Już od paru miesięcy nad związkiem Piotra Żyły i Marceliny Ziętek rzekomo zawisły czarne chmury. Wróżono im najgorsze, ponieważ przez jakiś czas na ich mediach społecznościowych nie pojawiały się wspólne fotografie. Później domniemania ucichły, ponieważ para wybrała się wspólnie na Cypr. Po jakimś czasie natomiast fani znowu zaczęli rozmyślać, czy para, aby na pewno jest nadal razem. Ziętek niegdyś wybierała się na wszystkie turnieje Żyły. Na ostatnim nie pojawiła się, co wzbudziło jeszcze większe spekulacje wśród fanów.

Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła rozwiali wątpliwości odnośnie rozstania

W listopadzie 2018 roku Piotr Żyła rozstał się ze swoją żoną Justyną Żyłą po 12 latach bycia małżeństwem. Ich rozstaniem żyła cała Polska. Teraz skoczek tworzy związek z Marceliną Ziętek. Relacja od początku wzbudzała wiele emocji wśród fanów. Różnica wieku między parą wynosi 10 lat, co wielu internautom się nie spodobało. Justyna Żyła natomiast oznajmiła właśnie, że jest zaręczona z nowym partnerem.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
marceepan/Instagram

Dzień po ogłoszeniu radosnej nowiny przez Justynę Żyłę, na profilu Marceliny Ziętek pojawiła się również nowa fotografia. Ta ucięła wszystkie spekulacje na temat rozstania ze skoczkiem. Na dodanym zdjęciu widzimy szczęśliwą parę i pieska na tle choinki. Na ich twarzach wręcz namalowany jest uśmiech.

Życzymy Wam Cudownych Świąt
- napisała para dodanym zdjęciem.
Reklama

W ten oto sposób para dała do zrozumienia, że w ich życiu nie ma żadnego kryzysu i mają się dobrze. Wspólne selfie podczas świąt rozwiało wszelkie wątpliwości obserwatorów, którzy pospieszyli z życzeniami. W komentarzach widnieją słowa tj.:

Wesołych świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła spokoju i miłości
Wesołych Świąt dla Was Kochani
Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama