Natalia Przybysz o abrocji i hejtu

Natalia Przybysz usuwa ostre komentarze z Facebooka! "Aby zapanować nad agrechą..." Wydała OŚWIADCZENIE!

Natalia Przybysz o abrocji i hejtu

Natalia Przybysz chce usuwać hejty w komentarzach na Facebooku! Wokalistka, która udzieliła niedawno kontrowersyjnego wywiadu w "Wysokich Obcasach" o aborcji, spotkała się z ogromną falą krytyki i nienawiści ze strony internautów. Dlatego powiedziała dość!

Natalia Przybysz walczy z hejterami

Wywiad z Natalią Przybysz budzi w sieci skrajne emocje. Niektórzy nie zostawiają suchej nitki na wokalistce, inni stają w jej obronie, gratulując jej odwagi. Jednak Ci drudzy stanowią mniejszość, zwłaszcza w sieci. Pod każdym postem artystki pojawiają się setki komentarzy, a wśród nich pojawią się bardzo agresywne w stosunku do niej. Dlatego Przybysz stara się je wszystkie usuwać:

Aby zapanować nad agrechą, która się tu przelewa informujemy, że wszystkie komentarze agresywne, nienawistne, a także te w stylu 60m2 - będą blokowane wraz z ich autorami...

Hejt na Natalię Przybysz!

Tuż po pojawieniu się wywiadu, w sieci zawrzało. Głos w sprawie Natalii Przybysz i jej wyznania o aborcji zabrało parę gwiazd. Monika Brodka, Maria Peszek czy Paulina Młynarska stanęły w jej obronie!  Z kolei Karolina Korwin Piotrowska uważa, że piosenkarka nie przemyślała sprawy, przyznając się do aborcji publicznie i argumentując ją takimi o to powodami:

Przed świętami Bożego Narodzenia. W grudniu. Prawie rok temu. Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało. Te dzieci, które mam, też potrzebują uwagi, czegoś więcej niż tylko jedzenia i bycia transportowanym z miejsca na miejsce - mówiła Natalia Przybysz w wywiadzie.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Korwin Piotrowska ostro o wywiadzie Przybysz o aborcji "Czasem trzeba myśleć. Sama to spowodowała"

 

Natalia Przybysz usuwa negatywne komentarze na swoim Facebooku.

Natalia Przybysz ma dość hejtu!

Więcej na temat Natalia Przybysz
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43