Aneta Todorczuk-Perchuć o poczuciu humoru Kuby Wojewódzkiego
ONS

Mali giganci: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"

Aneta Todorczuk-Perchuć o poczuciu humoru Kuby Wojewódzkiego
ONS

Już niedługo na antenie TVN pojawi się nowy program, "Mali Giganci", w którym udział będą brały dzieci posiadające jakieś talenty i uzdolnienia. Już teraz show cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednak są także pewne problemy, które dostrzegła Agnieszka Chylińska. Zobacz: Chylińska o problemach w "Małych Gigantach": Największym są rodzice

W jury programu oprócz artystki zasiada również Kuba Wojewódzki, który słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru, które niekoniecznie może sprawdzić się przy współpracy z dziećmi. Jedna z trenerek pracująca przy show, Aneta Todorczuk-Perchuć wyznała w rozmowie z tvn.pl, że uczestnicy są przygotowywani do tego, że żarty showmana mogą być nieco inne niż reszty jurorów. Aktorka jest jednak pewna, że dziennikarz jako inteligentny mężczyzna da sobie radę:

Myślę, że Kuba jest takim profesjonalistą, że sobie poradzi. Myślę, że też naszą rolą jest przygotować dzieci na poczucie humoru Kuby, bo może część nie ogląda telewizji i nie wie, kto to w ogóle jest. Wydaje mi się, że on jest na tyle inteligentny, że nie będzie okrutny wobec dzieci. 

Jesteście ciekawi jak sobie poradzi?

Zobacz: Tymański już nie przyjaźni się z Wojewódzkim? Wymienił sporo negatywnych cech Kuby
 
 

Dziewczyna Wojewódzkiego reklamuje ekskluzywny butik:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39