Krystyna z "Rolnik szuka zony"
facebook

Krystyna z Rolnik szuka żony wyznaje: "Tak, jestem z kobietą". Opowiedziała o swoim lesbijskim związku!

Krystyna z "Rolnik szuka zony"
facebook

Krystyna z Rolnik szuka żony od jakiegoś czasu często publikowała zdjęcia z koleżanką. Podejrzenia fanów programu sprawdziły się, Krystyna po show związała się z kobietą. Jak do tego doszło i kim jest jej ukochana Dominika? Dziewczyny opowiedziały o tym w Fakt24.pl.

Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała w wywiadzie dla Fakt24 Krystyna.

Dziewczyny poznały się w walentynki i szybko poczuły, że chcą być razem. Dlaczego Krystyna, która chciała wyjść za mąż za rolnika, zmieniła nagle orientację seksualną?

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą. Spodziewam się obraźliwych lub agresywnych komentarzy ze strony fanów programu, ale przynależność do tej czy innej orientacji nie jest kaprysem. Czuję się szczęśliwa, spełniona i chyba to jest najważniejsze - powiedziała Krystyna.

Razem z ukochana Dominiką była też na pierwszym ślubie pary z Rolnik szuka żony, czyli Agnieszki i Roberta. A to właśnie do serca Roberta startowała w programie Krystyna. Potem związała się na krótko z Kubą, również z programu Rolnik szuka żony. Szczęście jednak odnalazła u boku dziewczyny. Gdzie zatem Krystyna i Dominika się poznały?

Na początku stycznia przeczytałam o nowej metodzie treningu personalnego. Najbliższym dla mnie studiem było jeden z warszawskich fitness klubów, w których trenerką jest najlepsza przyjaciółka Kristal. Z tego, co wiem, trenerka opowiedziała o mnie Krysi i małym podstępem wysłała nas na tą samą imprezę do klubu. Idąc tam nie miałam pojęcia, że tego wieczoru spotkam dziewczynę, która wniesie w moje życie tak wiele radości, uśmiechu, spokoju i szczęścia - wyznała Krystyna.

Sprawy potoczyły się bardzo szybko i teraz obie mieszkają już razem. Dominika, partnerka Krystyny, nie znała jej jednak wcześniej i nie wiedziała, że jej dziewczyna startowała w "Rolnik szuka żony".

Świetnie czujemy się w swoim towarzystwie i jak to bywa na samym początku – ciągle było nam siebie mało. Po każdej, nawet najbardziej urokliwej randce, przychodziła noc i trzeba było się rozstać. Nawet po najsłodszym „do jutra” na pożegnanie – każda z nas odczuwała tęsknotę - powiedziała Faktowi 24 Dominika, dziewczyna Krystyny.

Jak widać, kolejna osoba, która szukała miłości ją znalazła.

Zobacz także: Rolnik znalazł żonę! Robert i Agnieszka poznali się w show, a dziś powiedzieli sobie "TAK"

 

Krystyna z Rolnik szuka żony z Dominiką.

Rolnik szuka żony
Instagram

Krystyna i Dominika są parą od dwóch miesięcy.

Rolnik szuka żony, pierwszy ślub
Facebook

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36