Polka uczy sie śpiewać u nauczyciela Gomez, Lopez i Biebera
Facebook

O tej Polce będzie głośno. W USA uczy się śpiewu u naczyciela Jennifer Lopez i Seleny Gomez

Polka uczy sie śpiewać u nauczyciela Gomez, Lopez i Biebera
Facebook

O tej Polsce może być głośno. Violet Oliferuk zawsze marzyła, ze będzie śpiewać na światowym poziomie. Kilka lat temu przeprowadziła się do USA do Miami. Tam dzięki siostrze modelce, Angel poznała producenta Ushera i Rihanny, Darnella Daltona. Zainteresowanie jej coverami i nowymi przebojami było tak duże, że zgodził się z nią nagrać jedną piosenkę.

Jednak czułam, że mało wiem, za mało jestem dobra na tym rynku. Postanowiłam przenieść się do Los Angeles i znaleźć dobrego nauczyciela śpiewu. - mówi

Violet miała dużo szczęścia. Dowiedziała się o Stevie Mackeyu, który jest jurorem w programie znanym również w Polsce Voice of USA. Okazało się, że Steve uczy śpiewać Selene Gomez, JoJo, a kiedyś Jennifer Jopez. Nie dawno zgłosił się do niego również Justin Bieber.


Cały rok czekałam, aby się do niego dostać i udało się. Byłam u niego na lekcji w domu i zapowiada się dobra współpraca. Mam poznać w najbliższym czasie JoJo i Selene Gomez. Może z tego wyjdzie coś ciekawego. -mówi


Czy zrobi karierę za granicą?

Zobacz: Gwiazda The Voice dzięki Starakom zaśpiewała na imprezie dla światowych gwiazdSabina Sago na koncertach za granicą:

Więcej na temat Violet Oliferuk
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11