3 najgorzej ubrane gwiazdy na gali Orły

Jak one się ubrały?! Oto 3 modowe masakry na gali rozdania Orłów

3 najgorzej ubrane gwiazdy na gali Orły

Filmowe nagrody Orły, przyznawane przez Polską Akademię Filmową nazywane są naszym odpowiednikiem Oscarów. Gala wręczenia statuetek co roku odbywa się z wielkim rozmachem. Wczoraj było podobnie. W stołecznym Teatrze Wielkim zaroiło się od gwiazd kina. W taki wieczór każdy chce wyglądać jak najlepiej, jednak nie obyło się bez modowych wpadek. Największe zaliczyły: Edyta Pazura, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza.

Zobacz galerię zdjęć gwiazd z rozdania Orłów >>>

Edyta Pazura na wczorajszej gali wyglądała jakby przybyła z innej epoki. Celebrytka w sukience w czerwone róże, która przypominała fartuszek Małgorzaty Rozenek (zobacz), wyglądała jak "sierotka Marysia". I do tego te cieliste rajstopy! Grr...

Edyta Pazura modowa masakra

Roma Gąsiorowska powinna zatrudnić dobrego stylistę. Aktorka ostatnio za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie wygląda koszmarnie. Na wczorajszych Orłach gwiazda pojawiła się w paskudnej długiej, ciemnej welurowej kreacji, do której dobrała wielki czerwony kołnierz.

Roma Gąsiorowska modowa masakra

Agata Kulesza zazwyczaj na czerwonym dywanie prezentowała się przyzwoicie. Jednak wczorajszy modowy wybór jest chyba najgorszym w jej karierze. Aktorka na gali w Teatrze Wielkim pojawiła się w długiej lejącej się sukience w czerwono-czarną kratę. Całość przypominała jakby zestawić casualową koszulę z satyny z długą spódnicą.

Agata Kulesza modowa masakra

Zagłosuj na najlepiej ubraną gwiazdę na Orłach >>>

Tak na gali Orły 2013 prezentowały się pozostałe gwiazdy:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48