Magda Lamparska schudła
ONS

Lamparska mocno schudła i przypakowała na siłowni. Efekt jest powalający

Magda Lamparska schudła
ONS

Magdalena Lamparska podbiła serca widzów świetnymi kreacjami w serialach "39 i pół", "Hotel 52", a ostatnio w "To nie koniec świata". W tym ostatnim wcielała się w postać Uli, która w jednym z ostatnich odcinków wyszła za mąż. Aktorka na planie pojawiła się w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Violę Piekut, a zamiast welonu miała na sobie skromny wianek. Przypomnijmy: Bardzo skromna suknia ślubna Lamparskiej

Aktorka nigdy nie należała do najszczuplejszych aktorek w Polsce, ale to właśnie za kobiece kształty pokochali ją widzowie. Niestety dla samej Lamparskiej figura zawsze była problemem i teraz postanowiła zrzucić zbędne kilogramy oraz popracować nad sylwetką. Pierwszymi efektami pochwaliła się na swoim Facebooku, gdzie wstawiła zdjęcie umięśnionego brzucha i niezwykle szczupłych nóg. Fani wspierają ją w działaniach, za co jest im niezwykle wdzięczna.
 

Dopiero po tej tonie potu które wylewam, po tej walce, że się nie poddam mimo, że czasem jest bardzo ciężko... Nigdy nie mozna przestać walczyć. Nigdy nie można przestać wierzyć. Nigdy nie można się poddać. Gdy upadam dzięki moim wspaniałym przyjaciołom wstaje i idę dalej. Dzięki wierzę w to, że moja praca daje radość i ma jakikolwiek sens. Dziękuje, że ze mną jesteście - napisała.
 

Podobną metamorfozę przeszła w ostatnim czasie Kasia Kępka - myślicie, że Lamparska pójdzie w jej ślady i otworzy własny biznes?

Zobacz: Kępka rzuca rękawice Chodakowskiej. Jej nowy biznes może zaszkodzić Ewie

Tak Lamparska wyglądała kilka miesięcy temu:

 

Magdalena Lamparska w sztuce "50 twarzy Greya":

Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39