Newsy

Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Magda Wójcik z programu "Big Brother" zmieniła płeć? Taka plotka pojawiła się w mediach kilka dni temu. Wszystko z powodu wyznania uczestniczki, która podczas rozmowy z Olehem powiedziała, że kiedyś była mężczyzną i przeszła operację zmiany płci! Jak wyglądała ta rozmowa?

Oleh: A jak byłaś chłopakiem to jak miałaś na imię?

Magda: Michał. Mówiłam Ci przecież.

Oleh: A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki?

Magda: Tak, no.

Oleh: Czyli zawsze czułaś się kobietą?

Magda: No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa. Zależy od wszystkiego.

Oleh: A ile miałaś lat jak zrobiłaś tę operację, Michale?

Magda: Teenage.

Ta rozmowa wywołała w mediach sporo zamieszania. Magda nadal przebywa w domu Wielkiego Brata, dlatego dziennikarze nie mogli jej spytać o to, czy rzeczywiście zmieniła płeć. Sprawę skomentował za nią jej przyjaciel Łukasz, który odszedł z programu tydzień przed finałem. Co zdradził na temat Magdy? Zobacz!

Magda w Big Brotherze
Instagram

Oleh i Madzia zamieszkają razem po zakończeniu "Big Brothera"?
East News
TV-Show
Czy Oleh zamieszka z Madzią, gdy skończy się "Big Brother"? Wiemy, jakie mają plany!
Czy Oleh zamieszka z Madzią, gdy skończy się "Big Brother"? Wiemy, jakie mają plany!

Oleh i Madzia to jedyna jak dotąd para, która powstała podczas tej edycji "Big Brothera" . Choć nie zawsz układa się między nimi dobrze, oboje deklarują, że dalej chcą być razem. Na razie czeka ich rozłąka. Oleh opuścił bowiem dom Wielkiego Brata. Za to Madzia wciąż ma szansę zgarnąć główną wygraną. Czy po zakończeniu "Big Brothera" zakochani zamieszkają razem? Zobaczcie, co zdradził nam Oleh! Oleh i Madzia myślą o wspólnej przyszłości? Zobacz także:  Widzowie "Big Brothera" zaskoczeni reakcją Magdy na wyjście Oleha! Co zrobiła? Zobacz!

Agnieszka Woźniak Starak kpiła z Oleha?
TV-Show
Olehowi nie spodobał się żart Agnieszki Woźniak Starak w półfinale Big Brothera! Był nie na miejscu?
Olehowi nie spodobał się żart Agnieszki Woźniak Starak w półfinale Big Brothera! Był nie na miejscu?

Za nami półfinał programu "Big Brother". Z programem pożegnali się Oleh i Łukasz. Jako pierwszy dom Wielkiego Brata decyzją widzów opuścił Oleh - miał o jeden procent więcej niż Łukasz, który odpadł ze względu na decyzję Igora. Uczestnik  musiał wyeliminować jednego z uczestników. Odejście Oleha spotkało się jednak z ogromnymi emocjami wśród widzów TVN 7, którzy pisali wprost, że to ustawka. Sam bohater najwidoczniej nie miał dobrego humoru tuż po ogłoszeniu wyników, choć jak sam przekonywał, nie był nimi zaskoczony... Oleh odpadł z "Big Brothera" Oleh nie był zaskoczony wynikami programu. Chciał jednak zostać do samego finału ze względu na jego dziewczynę Magdę, która jest w finale: Spodziewałem się tego. Wygrać nie chciałem, ale zostać z Madzią do końca - powiedział tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata Oleh Gdy wszedł do studia, gdzie czekała na niego Agnieszka Woźniak Starak, prezenterka od razu zażartowała: Myślałem, że jesteś wyższy. Dawno Cię nie widziałam - powiedziała Agnieszka. Olehowi nie spodobał się ten docinek: Taki się urodziłem - odparł bez uśmiechu. Potem Agnieszka zapytała go, co czuje, przegrywając o włos z Łukaszem. Uczestnik szybko uciął: Jeszcze chcesz mi dowalić? - zapytał już z małym uśmiechem na twarzy.  Czyżby nie był w humorze ze względu na to, że jego dziewczyna, Magda, została w programie z trzema innymi uczestnikami? Oleh już nie raz udowodnił, że potrafi być chorobliwie zazdrosny, przez co dostało mu się od widzów Big Brothera... Zdradził jednak, że z całego programu najlepiej wspomina pierwszy pocałunek z Madzią! A tydzień bez niej będzie najdłuższym tygodniem w moim życiu.   Spodziewaliście się takiego wyniku...

Madzia z "Big Brothera" jest lesbijką?
East News
TV-Show
Skandal w "Big Brotherze"! Wyciekły intymne szczegóły z życia uczestników. Przeszłość Madzi zniszczy jej związek z Olehem?
Skandal w "Big Brotherze"! Wyciekły intymne szczegóły z życia uczestników. Przeszłość Madzi zniszczy jej związek z Olehem?

Niebawem dowiemy się, kto wygra kolejną polską edycję "Big Brothera" . Wielki Brat nie zwalnia jednak tempa. W tym tygodniu dał uczestnikom kolejne zadanie. Tym razem mieszkańcy domu Wielkiego Brata wcielają się w tajnych agentów. Powstały dwie grupy, które knują przeciwko sobie intrygi. Jedna z drużyn wygrała jedno z zadań i dzięki temu dostała wgląd do tajnych informacji na temat przeciwników. Niektóre z nich mocno namieszały w domu. Szczególnie te dotyczące Madzi... Czy to sprawi, że Oleh od niej odejdzie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner