Zjawiskowa Agnieszka Radwańska na czerwonym dywanie. W takiej wersji rzadko ją widzimy [FOTO]

Agnieszka Radwańska w czerwonym sportowym stroju na korcie
East News
Newsy
Agnieszka Radwańska w finale! W Tokio nie daje rywalkom szans!

Agnieszka Radwańska   po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko najlepszą polską tenisistką, ale zawodniczką na światowym poziomie. Trwa jej świetna passa na turnieju w Tokio, na którym jeszcze nie przegrała ani jednego seta ! Tym razem w pokonanym polu pozostawiła Dominikę Cibulkovą . Gratulujemy - Agnieszka Radwańska już ostatnio na Wimbledonie udowodniła, że stać ja na wiele i mamy nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej! Radwańska wygrywa w Tokio Półfinałowy mecz ze słowacką tenisistką rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska wygrała w wielkim stylu . Przeciwniczka stawiała opór tylko w pierwszym secie, który przegrała 4:6. Drugi set był popisem gry krakowskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska rozbiła Cibulkovą 6:1.   W niedzielnym finale Radwańska zmierzy się ze Szwajcarką Belindą Bencic . Dla Agnieszki będzie to okazja do rewanżu za czerwcową porażkę w finale turnieju WTA w Eastbourne, gdzie musiała uznać wyższość Bencic. I do piętnastego zwycięstwa w imprezie z cyklu WTA. Trzymamy kciuki.   Zobacz: Agnieszka Radwańska na korcie jak na dyskotece! Widzieliście?