Reklama

Małgorzata Tomaszewska-Słomina w “Tańcu z gwiazdami”!

Stacja Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Treningi do programu ruszają już na początku sierpnia, dlatego stacji nie zostało już dużo czasu na skompletowanie składu show. Jak już wcześniej informowaliśmy w nowej edycji na pewno pojawią się: Cleo, Sławek Uniatowski i Ewelina Lisowska. (Zobacz: Cleo komentuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami")

Dziś zdobyliśmy informację o kolejnej uczestniczce! Do obsady programu “Taniec z gwiazdami” dołączy córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina!

Zobacz także

Kim jest Małgorzata Tomaszewska-Słomina?

Małgorzata jest jedną z dwóch córek byłego piłkarza i polityka Jana Tomaszewskiego. W ubiegłym roku zaczęła pracę jako pogodynka Polsatu, wcześniej studiowała socjologię i psychologię oraz pracowała dla kanału sportowego SportKlub w programie "Barcelona vs Real Madryt". Jako nastolatka pracowała też jako modelka. Jak zaczęła się jej przygoda ze światem mody?

“Byłam w supermarkecie, jakaś pani mnie zaczepiła i zaprosiła na casting. Także wiedziałam, co robić przed kamerą. Ale od strony dziennikarza, od strony pytającej, nie miałam żadnych doświadczeń”, mówiła w rozmowie z Natemat.pl

Myślicie, że córka Jana Tomaszewskiego ma szansę zdobyć Kryształową Kulę? Na pewno ma przewagę nad innymi uczestnikami, bo serca widzów Polsatu zdobyła już jako pogodynka stacji. Już nie możemy doczekać się jej pierwszego tańca!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama