Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zażegnali kryzys w związku. Wiosną 2022 roku pojawiły się informacje, że ich relacja to już przeszłość. Chociaż oboje nie zdecydowali się oficjalnie odnieść do tych plotek, dziś już nie ma wątpliwości, że ponownie cieszą się wzajemnymi uczuciami. Marcelina Ziętek opublikowała kolejne zdjęcia ze skoczkiem narciarskim, na których nie krakuje czułości. Takie ujęcia zdecydowanie podobają się fanom tej dwójki a pod najnowszym zdjęciem dopytują Marcelinę Ziętek i Piotra Żyłę o potomstwo!

Reklama

Marcelina Ziętek pokazała romantyczne zdjęcia z Piotrem Żyłą. Internauci pytają o dzieci

Marcelina Ziętek oraz Piotr Żyła dzielą się romantycznymi zdjęciami z wesela. W ostatnim czasie na ich mediach społecznościowych pojawiło się sporo wspólnych ujęć. W miniony weekend zakochana para udała się na wyjazd do Zakopanego na wesele swoich znajomych. Przebieg wydarzenia relacjonowali na swoich Instagramach. To właśnie tam wylądowało sporo zdjęć z tej szalonej nocy. Wówczas fani zachwycali się stylizacją zarówno Marceliny Ziętek, jak i Piotra Żyły. Aktorka wspominała, że razem z Piotrem Żyłą jako ostatni schodzili z parkietu. Najnowsze zdjęcia są tego potwierdzeniem. Marcelina Ziętek pokazała, jak bawiła się razem z ukochanym - ta dwójka bezapelacyjnie królowała na parkiecie.

- Takie chwile warto wspominać ❤️ taneczna sobota

Fani są zachwyceni relacją sportowca i aktorki. Pod romantycznymi zdjęciami pozwolili sobie na zapytanie zakochanych o to, czy nie myśleli już o powiększeniu rodziny:

- To już chyba pora na małe marcepanki ????

Sami zainteresowani nie odnieśli się jednak do delikatnej sugestii. Inni uznali natomiast, że tego typu komentarze są niestosowne:

- Raczej sami określą kiedy będzie pora ????

Zobacz także

Zobacz także: Marcelina Ziętek straci pracę?! Hitowa produkcja z jej udziałem znika z anteny!

Fani zachwyceni Marceliną Ziętek i Piotrem Żyłą

Weselne stylizacje Marceliny Ziętek i Piotra Żyły przypadły do gustu internautów, którzy nie szczędzili zakochanym komplementów:

- Piękni i młodzi ???? prześlicznie w tej prześlicznej sukience i tak, piękne zdjęcia ❤️????
- Ale Wy jesteście piękni ????
- Super razem wyglądacie❤️
- Super Piotrek i Przepiękna i wyjątkowa Marcelinka najdroższa❤️❤️❤️

Instagram @marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wrócili do siebie? Zaskakujące nagranie w sieci

Reklama

Ostatnio mówiono o kryzysie w związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły. W mediach pojawiły się informacje o zakończeniu związku tej dwójki. Wówczas fani zastanawiali się co ze związkiem Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Wszystko wskazuje jednak na to, że kryzys jest już dawno zażegnany, a para wygląda na bardzo zakochaną!

Instagram @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama