Party Stories
Antek Królikowski w krótkich spodenkach
Newsy

Kasia Sawczuk ma nowego chłopaka! Z kim spotyka się była dziewczyna Antka Królikowskiego?

Tylko u nas!

Katarzyna Sawczuk ma już nowego chłopaka! Aktorka i Antek Królikowski rozstali się kilka dni temu, a wiadomość ta obiegła wszystkie media. Ta informacja wielu zszokowała, ponieważ aktor wiele razy podkreślał, jak bardzo kocha Kasię Sawczuk i jak wiele dla niego znaczy. Gwiazdor też bardzo zmienił swój tryb życia i przestał imprezować. Tradycją stały się romantyczne wieczory we dwoje i wspólne wyjazdy.

Niestety nie wszystko było tak idealne. Niedawno Kasia Sawczuk wyprowadziła się z mieszkania Antka Królikowskiego. Powody do końca nie były znane. Jeden z tabloidów zasugerował, że aktor zdenerwował się na Kasię Sawczuk z powodu jej licznych flirtów z innymi mężczyznami.

 

Jak udało się ustalić Party.pl jest w tym ziarno prawdy! Okazuje się, że od jakiegoś czasu Kasia Sawczuk spotyka się z młodym aktorem, który jest również znajomym Antka. Aktorka od jakiegoś czasu nosiła się z zamiarem, aby rozstać się z Antkiem Królikowskim, ale to on uprzedził jej ruch i podjął decyzję o rozstaniu.

 

Jak myślicie, z kim się spotyka Kasia Sawczuk?

 

Zobacz: Katarzyna Sawczuk, dziewczyna Antka Królikowskiego zagra w Pierwszej Miłości! Kogo?

 

Antek Królikowski przeżywa rozstanie z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski w niebieskich spodniach

 

Kasia Sawczuk spotyka się z innym, znanym aktorem

Katarzyna Sawczuk w Pierwszej Miłości
Bogdan Bogielczyk

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antek Królikowski jeździ audi A3
Newsy
Antek Królikowski jeździ niezłą furą! Za ten model mógł zapłacić nawet 160 tysięcy! ZDJĘCIA
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk rozstali się
ONS
Newsy
A jednak! Antek Królikowski i Kasia Sawczuk już nie są parą! Co się stało?

A jednak! Potwierdzają się plotki o rozstaniu Antka Królikowskiego i Kasi Sawczuk . Niestety, związek przystojnego aktorka i młodej aktorki nie przetrwał próby czasu. Ostatnio jeden z tygodników opublikował zdjęcia na których widać, jak Kasia Sawczuk wyprowadza się z domu Królikowskiego . "Twoje Imperium" sugerowało wówczas, że to Kasia zdecydowała się zakończyć związek z aktorem - teraz jednak pojawiły się zupełnie nowe informacje dotyczące ich rozstania.   Okazuje się, że to Antek Królikowski zerwał ze swoją partnerką i kazał się jej wyprowadzić! Według informacji "Faktu", aktor nie mógł pogodzić się z tym, że jego dziewczyna pozwalała sobie na... flirtowanie z innymi mężczyznami! Kasia lubi być adorowana i w towarzystwie facetów zachowuje się dość frywolnie. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób - zdradziła w rozmowie z tabloidem znajoma pary, która po powrocie ze wspólnych wakacji podjęła decyzję o rozstaniu. Po ich powrocie do Antka doszło kilka niepokojących plotek, a on postanowił je sprawdzić. Doszło do wielkiej awantury z Kasią, po której kazał się jej wyprowadzić. Myślicie, że Kasia Sawczuk i Antek Królikowski wrócą do siebie?   Zobacz także: Odzyskaj byłego chłopaka! Oto najlepsze wskazówki, jak to zrobić   Antek Królikowski i Kasia Sawczuk rozstali się.   Aktor kazał wyprowadzić się swojej partnerce.

Antek Królikowski w krótkich spodenkach
Newsy
Kasia Sawczuk i Antoni Królikowski rozstali się? "Wyprowadziła się od niego"
Antek znów jest sam!

Antek Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się? Wydawać by się mogło, że młody i przystojny aktor w końcu się ustatkował, a aktorka jest jego wielką miłością. Całkiem niedawno para była nawet razem na wakacjach. Niestety, podobno tuż po ich zakończeniu, Kasia Sawczuk wyprowadziła się od Antka Królikowskiego. To dla gwiazdora musi być cios prosto w serce! W końcu to dla ukochanej zmienił się o 180 stopni. Zamiast imprezować z kolegami, wolał spędzać wieczory z Sawczuk. Najwyraźniej nie wszystko układało się tak idealne.   Polecamy:  Odzyskaj byłego chłopaka! Oto najlepsze wskazówki, jak to zrobić​   Jak podaje "Twoje Imperium" wokalistka i aktorka wyprowadziła się od Antka Królikowskiego pod jego nieobecność i zabrała wszystkie swoje rzeczy. Ostatecznie dziewczyna zamieszkała u koleżanki: Kasia nosiła się z tym zamiarem od kilku tygodni - zdradził informator tygodnika.  Dziennikarze próbowali skontaktować się także z Antkiem Królikowskim. Niestety, aktor nie chciał skomentować tej sytuacji i zdjęć, które pojawiały się w "Twoim Imperium". Widać na nich, jak Kasia Sawczuk pakuje swoje rzeczy i ogromne torby do samochodu w czasie wyprowadzki.   Czy Waszym zdaniem Kasia i Antek tworzyli udaną parę?   Zobacz:  Antek Królikowski wygryzie Maćka Musiała z "Kocham Cię, Polsko"?​   Kasia Sawczuk i Antek Królikowski rozstali się! Kasia Sawczuk wyprowadziła się od Antka Królikowskiego

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner