał spędzać z tobą więcej czasu. Gdy będziesz chora, przyniesie ci kubek gorącej herbaty, a na wspomnienie, że masz ochotę np. na sushi, zabierze cię do restauracji, tylko dlatego, żeby zrobić ci przyjemność.

Zakochany mężczyzna będzie chciał spędzać z tobą więcej czasu. Gdy będziesz chora, przyniesie ci kubek gorącej herbaty, a na wspomnienie, że masz ochotę np. na sushi, zabierze cię do restauracji, tylko dlatego, żeby zrobić ci przyjemność.   Analizując zachowanie mężczyzny warto zwracać uwagę na to co robi, a nie mówi. Bardziej wartościowe od słów „zawsze możesz na mnie liczyć” jest konkretne działanie np. zrobienie herbaty z miodem i okrycie kocem, gdy jesteś przeziębiona. Jak rozpoznać zakochanego faceta? Zakochany mężczyzna dba o to, żeby między wami był częsty kontakt. Mężczyzna, który coś czuje do kobiety, pomimo zapracowania, zadzwoni chociaż na minutę, aby zapytać jak minął dzień. Poza tym będzie wykazywał dużo inicjatywy i wyrażał chęć spotkania się. Dojrzały zakochany mężczyzna a planowanie przyszłości O miłości świadczy chęć planowania wspólnej przyszłości. Jeżeli mężczyzna rozmawia z tobą o mieszkaniu razem, to pewne, że traktuje waszą znajomość bardzo poważnie. Zakochany mężczyzna ceni twoje zdanie , dlatego zasięgnie rady – zarówno w drobnych kwestiach, jak dobór krawata, jak i w poważnych, jak zmiana pracy. Zakochany facet zrobi dla ciebie „wszystko” Miłe gesty, jak np. przyniesienie ulubionych kwiatów, nie muszą od razu świadczyć o szaleńczej miłości, jednak są z pewnością sygnałem, że zależy mu na tobie . Facet, który się zakochał, będzie chciał ciągle zaskakiwać cię takimi niespodziankami. Zauroczony mężczyzna nadrobi drogi, aby kupić lody, które lubisz lub pojedzie 10 kilometrów za miasto, bo tam rośnie twój ulubiony wrzos. Co czuje zakochany mężczyzna? Zakochany facet bywa o dziewczynę trochę zazdrosny. Nie jest przy tym agresywny w stosunku do innych. Jest dumny, że...

Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze
Newsy
Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze: ojciec, władca, mąż, dowódca
Premiera „Agamemnona” w krakowskim teatrze: ojciec, władca, mąż, dowódca

Pomimo rygorystycznych obostrzeń i braku możliwości realizacji programu artystycznego w obecności publiczności, krakowski Teatr im. Juliusza Słowackiego nie poddaje się. 18 grudnia będzie miała miejsce premiera – na żywo, transmitowana online ze Sceny Domu Machin. To monodram „Agamemnon” w reż. Szymona Kaczmarka z Marcinem Kaliszem. Więcej informacji i zakup dostępu do streamingu na https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-agamemnon-transmisja-online Facet w kryzysie Ojciec, władca, mąż, dowódca. Ten mityczny archetyp stanowi dla Rodrigo Garcíi punt wyjścia w starciu z publicznością. Sam tytuł powoduje, że bohater jego tekstu staje się kimś więcej niż robiącym zakupy ojcem rodziny. Przypomina Michaela Douglasa z filmu Upadek, któremu poszczają wszelkie hamulce. Nie jest w stanie znieść kłamstw, płytkości i małości otaczającej go rzeczywistości. Poddaje brutalnej terapii wszelkie więzi społeczne i rodzinne. Ktoś tu nie wytrzymuje? W kimś odzywa się głęboko skrywana frustracja? Ktoś tu nie daje rady? Ale czy tylko o ekscesy tutaj chodzi? Obserwujemy rodzaj intymnego rodzinnego eksperymentu, który, choć drastyczny, powoduje rodzaj antycznego katharsis. Ma doprowadzić nas do oczyszczenia. Ma rozbroić tykające w nas bomby. Ta antyczna funkcja teatru jest miarą tego tekstu. Monolog, jeden aktor, potok słów i gestów. Na scenie ojciec i jego rodzina, którą stanowią hiperrealistyczne sylikonowe lalki. To monodram Marcina Kalisza. Agamemnon jest dziwaczną czarną komedią z wielkim potencjałem komicznym oraz ostrą jak żyletka diagnozą rzeczywistości. Bo czy można zbudować model współczesnego świata przy użyciu skrzydełek z KFC? Nasz bohater próbuje. Gdzie i jak oglądać? Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie Rodrigo Garcia „Agamemnon” reż. Szymon Kaczmarek Premiera...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner