Agata Rubik wciąż chętnie relacjonuje życie w Miami, pokazując nie tylko te pozytywne momenty. Teraz opowiedziała o kolejnych problemach, jakie ją dotknęły.

Reklama

Agata Rubik ma problemy z oczami

Ostatnio informowaliśmy, że Agata Rubik, cała w euforii przekazała, że w końcu nadszedł długo wyczekiwany przez nią dzień. Radość nie trwała długo, bo krótko potem na swoim InstaStory przyznała, że znów dotknęły ją nieoczekiwane kłopoty. Prosto ze spaceru z psem musiała udać się do urzędu, by interweniować w sprawie błędu w dokumentach.

A z rzeczy mniej przyjemnych, to po plaży pojechaliśmy do urzędu Social Security Administration poprawić błąd w moim drugim imieniu, który jak to się okazało, powoduje wiele problemów i tak już sobie siedzimy od godziny
Agata Rubik w urzędzie
Agata Rubik w urzędzie Instagram@agata_rubik

Zobacz także: Rubikowie zrobili to na tarasie. Głębokie spojrzenia w oczy i czuły dotyk

Co prawda Agata Rubik nie zdradziła, do jakich dokładnie problemów doprowadził błąd w dokumentach oraz czy udało się rozwiązać sprawę, ale jej mina wyraźnie wskazywała, że wizyta w urzędzie nie należała do najprzyjemniejszych. To wciąż nie był koniec kłopotów, bo w następnej relacji Agata poinformowała, że od pewnego czasu zauważa u siebie problemy z oczami.

W Miami mamy ponoć najlepszą poradnię okulistyczną w całych Stanach Zjednoczonych... na świecie nawet. Więc przyszliśmy, bo od jakiegoś czasu mam problem z oczami, a że do specjalisty jest się ciężko umówić z dnia na dzień, więc zasugerowano nam żebyśmy przyszli tutaj. Jestem w trakcie badania, (...) siedzimy tutaj już prawie od godzinki
Reklama

Na tym relacja Agaty się zakończyła, zatem nie wiadomo, czy lekarzowi udało się jej pomóc.

Zobacz także
Agata Rubik potrzebowała pomocy specjalisty
Agata Rubik potrzebowała pomocy specjalisty Instagram@agata_rubik
Agata Rubik z rodziną
Agata Rubik z rodziną Instagram@agata_rubik
Reklama
Reklama
Reklama