Viola Kołakowska w czapce Viola Kołakowska w białym płaszczu Tomasz Karolak w dżinsach Viola Kołakowska w puchowej kurtce Viola Kołakowska w długiej, czarnej spódnicy
Viola Kołakowska w czapce
1/5
Viola Kołakowska w czapce

W zimowy weekend Viola Kołakowska i Tomasz Karolak wybrali się na spacer w ciepłych, modnych stylizacjach. Para coraz częściej widywana jest razem, co może świadczyć o tym, że aktor jest już gotowy na poważny związek z matką jego dzieci. Wcześniej bronił się przed tym, żeby zamieszkać z rodziną, wolał opiekować się bliskimi, ale mieszkać sam, jednak kilka miesięcy temu zmienił zdanie i wprowadził się do ukochanej i dzieci. Viola Kołakowska na spacer założyła na siebie kilka warstw ubrań, co wcale nas nie dziwi, bo ostatnio w Warszawie jest bardzo mroźno! Pod puchową kurtę założyła sweter, długą spódnicę i ciepły szalik. Nie zabrakło też śniegowców. Tomasz Karolak także postawił na swoją ulubioną puchową kurtkę.

 

Zobacz: Tomasz Karolak zabrał Violę Kołakowską na romantyczny wypad do Zakopanego! Szykują się zaręczyny?​

2/5
Viola Kołakowska w białym płaszczu

Tomasz Karolak niemal cały czas rozmawiał przez telefon.

3/5
Tomasz Karolak w dżinsach

Viola Kołakowska uzupełniła stylizację najmodniejszą czapką z pomponem.

4/5
Viola Kołakowska w puchowej kurtce

Choć Viola Kołakowska miała ciepłą czapkę, zauważyliśmy, że była modelka ma nieco jaśniejsze włosy niż kilka miesięcy temu. Czekamy na zdjęcia w nowej fryzurze. Bez czapki :-)

5/5
Viola Kołakowska w długiej, czarnej spódnicy

Lubicie tę parę?