Ola Ciupa podczas Festiwalu w Opolu 2014
ONS

Ola Ciupa i Cleo walczyły o udział w „Tańcu z gwiazdami”. Wiemy, która wygrała to starcie!

Ola Ciupa podczas Festiwalu w Opolu 2014
ONS

Na początku sierpnia ruszają treningi do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Stacja Polsat ma zaledwie kilka tygodni na skompletowanie par, dlatego negocjacje idą pełną parą! Pierwszymi gwiazdami, które dostały propozycję udziału w show Polsatu były Ola Ciupa i Cleo. W programie może jednak wystąpić tylko jedna z nich. Dlaczego?

“Choć jedna śpiewa, a druga jest modelką, to są ze sobą mocno kojarzone. Niestety, ze względu na ich ścisłą współpracę w jesiennej edycji show będzie można zobaczyć tylko jedną z nich”, donosi se.pl.

Która z nich zatańczy? Jak udało nam się dowiedzieć, Cleo ma największe szanse na udział w programie i jej negocjacje z producentami są już na finiszu. Dlaczego wraz z nią nie może wystąpić Ola Ciupa?

“Obie zaczynały karierę przy Donatanie. Producenci programu nie mieliby z tym problemu, ale sprzeciwił się Donatan, który stwierdził, że tylko jedna z nich może zatańczyć”, zdradza nasz informator.

Ola Ciupa wiosną wzięła udział w show “Celebrity splash”. Teraz czas, żeby w rozrywkowym show pokazała się Cleo!Więcej na temat Donatan Cleo Ola Ciupa
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36