Karolina Gilon

Karolina Gilon wychowała się w rodzinie artystycznej i od dziecka pragnęła pójść w ślady rodziców. Co prawda początkowo studiowała daleki od artystycznych kierunek - finanse i rachunkowość. O ogromnej zmianie w jej życiu zadecydował impuls, kiedy zobaczyła na ulicy ekipę filmową. Podeszła wtedy do makijażystki i zapytała, jak można zdobyć taki zawód. Cel ten udało się je osiągnąć dość szybko. Później jej kariera rozwinęła się błyskawicznie. Po raz pierwszy szerszemu gronu widzów zaprezentowała się, grając w serialu "Miłość na bogato". Później wystąpiła w programie "Top Model", a następnie została prowadzącą popularne programy "Love Island. Wyspa miłości" i "Ninja Warrior Polska". Poznaj więcej informacji o Karolinie Gilon.

Imię: Karolina

Nazwisko: Gilon

Pseudonim: -

Wzrost: 181 cm

Data urodzenia: 10.12.1989 r.

Znak zodiaku: strzelec

Zawód: prezenterka i dziennikarka telewizyjna, modelka, piosenkarka

Osoby - związki: brak informacji

Rodzice: Rodzice Karoliny Gilon są z zawodu artystami

Dzieci: -

Rodzeństwo: Karolina Gilon ma starszego brata.

BIO: Karolina Gilon urodziła się w Mrągowie. Jej rodzice są artystami. Od dziecka marzyła o tym, żeby pójść w ich ślady. Podobno już we wczesnym dzieciństwie lubiła występować przed kamerą, która, jak się później okazało, nierozłącznie związana będzie z jej karierą. Przed osiągnięciem pełnoletności wyjechała do Olsztyna, gdzie zdała maturę. Od razu po ukończeniu liceum przeniosła się do Warszawy i tam studiowała finanse i rachunkowość. Ostatecznie porzuciła ten kierunek i zajęła się studiami w kierunku wizażu.Bardzo szybko zrobiła karierę w wyuczonym zawodzie, a zajmowała się robieniem makijażu modelkom przed pokazami. W 2013 roku Karolina Gilon po raz pierwszy zaistniała w show-biznesie. Wystąpiła wtedy w serialu "Miłość na bogato", w którym zagrała swoją imienniczkę. Rok później zakwalifikowała się do 5 edycji programu "Top Model" i zajęła czwarte miejsce.Karolina Gilon swoją karierę związała z telewizją. W 2015 roku podjęła pracę w telewizji TTV. Już rok później został prowadząca program "Druga twarz". Jego ideą jest pomoc osobom, które chcą się wyróżnić swoim wyglądem, ale w związku z potrzebą uzyskania akceptacji w środowisku (np. w pracy) muszą pójść na pewien kompromis. Eksperci w programie pomagają uczestnikom w znalezieniu złotego środka między potrzebą akceptacji a zachowaniem własnego stylu. Karolina Gilon program prowadziła do 2019 roku, po czym zmieniła pracodawcę i na antenie Polsatu opiekuje się programem "Love Island. Wyspa Miłości". Od jesieni 2020 prowadzi również na Polsacie "Ninja Warrior Polska". W 2020 roku była też współprowadzącą Sylwestra w Polsacie, a w 2021 roku była jedną z prowadzących Polsat SuperHit Festiwal.W latach 2016 - 2017 Karolina Gilon próbowała swoich sił jako wokalistka. Wraz z grupą GUN\*S, której jest współzałożycielką, nagrała trzy single, które można oglądać na YouTube. W 2021 roku została nominowana do nagrody Telekamery w kategorii "Osobowość telewizyjna" za programy "Ninja Warrior Polska", "Love Island. Wyspa miłości", a także zapowiedzi spikerskie na Polsacie.

Znany z: Niewątpliwie największą popularność Karolinie Gilon przyniosło prowadzenie programu "Love Island. Wyspa miłości", którego gospodynią jest od 2019 roku. To reality show odbywa się w Hiszpanii, a telewidzowie mogą na bieżąco śledzić sercowe rozterki uczestników. Średnia liczba widzów oscyluje wokół 650 tys.

Funkcja w filmie: - 2013 - rola drugoplanowa w serialu "Miłość na bogato"

Płyty: Single z zespołem Gun\*s:
 • 2016 - "All the Time";
 • 2016 - "Słyszę";
 • 2017 - "WAYN (Where Are You Now)"


 • Książki: -

  Nagrody: 2015 - 4 miejsce w programie "Top Model";2021 - nominacja do Telekamery w kategorii "Osobowość telewizyjna".

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/karolinagilonofficial/?hl=pl 


  Link FB: https://www.facebook.com/karolinagilonofficial 
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index