Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Fleszstyle

W "Bitwie na głosy" atmosfera coraz gorętsza

Klęska ciężarnych sióstr Przybysz, wtopa Górniak. Co jeszcze się działo?

Przedwczorajszy odcinek "Bitwy na głosy" był pierwszym, w którym razem wystąpiło wszystkie osiem zespołów. Dwa z nich otrzymały we wcześniejszych odcinkach immunitety. Były to drużyny Edyty Górniak oraz Kamila Bednarka. Okazało się, że poprzednie zwycięstwa nie wyszły im na dobre, bo najlepszą drużyną okazała się jednak grupa prowadzona pod przewodnictwem Ryszarda Rynkowskiego, która wykonała utwór "Moves Like Jagger" Maroon 5 i Christiny Aguilery. Z dalszą zabawą pożegnały się siostry Przybysz. Nie pomógł nawet fakt, że obie panie są obecnie w błogosławionym stanie. Zobacz: Siostry Przybysz są w ciąży!

Największą niespodzianką wieczoru był występ grupy Górniak. Piosenkarka wybrała przebój nieistniejącej już grupy Ivan i Delfin "Jej czarne oczy", który przez złośliwych uważany jest za jeden z głównych hitów disco-polo. Nie omieszkała tego wypomnieć Alicja Węgorzewska, która zasiada w jury show TVP. W kuluarach mówi się o dość poważnym konflikcie obydwu pań i wzajemnej antypatii.

- Cieszę się i podoba mi się, że ma Pani poczucie humoru. Szanuję Panią i Pani gust, więc śmieję się, bo wiem, że to był żart. To była też katastrofa - stwierdziła szyderczo Węgorzewska.

Edyta była mniej atakująca i odpowiedziała tylko:

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Pani intencję i że były to ciepłe słowa. Ta piosenka ma fajny potencjał.

A może w rytm zasady... kto się czubi ten się lubi? ;-)


 


 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Natalia Przybysz: Czekam na poród jak na fajną imprezę
"Jaram się"

Kilka miesięcy temu jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że Natalia i Paulina Przybysz już wkrótce zostaną mamami (zobacz: Siostry Przybysz są w ciąży! ). Słynne siostry zaszły w ciążę w tym samym czasie, dzięki czemu fani artystek mogli zobaczyć ich wspólną sesją fotograficzną, w której pochwaliły się swoimi brzuszkami ( zobacz: Siostry Przybysz topless! ). Musimy przyznać, że gwiazdy są w świetnej formie a ciążowe brzuszki dodają im uroku. Natalia Przybysz opowiedziała ostatnio o swoim pierwszym porodzie oraz zapewniła, że nie obawia się narodzin drugiego dziecka. - Czekam na poród jak na fajną imprezę . Nie mam żadnej traumy, choć gdybym podała państwu parametry, to okazałoby się, że wcale nie był to łatwy poród. Córka była duża. Na sali porodowej to ja podtrzymywałam morale w osobach krążących wokół mnie, powtarzając, że nadal się jaram - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że Natalia Przybysz zostanie mamą chłopca.  

AKPA
Newsy
Panasewicz odpadł z "Bitwy na głosy"
Tuż przed półfinałem!

Wczorajszy odcinek "Bitwy na głosy" należał do panów. W rozgrywkach zostały już tylko męskie drużyny: Meza, Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego oraz Janusza Panasewicza . Po raz kolejny zespół pod wodzą wokalisty zespołu Lady Pank sięgnął po rockowy kawałek. Tym razem był to utwór zespołu Aerosmith "Dude looks like a lady". Był to bardzo energetyczny występ; świadczyć mogą o tym opinie jurorów. - Wodzu, prowadziłeś genialnie! Podniosłeś ciśnienie - powiedziała Sonia Bohosiewicz . Również Alicja Węgorzewska była zachwycona występem grupy Janusza. - Sonia tak wyrwała do góry pod koniec utworu, że dziecko będzie bardzo muzykalne. Boję się, co będzie dalej! Gratulacje! - stwierdziła. Drugim kawałkiem, który zaprezentował zespół Panasewicza była piosenka Czesława Miłosza "Wspomnienie". Opinie jurorów były również entuzjastyczne. Niestety, widzowie najwidoczniej nie byli tego samego zdania. I pozwolili Panasewiczowi odpaść. Rzeczywiście należało mu się to?   wk

Drugi odcinek The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
Drugi odcinek "The Voice": Wśród uczestników gwiazda konkurencyjnego show
A Steczkowska boi się fanów Górniak

Kiedy tydzień temu ruszyło muzyczne show " The Voice of Poland " nikt nie spodziewał się, że przyniesie on widzom tak wiele emocji i wzruszeń. Najwięcej emocji budzi, poza występami uczestników, budzi relacja Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak . Panie ostro rywalizują o najlepszych solistów. Przypomnijmy:  "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola Na scenie  pierwszym z uczestników, który zachwycił uczestników, był Michał Dudkiewicz , który wykonał największy hit Dawida Podsiadło - "Trójkąty i kwadraty": Dałeś za dużo ozdobników, dlatego tekst nie był zrozumiany do polski. gdybyś śpiewał polskie piosenki, to ja bym cię nauczyła śpiewać bez ozdobników i wyraźnie - oceniła Justyna Edyta nagle zbliżyła się do solisty i zaczęła się "przymilać": Nie chcesz, żebym płakała? - pytała Edyta zachęcając do wyboru jej grupy Michał wybrał ostatecznie Steczkowską, co załamało Górniak: Edyta: Nie mam komentarza, jestem załamana Justyna: Boje się wyjść ze studia, Edi ma mocną grupę fanów, oni mają siekierę   Kolejną uczestniczką była Lena Osińska . Jej występ poruszył Tomsona i Barona oraz Justynę. Dziewczyna trafiła do grupy diwy. Następnym solistą był Paweł Barów . Odwróciły się tylko dwie piękne trenerki. Muzyk wybrał Edytę. Kolejną solistką, która pojawiła się na scenie, była Joanna Kwaśnik , znana wszystkim z II edycji X-Factora, gdzie zajęła 6. miejsce, będąc w grupie Kuby Wojewódzkiego. Uznana piosenkarka zachwyciła Edytę i Marka Piekarczyka. Wybrała jednak Górniak. Taka sama sytuacja powtórzyła się w przypadku kolejnej zawodniczki - Sandry Rusin , która wykonała hit Sylwii Grzeszczak - "Księżniczkę". Sandra również wybrała Edytę. Następną uczestniczką show była Żaneta...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner