Party Stories
Krzysztof Rutkowski Tarzan boy jest chory
Newsy

Gwiazdor disco polo chory na nowotwór! "Tarzan Boy" walczy o życie i zbiera na drogą operację!

Krzysztof Rutkowski, wokalista z zespołu disco polo "Tarzan Boy", twórce hitu o tym samym tytule, jest ciężko chory na nowotwór. Ma raka zwanego śluzakiem otrzewnej. Wokalista ma 56 lat i rozpoczął chemioterapię, jednak zbiera na drogą operację, której koszt szacuje się na ok. 50 tys. zł. 

 

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy disco polo? Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" odsłania kulisy biznesu

Jak Krzysztof Rutkowski dowiedział się o tym, że ma raka?

 

Tak sam wokalista opisuje jak dowiedział się o chorobie.

Od pewnego czasu męczyły mnie bóle brzucha na które nie zwracałem uwagi gdyż tłumaczyłem sobie że są one spowodowane dawniej przeprowadzoną operacją wyrostka i ignorowałem je. Jednak zmęczony tym postanowiłem się zbadać, podczas badań wyszło że mam przepuklinę brzucha. Podczas operacji na przepuklinę brzucha okazało się, że nie była ona tak naprawdę prawdziwą przyczyną owych bólów. Po operacji dowiedziałem się że cierpię na raka zwanego śluzakiem otrzewnej. Była to dramatyczna informacja, nie wiedziałem jak się po niej pozbierać, jednak wraz z żoną znaleźliśmy lekarza z Lublina, który operuje tego typu raka. Okazało się, że jedyną moją szansą na przeżycie jest tzw. HIPEC (Dootrzewnowa Chemioterapia Perfuzyjna w Hipertermii). Ów lekarz zgodził się na przeprowadzenie operacji jednak w trakcie operacji zdecydował się tylko na pozbycie się śluzu, który zebrał się na skutek raka, laparotomie i splenektomie.

 

Stało się tak ponieważ nie można było uzyskać doszczętnej cytoredukcji, co uniemożliwiała przeprowadzenie HIPEC-a gdyż narażało by to zbyt bardzo moje życie. Lekarz oznajmił mi, że HIPEC-a będzie można zastosować, po regeneracji organizmu. Jednak po czasie przeznaczonym na odpoczynek okazało, się że ten lekarz nie chce podjąć się kolejnych prób, tej operacji.


 

 

 

Aktualnie strasznie cierpię, nie mogę jeść, ciężko jest mi wykonywać wiele życiowych czynności gdyż towarzyszy im straszny ból, czasami nawet nie mogę spać. Dowiedziałem się, że operację tego typu wykonują w Gdańsku prywatnie, po konsultacji z lekarzem okazało się że jest dla mnie szansa jednak warunkiem przeprowadzenia operacji jest przyjęcie chemioterapii ale ze względu na to, że operacja jest kosztowna (koszt takiej operacji wraz z leczeniem to około 50 000 zł) chciałbym rozpocząć leczenie jednak nie mogę gdyż, niestety nie jestem w stanie pokryć kosztów operacji i zwracam się z prośbą o wsparcie.
Każda kwota jest dla mnie częścią nadziej, której ze względu na uciekający czas mam coraz mniej. Darowizny proszę kierować na nr konta : 12 1140 2004 0000 3402 7660 5151 - czytamy na Facebooku wokalisty.

Zobacz: Guz trzustki to nie tylko nowotwór. Przyczyny, typy, objawy i leczenie guzów

 

Krzysztofa Rutkowskiego wspierają żona Adrianna oraz synowie Adrian i Kamil. A także koledzy z branży disco polo. 27 stycznia w Warszawie o godzinie 21 odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Rutkowskiego. Bilet kosztuje 15 zł. Piosenka zespołu "Tarzan boy" miała w tym roku drugie życie z powodu przeróbek hitu na cześć Michała Pazdana.

 

Zobacz także: Hit internetu! Pazdan Boy. Śpiewaj przed meczem z nami: "Chodź Krystyno, chodź! Nie bój się Pazdana"

 

Krzysztof Rutkowski miał przerwę w działaniu zespołu "Tarzan boy", pracował wtedy jako taksówkarz.

Krzysztof Rutkowski Tarzan boy

 

Krzysztof Rutkowski -  kadr z teledysku "Tarzany boy".

Krzysztof Rutkowski Tarzan boy


Krzysztof Rutkowski na jednym z koncertów disco polo.

Krzysztof Rutkowski Tarzan boy

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nie żyje Krzysztof Rutkowski Tarzan Boy
Newsy
Nie żyje popularny wokalista disco polo Tarzan Boy!
Smutna wiadomość...

Nie żyje popularny w latach 90. wokalista disco polo Krzysztof Rutkowski, znany fanom jako “Tarzan Boy” - podaje portal Polotv . Jego najsłynniejsze hity to “Tarzan” i “Promienie”. “Tarzan Boy” od dłuższego czasu walczył z rakiem. Cierpiał na nowotwór otrzewnej z przerzutami na płuca. Niestety, mimo sukcesów przed laty, nie było go stać na specjalistyczne leczenie. Dlatego środowisko disco polo od kilku miesięcy zbierało pieniądze na ten cel. On sam miesiąc temu wystąpił w materiale Dzień Dobry TVN, mówiąc o swojej chorobie i związanych z nią potrzebach. Niestety, “Tarzan Boy” przegrał swoją walkę…   Zostaną po nim przeboje…     Kim był "Tarzan Boy"? “Tarzan Boy” w latach 90. sprzedał około miliona kaset ze swoimi przebojami. Otrzymał też złotą płytą. Po latach ciągle śpiewał na imprezach, to nie wystarczało jednak na życie. Dlatego miał swoją firmę transportową, pracował też jako kierowca autobusu.   Tarzan Boy przed laty:

Muzycy disco-polo żegnają Rafała Rutkowskiego
Facebook
Newsy
Muzycy disco polo żegnają Tarzan Boya: "Oby Ci było lepiej na tamtym świecie"

Branża disco-polo pogrążona w żałobie. Informacja o śmierci Rafała Rutkowskiego poruszyła jego kolegów ze sceny. Niestety, wczoraj dowiedzieliśmy się, że słynny "Tarzan Boy" przegrał walką z nowotworem. Muzyk, który przed laty był jedną z największych gwiazd muzyki disco polo zmarł w wieku 56 lat. Pogrzeb Krzysztofa Rutkowskiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 lutego, w Zgierzu.    Koledzy żegnają Krzysztofa Rutkowskiego Śmierć Krzysztofa Rutkowskiego poruszyła muzyków z branży disco-polo. Gwiazdy we wzruszających słowach żegnają swojego kolegę. Zobaczcie, co napisali na Facebooku. Odszedł nasz kolega ,przyjaciel i człowiek o mega talencie.Dziękuje Krzysiu ze mogłem na twoich utworach się wychować ,zagraliśmy wiele koncertów i takiego cię zapamiętam zawsze uśmiechniętego, spoczywaj w pokoju- na Facebooku napisał Krystian Pudzianowski i pokazał wspólne zdjęcie z Krzysztofem Rutkowskim.   Żegnaj kochany.... Wstrząsające walczyliśmy do końca .... KOCHAJMY LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...Wierzę że do zobaczenia ...- napisał Piotr Nowak z zespołu Mix Dance.   Krzysiu, oby Ci było lepiej na tamtym świecie - napisał Krystian Nowak z Freaky Boys. Rodzinie i najbliższym Krzysztofa Rutkowskiego składamy kondolencje.   Zobacz także:  Gwiazdor disco polo chory na nowotwór! "Tarzan Boy" walczy o życie i zbiera na drogą operację!   Krystian Pudzianowski zamieścił wzruszający wpis na Facebooku. Piotr Nowak z zespołu Mix Dance również pożegnał kolegę. oraz Krystian Nowak z Freaky Boys.                

Katarzyna Litwiniak
Facebook/Katarzyna Litwiniak
Newsy
Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka zmarła po długiej chorobie
Była żona Jacka Rozenka nie żyje. Na co zmarła?

Katarzyna Litwiniak zmarła. Pierwsza żona Jacka Rozenka od czterech lat zmagała się z ciężką chorobą nowotworową. O jej śmierci poinformowali bliscy, którzy żegnają Katarzynę Litwiniak we wzruszających wpisach, publikowanych w mediach społecznościowych, a wśród nich aktorka Małgorzata Kosik . Katarzyna Litwiniak nie żyje Pierwsza żona Jacka Rozenka na nowotwór chorowała od 2016 roku, kiedy po raz pierwszy usłyszała diagnozę: rak piersi. Początkowo leczenie przynosiło efekty, ale w 2019 okazało się, że choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą i pojawiły się przerzuty do kości. O swojej chorobie Katarzyna Litwiniak informowała wtedy za pomocą mediów społecznościowych: W 2016 roku usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia – pisała Katarzyna Litwiniak o swojej chorobie. Kobieta mimo niekorzystnych rokowań rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na leczenie w niemieckiej klinice. 170 tys. zł pomagali jej zebrać bliscy, a wśród nich były mąż, Małgorzata Rozenek czy Krzysztof Ibisz. Udało się zebrać pełną kwotę, ale choroba okazała się silniejsza. Katarzyna Litwiniak była bardzo optymistycznie nastawiona do życia i do samego końca nie traciła nadziei, że uda jej się wygrać z chorobą.  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner