Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka najbardziej znana z ról w takich serialach jak "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw" czy "Przyjaciółki". Wystąpiła także w kilku reklamach i akcjach promocyjnych. Oprócz tego Wiktoria Gąsiewska jest aktorką dubbingową i podkładała głos w polskiej wersji językowej wielu filmów zagranicznych.

Imię: Wiktoria Aneta

Nazwisko: Gąsiewska

Nazwisko panieńskie: Gąsiewska

Pseudonim: brak

Wzrost: 1,65 m

Data urodzenia: 11.03.1999 r.

Znak zodiaku: Ryba

Zawód: aktorka serialowa, filmowa i dubbingowa, spikerka, prezenterka telewizyjna

Osoby -- związki:
 • Wiktoria Gąsiewska była związana z Adamem Zdrójkowskim w latach 2017-2021. Para poznała się na planie serialu "Rodzinka.pl", jednak związek nie przetrwał próby czasu. Dotychczas żadna z osób zainteresowanych nie wypowiedziała się na temat przyczyn rozstania.


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: brak

  Rodzeństwo: Mateusz Gąsiewski, Nicola Gąsiewska, Oskar Gąsiewski

  BIO: Wiktoria Gąsiewska zaczęła swoją karierę jeszcze jako mała dziewczynka, ale szybko stała się popularną aktorką. Początkowo występowała w zespole artystycznym "Gawęda", jednak wkrótce zaczęła też chodzić na castingi. W 2005 roku zadebiutowała w serialu "Na dobre i na złe", a następnie dostała większą rolę w "Rodzinie Zastępczej". Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w produkcji "Jasminum" w 2006 roku. Jako dziewczynka, a później nastolatka brała udział w wielu różnych produkcjach. Stała się znaną aktorką filmową, serialową i dubbingową. Dodatkowo występowała w kilku programach dla celebrytów takich jak "Taniec z Gwiazdami", "Dance Dance Dance" i "The Story of My Life". Jako nastolatka prowadziła program marki Disney "I love Violetta", a wcześniej, jeszcze jako mała dziewczynka, była jurorką w programie "Mini szansa" (2007 rok). Wiktoria Gąsiewska jest dobrze zapowiadającą się aktorką, o wyraźnej osobowości i charakterystycznym głosie. Już osiągnęła naprawdę spory sukces i może dalej rozwijać swoją karierę, grając w nowych filmach i serialach.

  Znana z: udziału w wielu produkcjach, takich jak: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "Prawo Agaty" czy "Kowalscy kontra Kowalscy"

  Funkcja w filmie (wybrana filmografia): - aktorka w filmie "Jasminum" (2006) - aktorka w filmie "Katyń" (2007) - aktorka w filmie "Koniec lata" (2007) - aktorka w filmie "Lejdis" (2008) - aktorka w filmie "Afonia i pszczoły" (2009) - aktorka w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" (2020) - aktorka w serialu "Na dobre i na złe" (2005) - aktorka w serialu "Rodzina zastępcza" (2007-2009) - aktorka w serialu Komisarz Alex (2011) - aktorka w serialu "Rodzinka.pl" (2013, 2016-2020) - aktorka w serialu "O mnie się nie martw" (2015) - aktorka w serialu "Przyjaciółki" (2015-2016) - aktorka w serialu "Barwy szczęścia" (2016) - aktorka w serialu "Pierwsza miłość" (od 2019) - aktorka w serialu "Będzie dobrze, kochanie" (2020) - aktorka w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" (2021) - aktorka dubbingowa w filmie "Zaczarowana" (2007) - aktorka dubbingowa w filmie "Załoga G" (2009) - aktorka dubbingowa w filmie "Toy Story 3" (2010) - aktorka dubbingowa w filmie "Giganci ze stali" (2011) - aktorka dubbingowa w filmie "Koszmarny Karolek (2011) - aktorka dubbingowa w filmie "Frankenweenie" (2012) - aktorka dubbingowa w filmie "Paddington" (2014)

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: instagram.com/wiktoria\_gasiewska/

  LINK Facebook: brak oficjalnego profilu
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index