Agata Rubik

Agata Rubik rozpoczynała swoją karierę jako modelka, jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Paskudzka. Sukces osiągnęła bardzo szybko, bo już w wieku 18 lat zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a później II wicemiss Polonia. W trakcie tego drugiego wydarzenia poznała swojego przyszłego męża, znakomitego kompozytora Piotra Rubika. Mimo dużej różnicy wieku stworzyli bardzo trwały związek przypieczętowany małżeństwem. Od tego momentu Agata Paskudzka-Rubik porzuciła karierę modelki, a swoją aktywność przeniosła do internetu. Stała się bardzo popularną influencerką, a jej profil na Instagramie ma około 140 tysięcy obserwujących. Można tam poznać m.in. stosowane przez influencerkę diety, suplementy i jej ulubione przepisy kulinarne. Poznaj więcej informacji o Agacie Paskudzkiej-Rubik.

Imię: Agata

Nazwisko: Paskudzka-Rubik

Nazwisko panieńskie: Paskudzka

Pseudonim: brak

Wzrost: 175 cm

Data urodzenia: 12.12.1986 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: modelka, influencerka

Osoby - związki:
 • mąż Piotr Rubik (związek od 2005, małżeństwo od 2008 roku) - znany kompozytor


 • Rodzice: Jolanta i Witold Paskudzcy

  Dzieci: Agata Paskudzka-Rubik ma z mężem Piotrem dwie córki: Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2013).

  Rodzeństwo: starszy

  brat Paweł Paskudzki

  BIO: Agata Paskudzka urodziła się we Wrocławiu i przez pierwsze lata swojego życia związana była z tym miastem. Tu ukończyła szkołę podstawową i średnią, a także kierunek dziennikarstwo na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Tutaj też stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu. Brała udział w kampaniach marek odzieżowych, a jedna z sesji była bardzo kontrowersyjna. Agata Rubik jako 15-latka wystąpiła topless w reklamie bielizny dla dziewcząt. W 2004 roku przyznano jej tytuł Miss Dolnego Śląska, dzięki czemu rok później wystąpiła w wyborach Miss Polonia. Odniosła duży sukces, zdobywając tytuł II wicemiss. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża Piotra Rubika, który był jednym z jurorów, a także odpowiadał za oprawę muzyczną tego wydarzenia. Trzy lata później para się pobrała. Początkowo data i termin ślubu trzymane były w tajemnicy, choć w show-biznesie stanowiło to jedno z najważniejszych wydarzeń 2008 roku. Do Wrocławia przybyło wielu paparazzich z nadzieją na zrobienie wyjątkowego zdjęcia. Pierwotnie ślub miał się odbyć we wrocławskiej katedrze, ale młodzi postanowili przenieść się do osiedlowego kościółka, aby móc zamknąć go przed niepożądanymi gośćmi. Ostatecznie magazyn "Viva" za prawo do sesji zdjęciowej i opublikowanie zdjęć z uroczystości zapłacił aż 200 tysięcy złotych. Po ślubie para przeniosła się do Warszawy.Agata Rubik wyjściu za mąż zrezygnowała z kariery w show-biznesie i została popularną infulencerką. Na swoim instagramowym koncie umieszcza wiele zdjęć z życia rodzinnego, dzieli się spostrzeżeniami i radami dotyczącymi najróżniejszych obszarów. Jej profil śledzi około 140 tysięcy fanów. Agata Rubik pojawiła się też w dwóch teledyskach do muzyki swojego męża: "Psalm dla Ciebie" i "Strażnik raju". Para wystąpiła również w programie rozrywkowym "Power Copule".

  Znana z: Agata Rubik (jeszcze wtedy występująca pod nazwiskiem Paskudzka) w show-biznesie zaistniała w wieku 18 lat, kiedy to zdobyła tytuł II wicemiss Polonia. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak dopiero telewizja. W 2021 roku Piotr i Agata wzięli udział w programie rozrywkowym "Power Copule". Wraz z sześcioma innymi parami walczyli o tytuł najbardziej zgranego duetu. Ostatecznie zajęli 4. miejsce, a program cieszył się stosunkowo dużą popularnością, przy średniej widowni około 940 tysięcy osób.

  Funkcja w filmie:aktorka drugoplanowa w filmie "Rh (+)" (2005)

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - tytuł Miss Dolnego Śląska (2004) - tytuł II Wicemiss Polonia (2005)

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl


  LINK Facebook: https://www.facebook.com/agata.rubik.1
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index