Taniec z gwiazdami 4 Cleo w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Janem Klimentem Ewelina Lisowska w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Tomaszem Barańskim Małgorzata Tomaszewska-Słomina w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Robertem Kochankiem Patryk Pniewski, Walerija Żurawlewa
Taniec z gwiazdami 4
Cleo i Jacek Kliment, Tomasz Barański z...
1/12
Taniec z gwiazdami 4

Już we wrześniu rusza czwarta edycja programu "Taniec z gwiazdami". W najnowszej edycji programu zobaczymy idoli nastolatków - Patryka Pniewskiego, Cleo czy Ewelinę Lisowską. W obsadzie znalazł się też sportowiec - Łukasz Kadziewicz oraz aktorka znana z serialu "M jak miłość" Małgorzata Pieńkowska. Z kim zatańczą gwiazdy? Tylko nam udało się dotrzeć do pełnej listy czwartej edycji "Tańca z gwiazdami". Poznajcie wszystkie pary!

2/12
Cleo w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Janem Klimentem

 

Cleo i Jan Kliment


Cleo to jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Swoją sławę zawdzięcza hitowi “My Słowianie”, który nagrała w duecie z Donatanem. Jak pierwsi poinformowaliśmy, że wokalistka dostała propozycję udziału w tanecznym show. Cleo nie zastanawiała się długo i szybko przyjęła ofertę. Jej partnerem tanecznym jest Jan Kliment, który w poprzednich edycjach tańczył m.in. z Anną Wyszkoni i Edytą Górniak. Nigdy nie wygrał programu, Kryształowa Kula to jego największe marzenie! Czy z Cleo je spełni? Okaże się już w wkrótce!


3/12
Ewelina Lisowska w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Tomaszem Barańskim

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański


To oni uchodzą za faworytów tej edycji! Ewelina Lisowska jest ulubienicą nastolatek, dlatego wielu tancerzy marzyło o tym, żeby z nią zatańczyć. Jednym z nich był ponoć Stefano Terrazzino, ale ostatecznie producenci zdecydowali, że to Tomek Barański zatańczy z wokalistką. Lisowska popularność zdobyła w programie "X-Factor", później nagrała płytę, na której znalazł się m.in. przebój "W stronę słońca". Tomek Barański jest podopiecznym Roberta Kupisza, byłym partnerem Edyty Herbuś i mistrzem tańca. Posiada klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich, specjalizuje się w tańcu jazzowym, gra w wielu spektaklach. W poprzedniej edycji tańczył z Tatianą Okupnik. Para doszła do finału.

4/12
Małgorzata Tomaszewska-Słomina w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Robertem Kochankiem

Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek

Córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina to nowa pogodynka Polsatu, która za sprawą udziału w programie "Taniec z gwiazdami" ma szansę zostać gwiazdą stacji. Zanim Małgorzata zaczęła pracę jako pogodynka, studiowała socjologię i psychologię oraz pracowała dla kanału SportKlub. Jaj partnerem na parkiecie będzie Robert Kochanek, uczestnik kilku edycji "Tańca z gwiazdami". Robert to wielokrotny finalista Mistrzostw Polski oraz międzynarodowych konkursów tanecznych. W 2014 roku otworzył swoją szkołę tańca.


5/12
Patryk Pniewski, Walerija Żurawlewa

Patryk Pniewski, Walerija Żurawlewa


Nowy idol nastolatek - Patryk Pniewski jest znany z serialu “Pierwsza miłość”. Aktor ma tysiące fanek, które z pewnością będą głosowały na niego w programie. Jego partnerką taneczną będzie Walerija Żurawlewa, z którą aktor trenuje już od początku sierpnia. Walerija posiada klasę taneczną “S” w tańcach latynoamarykańskich. Wielokrotna laureatka turniejów tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.

 

6/12
Łukasz Kadziewicz w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Agnieszką Kaczorowską

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska


On uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich siatkarzy, ona jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat. Agnieszka Kaczorowska z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała poprzednią edycję programu, dlatego teraz ma jeszcze większy apetyt na kolejny sukces! Czy z Łukaszem Kadziewiczem sięgnie po kolejną Kryształową Kulę? Tancerka udowodniła, że jest profesjonalistką w każdym calu, i z pewnością zrobi z Łukasza tancerza na miarę finału programu!

 
7/12
Małgorzata Pieńkowska, Stefano Terrazzino

Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino


Producenci programu pokładają w Małgorzacie Pieńkowskiej duże nadzieje. Skąd taki wniosek? Jej partnerem tanecznym będzie Stefano Terrazzino, ulubieniec widzów programu "Taniec z gwiazdami". Tancerz zdobył Kryształową Kulę w duecie z Anetą Zając i Agnieszką Sienkewicz. Czy z Małgorzatą Pieńkowską znów sięgnie po główną nagrodę? Aktorka wielką sławę zdobyła za sprawą roli w serialu "M jak miłość". Fani serialu TVP z pewnością będą na nią głosować!

8/12
Rafał Mohr, Nina Tyrka

Rafał Mohr i Nina Tyrka


Rafał Mohr jest od wielu lat gwiazdą stacji Polsat, ponieważ gra w serialu “Pierwsza miłość”. Aktor grał też w serialu PitBull czy filmie “W ukryciu”. Udział w programie “Taniec z gwiazdami” z pewnością przyniesie mu dużą popularność. Rafał zatańczy z Niną Tyrką, partnerką życiową Agustina Egurroli. Nina w poprzedniej edycji tańczyła z Norbim i Marcinem Millerem. Obaj nie byli wybitnymi “tancerzami”, więc może z Rafałem uda jej się zajść dalej?
 

9/12
Artur Pontek, Natalia Głębocka
Facebook

Artur Pontek i Natalia Głębocka


Artur Pontek to aktor znany z seriali: "Prosto w serce" i "Ojciec Mateusz". Pontek często podkłada też głos w wielu filmach animowanych. W tej dziedzinie jest absolutnym specjalistą. Aktor nie gra obecnie w żadnej produkcji Polsatu, ale jeśli w "Tańcu z gwiazdami" zajdzie daleko, dostanie zapewne rolę w nowym serialu stacji. Jego partnerką taneczną będzie debiutująca w programie Natalia Głębocka. Tancerka jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich, Mistrzynią Polski w 10 tańcach i Vice Mistrzynią Świata w tej samej kategorii. Posiada najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamarykańskich i standardowych.

10/12
Sławek Uniatowski, Magdalena Soszyńska-Michno

Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska-Michno


O udziale Sławka Uniatowskiego w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" dowiedzieliśmy się podczas finału 3. edycji show. Krzysztof Ibisz spytał muzyka, czy chciałby zatańczyć, a on odpowiedział "tak"! W ten sposób znalazł się w składzie nowej edycji. Partnerować mu będzie "weteranka" programu Magdalena Soszyńska-Michno. W tym sezonie już po raz 15. będziemy mogli ją śledzić na parkiecie programu! Magda jest kilkukrotną mistrzynią i wicemistrzynią Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. W poprzedniej edycjach show towarzyszyła Jackowi Rozenkowi, Jaśkowi Meli i Łukaszowi Garlickiemu.

11/12
Magdalena Lamparska w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Kamielm Kuroczko

Magdalena Lamparska i Kamil Kuroczko


Aktorka znana z serialu "To nie koniec świata" znów wróci na mały ekran. Tym razem w nowej roli - tancerki! Magdalena Lamparska, która była gwiazdą polsatowskiego serialu "To nie koniec świata" w ostatnich miesiącach mocna schudła. W programie "Taniec z gwiazdami" zobaczymy ją już po metamorfozie! Jej partnerem tanecznym będzie Kamil Kuroczko. Tancerz posiada najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamarykańskich. W poprzedniej edycji tańczył z Sylwią Juszczak-Arnesen. Para zajęła 5. miejsce.
12/12
Anna Cieślak w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Rafałem Maserakiem

Anna Cieślak i Rafał Maserak


To będzie wybuchowa para! Wszystkie poprzednie partnerki Rafała Maseraka nazywały go “treserem”. Podobno tancerz jest bardzo ostrym nauczycielem i nie odpuszcza swoim partnerkom. Kryształową Kulę zdobył z Anną Muchą i Julią Kamińską. Z Małgorzatą Foremniak i Olą Kwaśniewską znalazł się w finale programu. W najbliższej edycji Rafał zatańczy z Anną Cieślak, aktorką znaną z filmu "Dlaczego nie?" i serialu "Czas honoru". Od kilku lat Anna Cieślak podkłada głos pod gry i filmy dla dzieci oraz gra w teatrze 6. piętro. Czy dzięki "Tańcu z gwiazdami" wróci do telewizji?