Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska, córka znanego bramkarza, czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie. Ale nie zawsze tak było. Gdy zaczynała karierę w mediach, próbowała przekonać swojego ówczesnego pracodawcę, że nie nadaje się do wykonywania zawodu. Na szczęście poniosła klęskę. Sprawdź, jak wyglądały jej początki w telewizji. Czy zawsze marzyła o byciu dziennikarką? Przekonaj się.

Imię: Małgorzata Wiktoria

Nazwisko: Tomaszewska

Nazwisko panieńskie: Tomaszewska

Pseudonim: brak

Wzrost: 176 cm

Data urodzenia: 28 stycznia 1989 roku

Znak zodiaku: wodnik

Zawód: dziennikarka i prezenterka

Osoby -

związki: Małgorzata Tomaszewska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, jej bliscy nie chcą pojawiać się w mediach i wolą trzymać się z dala od show-biznesu. Dziennikarka pilnie strzeże ich prywatności. Wiadomo jedynie, że jej mężem jest Ahmet Seyfi Yigit Tarci. Para ma syna.

Rodzice: Jan Tomaszewski (były bramkarz reprezentacji Polski) oraz Katarzyna Calińska-Tomaszewska (mistrzyni w tenisie stołowym)

Dzieci: syn Enzo (urodzony w 2017 roku)

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Małgorzata Tomaszewska przyszła na świat w Łodzi, ale dorastała w Warszawie. Rodzice zarazili ją pasją do sportu. Nie chcieli jednak, by uprawiała go zawodowo. Ona nie posłuchała i zaczęła trenować tenis stołowy. Widząc jednak, że nie osiąga tak dobrych wyników jak matka czy babcia, zrezygnowała z kariery. Po ukończeniu LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. gen. broni Władysława Andersa zaczęła studiować socjologię. Ostatecznie jednak wybrała zupełnie inny kierunek. Zdała na psychologię. Uzyskała dyplom Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Nie związała jednak swojej przyszłości z tą nauką. Zainteresowała się modelingiem. Co prawda nie zrobiła kariery w świecie mody, ale zyskała doświadczenie w pracy przed obiektywem. Jak to się stało, że trafiła do telewizji? Postanowiła spróbować swoich sił w mediach, choć początkowo wcale nie wierzyła, że uda jej się odnieść sukces w telewizji. Nawet tego nie chciała. Wysłała CV do jednej ze stacji, by utwierdzić się w przekonaniu, że kariera w mediach nie jest jej pisana. Podobno, gdy zadzwonił telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, zaczęła przekonywać swojego przyszłego szefa, by wybrał kogoś innego. Na szczęście bez skutku. Małgorzata Tomaszewska pojawiła się na szklanym ekranie w 2012 roku. Najpierw prowadziła program "Barcelona vs. Real Madryt" dla kanału Sportklub. Po upadku stacji przeniosła się do Polsatu, gdzie pracowała jako pogodynka. W 2015 roku wzięła udział w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Szybko pożegnała się z parkietem. Po kilku miesiącach zerwała też kontrakt z Polsatem. Zaczęła pracować w telewizji internetowej. Kiedy stacja zakończyła swoją działalność, Małgorzata poświęciła się rodzinie i wychowywaniu nowo narodzonego dziecka. Po urlopie macierzyńskim pojawiła się kilka razy w "Pytaniu śniadanie". Występowała jako gość, a po kilku miesiącach otrzymała propozycję współpracy przy tworzeniu programu. Jej zadanie polegało na przybliżaniu widzom świata gwiazd i celebrytów. Została ekspertem od show-biznesu. Obecnie jest jedną z czołowych prezenterek TVP. Prowadzi "Pytanie na śniadanie" (w duecie z Aleksandrem Sikorą), a także "The Voice of Poland" i "Dance, dance, dance".

Znana z: programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" (prowadzi go w parze z Aleksandrem Sikorą). Prowadziła również "The Voice of Poland" i "Dance, dance, dance". Często pojawia się na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez TVP, na przykład na "Sylwestrze marzeń z Dwójką".

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: - Brak informacji na temat nagród i wyróżnień.

LINK Instagram: https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?hl=pl


Link FB: Brak informacji na temat oficjalnego profilu.
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index