Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Iga Lis z torbą Falabella od Stelli McCartney
Fleszstyle

Idealny look w stylu Igi Lis. Wysokie kozaki, czarna mini i torba za... 3500 złotych! ZDJĘCIA

Idealny look w stylu Igi Lis. Wysokie kozaki, czarna mini i torba za... 3500 złotych! ZDJĘCIA
Iga Lis, Kinga Rusin
Instagram
Newsy
Iga Lis pokazała zdjęcie z babcią! "Uderzające podobieństwo" - piszą fani. Jak wygląda mama Kingi Rusin?
Iga Lis pokazała zdjęcie z babcią! "Uderzające podobieństwo" - piszą fani. Jak wygląda mama Kingi Rusin?

Iga Lis pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z babcią! Modelka jest bardzo aktywna na swoim profilu. Chętnie zamieszcza na nim własne zdjęcia oraz fotki ze spotkań z przyjaciółkami. Jednak po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z babcią! Kinga Rusin przebywa obecnie w Argentynie, gdzie nagrywa drugi sezon programu "Agent-Gwiazdy", prawdopodobnie to właśnie jej mama sprawuje pieczę nad córkami. Jesteście ciekawi, jak wygląda mama znanej dziennikarki? Wielbiciele Igi Lis nie mają wątpliwości, że wszystkie trzy panie w tym pokoleniu są do siebie bardzo podobne!      Zobacz też:  Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał! Uderzające podobieństwo - czytamy na profilu modelki. I trudno się z tym nie zgodzić! Zobaczcie fotkę!   Polecamy:  Dziedziczenie autosomalne dominujące i recesywne, a zachorowanie na chorobę genetyczną   Iga Lis z babcią. Podobne? Naszym zdaniem, Kinga Rusin jest bardzo podobna do swojej mamy. A z kolei, Iga do swojej. ;)  

Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!
Facebook/EastNews
Newsy
Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!
Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie sprzed 22 lat z Billem Clintonem i wycięła z niego... Tomasza Lisa! Na Facebooku dziennikarki pojawił się wpis o wyborach prezydenckich w USA. Jednak największą uwagę przykuwa wspomniana wcześniej fotografia. Dlaczego Kinga Rusin  wycięła z niej Tomasza Lisa ? Lis i Rusin byli kiedyś małżeństwem, a teraz utrzymują kontakt tylko ze względu na wspólne dzieci. Czy Rusin dlatego wycięła Lisa ze zdjęcia?  (Zobacz też:  Rusin nie wspomina najlepiej rozwodu z Lisem. Zaskoczyła wyznaniem! ) Kinga Rusin ucięła Tomasza Lisa ze zdjęcia! Oryginalne zdjęcie na swoim Instagramie pokazała... Iga Lis, córka Tomasza i Kingi. Co więcej, Rusin na swoim Facebooku wpis zaczęła dość prowokacyjnie: Pamiątkowe zdjęcie z "Pierwszym Mężem"???  Z czasów kiedy jego żona była "tylko" Pierwszą Damą. Biały Dom, Gabinet Owalny, lipiec 1994 - wspomina Kinga. Dalej Rusin pisze o tym, jaka naprawdę jest Ameryka właśnie teraz: Ameryka to wbrew powszechnej opinii konserwatywny kraj, w którym każdy nosi wprawdzie "buławę w plecaku", ale nie każdy ma ubezpieczenie zdrowotne, gdzie prawo nie gwarantuje nie tylko płatnego urlopu wypoczynkowego, ale nawet macierzyńskiego, gdzie dobra szkoła to zazwyczaj droga szkoła. To kraj, w którym kobiety statystycznie zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni na tym samym stanowisku, w którym pomimo politycznej poprawności dobrze ma się i rasizm i seksizm. Mimo tego ten kraj od początku swego istnienia daje ludziom nadzieję na lepsze życie i spełnienie marzeń. Być może dziś w nocy spełni też marzenie Hillary Clinton o byciu pierwszą kobietą prezydentem w jego historii. Dlaczego Kinga Rusin wycięła Tomasza Lisa ze zdjęcia? Wie to tylko ona ;) Ale dla Was mamy obie wersje.    Zobacz także:  To, co Kinga Rusin zrobiła ze swoją córką Igą Lis, powala! Zobacz ZDJĘCIA  ...

Kinga Rusin w wieczorowym makijażu
Newsy
Iga Lis rzuci modeling?! Kinga Rusin: "Jej najbliższe dwa lata rysują się słabo". Co będzie robić Iga?
"Chciała spróbować, spróbowała, zobaczyła", mówi Kinga.

Kinga Rusin zdradziła, czy Iga Lis będzie kontynuować karierę w modelingu! Dziennikarka udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym co nieco zdradziła na temat swojej młodszej córki. Jakiś czas temu Iga Lis postanowiła spróbować swoich sił na wybiegu i to z bardzo dobrym skutkiem. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w pokazie duetu Paprocki&Brzozowski czy MMC. Wydawało się, że taka forma pracy bardzo przypadła do gustu córce dziennikarskiej pary. Kinga Rusin wyprowadziła jednak wszystkich z błędu: Moja córka nie robi kariery w modelingu. Chciała spróbować, spróbowała, zobaczyła. Super. Kinga Rusin zdradziła także, co jest powodem tego, że Iga Lis nie będzie już aktywnie uczestniczyła w pokazach mody i kampaniach modowych: Iga będzie robiła maturę międzynarodową. Nie wiem, kiedy znajdzie czas na sen, bo jak zobaczyłam jej plan zajęć i jeszcze ambicjonalne podejście do niektórych rzeczy, bo ona chce jeszcze dużo rzeczy uzupełniać poza szkołą to powiem szczerze, że mi się wydawało, że ja mam więcej zajętości, ale te jej dwa lata rysują się słabo. Reporterka "Super Expressu" zwróciła uwagę na to, że to bardzo ambitne podejście do sprawy, na co dziennikarka odpowiedziała krótko i na temat: Już nie demonizujmy tego modelingu. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Co ma być to będzie. Czy Twoim zdaniem Iga Lis powinna kontynuować karierę w modelingu?   Zobacz:  Córka Lisa i Rusin zrobi międzynarodową karierę jak Magdalena Frąckowiak? Iga Lis podpisała kontrakt! Kinga Rusin opowiedziała o karierze swojej córki, Igi Lis Dlaczego Iga Lis porzuca modeling?

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner