Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia - Maciej Musiał - pochwalił się na Instagramie zdjęciem oraz nagraniem, na którym pokazał, jak prowadzi samochód. Gwiazdor "Rodzinki.pl" zaskoczył fanów pomalowanymi paznokciami u rąk, ale nie to interesowało ich na filmiku. Maciej Musiał podczas jazdy samochodem głaskał...damskie nogi. W komentarzach wybuchła burza, a fani od razu potępili aktora za jego zachowanie.

Reklama

Maciej Musiał skrytykowany za jazdę samochodem

Maciej Musiał nie zwalnia tempa. Aktor znakomicie radzi sobie na ścieżce kariery i wciąż zaskakuje widzów swoimi sukcesami. Największą popularność przyniosła mu rola w "Rodzince.pl", ale Maciej Musiał nie przestał na rodzimych produkcjach. Już niedługo będziemy mogli podziwiać jego aktorskie umiejętności w wielkiej produkcji "Netflixa". Serial "1899" jest jednym z najbardziej kosztownych dzieł streamingowego giganta. Oprócz pracy na planie filmowym aktor zaczął działać także w biznesie. Maciej Musiał otworzył własną klubokawiarnię w Warszawie.

Maciej Musiał ma spore grono fanów. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 516 tysięcy internautow. Aktor chętnie publikuje w sieci nowe zdjęcia i nagrania, ale ostatni film wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Maciej Musiał pokazał, jak prowadzi samochód, a uwagę przykuwają kobiece nogi, które leżą swobodnie na aktorze. Fani od razu zauważyli, że taka pozycja pasażera podczas jazdy, jest skrajnie niebezpieczna. Internauci skrytykowali zachowanie Macieja Musiała!

Zobacz także: Kacperek z "Rodzinki.pl" skończył 18 lat! Pokazał zdjęcie z urodzinowego przyjęcia

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Zobacz także

-Bardzo nieodpowiedzialne i głupie, podczas wypadku może dojść do tragedii! Nie róbcie tak!

-Bardzo mądrze prowadzić samochód z nogi pasażerki przy kierownicy.. obyście nigdy nie mieli żadnego wypadku w takiej pozycji

-Fajna współpraca. Nie podoba mi się tylko promowanie jazdy autem w takiej pozycji. Dajesz tym bardzo zły przykład.

-Nie ma to jak bezpieczna jazda????

-idiotyczne - grzmią fani w komentarzach.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska ostro skrytykowana za zdjęcie z psami! Odpowiedziała

VIPHOTO/East News

Fani zaczęli również zastanawiać się kim jest tajemnicza pasażerka. Maciej Musiał nie zdradził jednak kto towarzyszy mu w podróży.

-YYY KTO TO JEST?!?!

-ok czuje się zazdrosna

-to miałam być ja ???? - piszą rozgoryczone fanki.

Myślicie, że Maciej Musiał odpowie na krytyczne komentarze fanów?

Reklama

Zobacz także: Adam i Kuba Zdrójkowski we wspólnym wywiadzie: "Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat"

Reklama
Reklama
Reklama