Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak Starak, Ewa Minge
ONS

Ewa Minge: Starak jest przystojnym, wykształconym człowiekiem, a Szulim to bogini!

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak Starak, Ewa Minge
ONS

Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od początku budził wielkie kontrowersje. Dlaczego? Dużo emocji wywoływał fakt, że producent filmowy spotykał się wcześniej z Natalią Klimas, przyjaciółką Agnieszki. Gdy gwiazda TVN zaczęła pokazywać się z Piotrem, przyjaźń z aktorką zakończyła się. To jednak nie wszystko. 

Para chętnie chwali się zdjęciami z luksusowych wakacji, lansuje na salonach czy wyznaje sobie miłość na portalach społecznościowych. To irytuje wielu, dlatego w komentarzach pod ich zdjęciami zawsze pojawia się wiele negatywnych komentarzy. W obronie Piotra i Agnieszki postanowiła stanąć Ewa Minge.

“Po pytaniach oraz po nagłówkach już występujących w internecie wnioskuje że winą Agnieszki jest szczęście. Piękna zjawiskowo, szczęśliwa, pyskata bojowo i spełniona. Aaaaa, no tak, ma ciut niższego chłopaka, nie w stylu Maseraka i z poważnym zasobem finansowym. Więc..... zaczynając zdanie nie po polsku i nie w polskim zwyczaju treścią zapakowane.... Piotr Starak jest przystojnym,wykształconym człowiekiem z ambicjami personalnymi poza fortuną mamusi. Roman Polański jest od swojej żony głowę niższy,czy komuś na świecie przyszło do głowy kpić z cudzego wzrostu ????? Czy wogóle na świecie dyskryminuje się i szydzi z ludzi z powodu wyglądu,wzrostu,bogactwa czy biedy??? Chcemy osiągnąć status amerykańskiego snu....to szanujmy ludzi za ich dokonania,nie hejtujmy tylko dlatego " zeby nie byli tacy szczęśliwi".....spojrzmy faktycznie a te Amerykę,ktora podbija swoje gwiazdy a nie wbija.....w ziemię. Nie znam bliżej pary na zdjęciu ale życzę im wszystkiego co najlepsze . Wzrostem Piotra jest film ,ktory wyprodukował " Bogowie" ,bo przeciez zamiast pokazywać kawałek krwawej walki o życie i stawiać pomnik Relidze mogł wyprodukować kolejny idiotyczny film pt. "Kac Zakopane " i osmieszyć zamiast zaświecić przykladem.” - pisownia oryginalna.

Ewa Minge chce stworzyć kolekcję diamentowej biżuterii


Ewa Minge odniosła się również do sugestii, że Agnieszka spotyka się z Piotrem dla sławy. Projektantka słusznie zauważyła, że zanim gwiazda TVN zaczęła umawiać się z synem milionera była już bardzo popularna.

“Agnieszka pnie się po szczeblach kariery i doszła wysoko zanim Piotr pojawił się u jej boku. Wygląda jak bogini i jest chyba szczęśliwa ze swoim księciem. A może tak oklaski moi drodzy zamiast gwizdów ??? Życzone innym do nas wróci,tak czy inaczej życzone” - napisała na Facebooku Ewa Minge.

Ocenianie i krytykowanie wyglądu w polskich mediach to temat bliski Ewie. Sama wiele razy padła ofiarą złośliwych hejterów internetowych, którzy wyśmiewali jej wygląd. Zgadzacie się z tym, co napisała? Słusznie stanęła w obronie Piotra i Agnieszki?
 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wyznali sobie miłośćPrzeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33