Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem

 

To już pewne! Na początku marca Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" i będzie to jej debiut na głównej antenie Polsatu. Góralka pokazała nawet na swoim Instagramie kulisy tanecznej sesji i kreację, którą przygotowała dla niej stylistka! A w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, jak czuje się przed treningami i z którym znanym tancerzem chciałaby zatańczyć!

Polecamy: Justyna Żyła zdradziła, dlaczego tak szczegółowo opowiadała o rozstaniu z Piotrem Żyłą.

 

Z kim zatańczy Justyna Żyła?

Jeszcze nie wiem, z kim zatańczę, ale obiecuję powściągnąć mój góralski temperament i słuchać mojego nauczyciela - zdradziła "Fleszowi" Żyła.

Justyna Żyła przyznaje, że śledziła poprzednie edycje programu i bardzo podobało jej się podejście Stefano Terrazzino do tanecznych partnerek. Celebrytka kibicowała też Kindze Rusin, która wystąpiła w "TzG" świeżo po rozwodzie z Tomaszem Lisem.

Ale jak ustalił "Flesz", Żyła będzie bywać w stolicy nie tylko z powody treningów, bo w planach jest też kolejny sezon programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", emitowany na kanale Active Family. Producenci programu chcą też obsadzić Justynę w zupełnie nowym formacie. Jakim? Dowiesz się z nowego "Flesza".

Przeczytaj także: "Zawsze facet jest winny!" – mówi Justyna Żyła w swoim programie. Dlaczego?

 

Justyna Żyła zadebiutuje w "Tańcu z Gwiazdami".

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami
INSTAGRAM

 

Góralka będzie kręcić kolejną edycję swojego show. Producenci mają też na nią kolejny pomysł!

Justyna Żyła zwiastun programu
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Justyna Żyła