Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki na Facebooku
ONS

Karolina Korwin Piotrowska dostaje groźby na FB, ale nie daje się zastraszyć. Zawiadomiła policję. „Bójcie się ciołki” .

Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki na Facebooku
ONS

Karolina Korwin Piotrowska na swoim profilu na Facebooku nie tylko komentuje poczynania gwiazd i celebrytów, jak było w wypadku Mariny Łuczenko, ale także porusza ważne problemy jak hejt w sieci. Tak też było, kiedy po śmierci znanej blogerki Maddinki, czy po samobójstwie Dominika z Bieżunia, kiedy to w w internecie pojawiły się obraźliwe i pełnie nienawiści komentarze. Karolina Korwin Piotrowska postanowiła wówczas walczyć z chamstwem w sieci za pomocą promowania strony Hejty na fejsie - gdzie publikowano zdjęcia autorów hejterskich komentarzy. Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska ciągle walczy z hejtem w Internecie. Co tym razem zrobiła?


Ostatnio dziennikarka zainteresowała się szokującą sprawą seksualnego wykorzystywania dzieci przez pewnego mężczyznę z Trójmiasta. Korwin Piotrowska zalinkowała stronę na której opisano sposoby jego działania. W artykule pojawiają się również informacje, że wykorzystywane nastolatki często są zabierane do znanej restauracji nad morzem. Miejsce odwiedzane jest przez gwiazdy.
 

Postanowiłam to upublicznić, bo byłam niedawno w Zatoce Sztuki zwanej również "Zatoką koksu i botoksu" i oprócz napakowanych i naprutych ochroniarzy, zdecydowanie zbyt nerwowych, widziałam tam masę narwanych małolatów, głównie dziewczynek (wiek około 15-17 lat) gotowych na wszystko, na co nikt nie reagował - napisała na portalu społecznościowym.


Okazuje się, że po udostępnieniu artykułu o wykorzystywanych nastolatkach Karolina Korwin Piotrowska dostała  „dobre rady”, by nie wtrącała się w nie swoje sprawy. Korwin Piotrowska upubliczniła wiadomość z pogróżkami na swoim profilu na FB i przyznała, że zgłosiła sprawę policji. Policjanci przyjmujący zgłoszenie Karoliny, doskonale wiedzą, gdzie szukać autorów tych gróźb.
 

Bójcie się ciołki - napisała dziennikarka na Facebooku.


Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki na Facebooku


Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki na Facebooku


Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51