Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek to uczestniczka konkursów piękności, modelka, influencerka i aspirująca aktorka. Występuje w paradokumentalnych produkcjach stacji TVN "Szkoła" oraz "19+". Jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. W ostatnim czasie stała się częstym tematem serwisów plotkarskich z uwagi na związek ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. To obecnie jedna z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu.

Imię: Marcelina

Nazwisko: Ziętek

Nazwisko Panieńskie: Ziętek

Pseudonim : Na profilu w niektórych mediach społecznościowych funkcjonuje jako Marceepan.

Wzrost : 164 cm

Data urodzenia: 1.08.1998 r.

Znak zodiaku : lew

Zawód: uczestniczka konkursów piękności, modelka, influencerka, aspirująca aktorka

Osoby - związki: Marcelina Ziętek to od niedawna życiowa partnerka skoczka narciarskiego Piotra Żyły - zawodnika klubu WSS Wisła, reprezentanta Polski, zdobywcy sześciu medali Mistrzostw Świata. W 2018 r. sportowiec rozwiódł się z pierwszą żoną - Justyną Żyłą, z którą doczekał się dwójki dzieci - Jakuba (ur. w 2007 r.) i Karoliny (ur. w 2012 r.). Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zaczęli się spotykać w 2019 r. Modelka młodsza jest od skoczka o 11 lat.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: nie ma

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Marcelina Ziętek urodziła się w 1998 r. w Cieszynie. Niewiele wiadomo na temat tej początkującej aktorki. Portale plotkarskie zainteresowały się nią szerzej, kiedy została nową partnerką skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Para najprawdopodobniej spotyka się od 2019 r. Trudno dokładnie określić, od kiedy są razem, gdyż przez jakiś czas starali się nie afiszować ze swoim związkiem. Zanim oficjalnie ogłosili, że się spotykają, osoby śledzące profile społecznościowe Ziętek na podstawie szczegółów zamieszczonych tam zdjęć wywnioskowały, że widniejącym na nich mężczyzną jest Piotr Żyła. Portale plotkarskie informowały o złych relacjach Justyny Żyły z obecną partnerką skoczka. Sportowiec upublicznił wiadomości, w których była żona miała grozić Marcelinie Ziętek śmiercią. Panie nie szczędzą sobie również uszczypliwych komentarzy w mediach społecznościowych. Piotr i Marcelina jakiś czas temu zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu. W 2019 r. aktorka obroniła tytuł licencjata na kierunku pedagogika, który studiowała na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim. Dwa lata później uzyskała tytuł magistra. Od kilku lat pracuje w branży modelarskiej i bierze udział w konkursach piękności. Ziętek może poszczycić się tytułami Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek, które zdobyła w 2014 r. Została twarzą jednej z galerii w Bielsku-Białej. Aktorsko zasłynęła z udziału w serialach paradokumentalnych, jednak pierwsze kroki w aktorstwie stawiała dużo wcześniej na deskach teatru.

Znana z: Marcelina Ziętek znana jest z roli Kai Jarosik, w jaką wcielała się początkowo w serialu dla młodzieży "Szkoła", a następnie w serialu "19+". Programy te emitowane są przez stację TVN. Produkcje opowiadają o szkolnych perypetiach młodych uczniów. Serialowa Kaja jest zatrudniona jako barmanka w pubie "Scarface" i spotykała się ze Szczepanem Kapustą (pseudonim "Frodo"). W serialach tych Marcelina występuje obok Tomasza Hajduka, Małgorzaty Heretyk, Kamili Sobczyk. Prężnie rozwija swoje social media - na Instagramie ma niespełna 90 000 obserwujących, a ich liczba stale rośnie.

Funkcja w filmie: - aktorka w serialu "Szkoła"; - aktorka w serialu "19+".

Płyta: brak

Książki : brak

Nagrody : Marcelina Ziętek zdobyła kilka tytułów w konkursach piękności. Do większych osiągnięć należą tytuły Miss Południa Nastolatek, Miss Foto Południa Nastolatek, Miss Foto w konkursie Miss Zimy województwa śląskiego w Zawierciu.

LINK Instagram: @marceepan

Link FB: @Marcelina Ziętek
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index