Świateczny odcinek Rolnik szuka żony. Rolnicy w trzech edycji razem Eugeniusz z Rolnik szuka żony 2 Zbigniew z Rolnik szuka żony 3 Adam krasko z rolnik szuka żony 1 Stanisław z Rolnik szuka żony 1
Świateczny odcinek Rolnik szuka żony. Rolnicy w trzech edycji razem
Kto z dotychczasowych uczestników "Rolnik szuka żony" jest nadal singlem? Sprawdź w GALERII
1/7
Świateczny odcinek Rolnik szuka żony. Rolnicy w trzech edycji razem

Już ruszyły prace nad czwartym sezonem "Rolnik szuka żony". A co z dotychczasowymi 15 uczestnikami trzech edycji show? Kto jest w związkach, a kto nadal szuka? Wiadomo, że Ania z Grzegorzem skupili się teraz na swoim dziecku Jasiu, który przyszedł na świat w grudniu. Agnieszka z Robertem czekają jeszcze na przyjście na świat swojego dziecka. Anna Michalska też kogoś ma. A co z innymi? Zbyszek, Paweł i Grzegorz z pierwszej edycji są w szczęśliwych związkach. A z ostatniej edycji odnalazł szczęście Szymon i Monika oraz Marek. Kto zatem nadal poszukuje żony?

 

Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Ślub Moniki z Rolnik szuka żony? Nowe informacje na temat związku z Filipem! Podjęli ważną decyzję!

2/7
Eugeniusz z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Eugeniusz z 2 edycji "Rolnik szuka żony" nadal jest singlem. Ma 76 lat. I choć przekazał synom większość swojego 75-hektarowego gospodarstwa, nadal im pomaga. W programie pokazał się najpierw od najlepszej strony jako dżentelmen i szarmancki mężczyzna. Jednak nie mógł się zdecydować na poważniejsze kroki w stronę Lilianny i został sam po programie. I tak jest do tej pory. Eugeniusz nadal poszukuje żony, która jak to powiedział w programie, nie jest tylko na emeryturze i zajmuje się wnukami, bo przez wnuki nie ma się czasu dla siebie.

3/7
Zbigniew z Rolnik szuka żony 3
Facebook Rolnik szuka żony

Kolejnym singlem w naszym zestawieniu jest Zbigniew Pyda. Ma 58 lat i jest w wdowcem, 5 lat temu stracił ukochaną żonę i od tej pory czuje się samotny. Jednak w programie mimo, że zaczął mówić o ślubie z Irenką i był bardzo chętny by stworzyć związek - wycofał się. Potem przyznał, że nadal kocha zmarłą żonę i nie potrafi myśleć o kimś tak jak kiedyś myślał o niej.

 

Zbigniew nadal poszukuje żony.

4/7
Adam krasko z rolnik szuka żony 1
Facebook

Adam Kraśko to wygląda na to wieczny singiel. Ma 44 lata, śpiewa disco polo, zajmuje się akcjami charytatywnymi oraz systematycznie się odchudza. Cały czas nadmienia, że szuka tej jedynej... Przez jakiś czas kojarzono go z pewną sąsiadką, ale potem nie widziano już jej przy jego boku.

 

Adam nadal jest singlem...

5/7
Stanisław z Rolnik szuka żony 1
Facebook

Stanisław z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" ma 61 lat. W programie przestraszył się odważnej Grażyny, a potem jednak stwierdził, że związki nie są dla niego. Stasiu lubi wieczorami poczytać "Pana Tadeusza", zrelaksować się słuchając muzyki i w sumie nie wiadomo czy szuka żony czy już nie.

6/7
Rafał z Rolnik szuka żony

Rafał ma 26 lat i podobno teraz jest znowu sam. W "Rolnik szuka żony" dał się poznać jako przedsiębiorczy, ale też skomplikowany młody człowiek. Nie był zdecydowany czego chce od Justyny, którą wybrał w programie. Potem ich związek się skończył, a ona znalazł sobie kogoś nowego... Podobno miał kilka związków i nadal szuka.

7/7
Łukasz Rolnik szuka żony 3

Łukasz Siebers ma 32 lata i w programie wybrał Patrycję. Jednak szybko stwierdził, że nie chce z nią tworzyć związku. Łukasz jest zapalonym podróżnikiem i uwielbia jazdę na motorze. Jakieś czas temu spekulowano czy nie łączy go coś z gospodynią "Rolnik szuka żony" Martą Manowską. To była plotka, a rolnik nadal jest singlem i szuka żony.

Więcej na temat Rolnik szuka żony