Marta Manowska i uczestnicy Rolnik szuka żony na planie show Łukasz z Rolnik szuka żony 2 Łukasz z Rolnik szuka żony 2 Beata nazywana czarną wdową z Rolnik szuka żony dostała prezent od Marka Beata z Rolnik szuka żony 3
Marta Manowska i uczestnicy Rolnik szuka żony na planie show
Facebooku
Prowadząca show zdradza kulisy Rolnik szuka żony!
1/10
Marta Manowska i uczestnicy Rolnik szuka żony na planie show
Facebooku

Marta Manowska udzieliła wywiadu magazynowi "Party". Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała w nim na trudne pytania. Czy program jest reżyserowany, jak sugerował Łukasz uczestnik 2. edycji programu? A co z takimi osobami jak kandydatka Grzegorza z 1. edycji show, którzy przez konflikt z sąsiadami trafiła za kraty? Albo ostatnia zawierucha z "czarną wdową", czyli kandydatką Marka i sugestiami, że jej mężowie umierali szybko po ślubie...

Marta Manowska opowiedziała nam jak to wyglada z punktu widzenia jej, oraz produkcji "Rolnik szuka żony".

Takie historie pokazują tylko, że ten program nie jest z góry wyreżyserowany. To są prawdziwi ludzie ze swoimi historiami. Nie wiemy o nich wszystkiego. W idealnym świecie byłoby tak, że gdy kończy się program, życie prywatne naszych bohaterów pozostaje ich prywatną sprawą. Ale nie żyjemy w bajce. Dlatego przed programem z uczestnikami rozmawia psycholog, są też spotkania z realizatorami i dopiero potem podpisywane są umowy. Jeden z uczestników twierdził, że nie wszystko jest w show naturalne, bo na przykład uczestnicy są pudrowani albo aranżujemy ich domy tak, żeby zmieściło się nich kilka osób więcej. Pytanie tylko: czy pudrowanie kogoś, tak żeby potem nie świecił się na ekranie, jest dużą ingerencją w jego osobowość? Nie sądzę. Podobnie z przygotowaniem domu na przyjazd trzech osób. Zapewniamy jedzenie, czasem uzupełniamy wyposażenie domu choćby o łóżka. To śmieszne zarzuty. Scenografia pomaga na przykład w tym, by kamera nie odbijała się potem w lustrze. W każdym programie, nawet dokumentalnym, robi się takie rzeczy - powiedziała "Party" Manowska.

Zobacz: Ci rolnicy z "Rolnik szuka żony" są nadal singlami! Sprawdź w GALERII, którzy z nich są do wzięcia!

 

Przygotowaliśmy dla Was galerię z najbardziej kontrowersyjnymi historiami, które w czasie trwania programu wzbudzały duże emocje.

 

Zobacz także: Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Zacznie się od... dwóch ślubów! Kogo?

2/10
Łukasz z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Nie zawsze wszyscy są zadowoleni ze swojego udziału w 'Rolnik szuka żony". Łukasz, kandydat Ani Michalskiej, który jako pierwszy został odesłany do domu w show, zaczął przez prawie rok podważać naturalność programu. Zarzucał, że program jest reżyserowany, uczestnicy są pudrowani, a do tego domy specjalnie przygotowywane pod przyjazd uczestników.

 

Zobacz co powiedział o programie: Groziło mu 200 tys.zł kary? Łukasz z Rolnik szuka żony 2 zdradza kulisy powstawanie show. Produkcja odpowiada na zarzuty

3/10
Łukasz z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Jednym z dowodów na to, że program nie jest naturalny, było to, że uczestnicy są pudrowani. 

Zobacz: Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi ujawnieniem prawdy o programie! "Niektórym oczy się otworzą"

4/10
Beata nazywana czarną wdową z Rolnik szuka żony dostała prezent od Marka
Facebook Rolnik szuka żony

Beata, kandydatka Marka z trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" miała być łudząco podobna do kobiety z reportażu TVN "Czarna wdowa". W reportażu probowano udowodnić, że mężowie kobiety po ślubie szybko umierali w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Zobacz: Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!

6/10
Krystyna z Rolnik szuka żony z dziewczyną na wakacjach
Instagram

Widzowie byli zdziwieni jak Krystyna, kandydatka Roberta z 2. edycji po programie związała się z kobietą. Jest szczęśliwa w tym związku, ale fani "Rolnik szuka żony" nie byli zadowoleni, że zalecała się do rolnika skoro woli kobiety.

7/10
Rolnik szuka żony
Instagram

Krystyna przyznała się, że jest lesbijką i jest szczęśliwa.

 

Zobacz: Krystyna z Rolnik szuka żony wyznaje: "Tak, jestem z kobietą". Opowiedziała o swoim lesbijskim związku!

8/10
Ula w premiera Rolnik szuka żony

Ula, kandydatka na żonę Grzegorza z pierwszej edycji show okazało się miała problemy z sąsiadami...

 

Zobacz: Uczestniczka pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" trafiła na 3 miesiące do aresztu! Dlaczego?

9/10
Ula i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Ula w programie była dość zaborcza i twarda, dlatego nie dogadała się z Grzegorzem. Potem wyszło na jaw, ze ogólnie ma trudny charakter.

10/10
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook

Kontrowersji i plotek wokół programu "Rolnik szuka żony" było znacznie więcej. Jedną z nich było to, że Ania i Grzegorz znali się przed programem i ich miłość nie narodziła się dzięki show.

Widzowie też zarzucają programie, że rolnicy są zbyt zamożni i ich maszyny, które widać są podstawione, żeby je zareklamować.