To nie jest częsty widok - Marcelina Ziętek i jej ukochany, Piotr Żyła po dłuższej przerwie w końcu pokazali się razem. Tym razem jednak zakochani mieli prawdziwe powody do opublikowania tak uroczych zdjęć. Koniecznie zobaczcie te kadry!

Reklama

Tak Marcelina Ziętek i Piotr Żyła bawili się na weselu

Związek tej dwójki od zawsze wzbudzał spore emocje w mediach. Wszystko przez fakt, że gwiazda "19 plus" jest dużo młodsza od swojego wybranka. Pomimo tego że tabloidy co jakiś czas doszukują się rozstania medialnej pary, wszystko wskazuje na to, że u tej dwójki wszystko jest w jak najlepszym porządku, a zakochani mają prawdziwe powody do radości. W końcu jakiś czas temu Piotr Żyła został mistrzem świata. Wówczas wzruszona Marcelina Ziętek nie szczędziła gratulacji, skierowanych w stronę swojego ukochanego. Taki widok to jednak rzadkość, ponieważ w sieci na próżno szukać wspólnych kadrów zakochanych - ci skutecznie chronią swojej prywatności. Tym razem jednak zrobili wyjątek.

Instagram @marceepan

Zobacz także: Tak Marcelina Ziętek dba o Piotra Żyłę. Grilluje w bikini! "Przez żołądek do serca"

Okazuje się, że w miniony weekend Marcelina Ziętek i jej ukochany, Piotr Żyła udali się na wesele bliskich osób! Z tego powodu na instagramowym profilu aktorki wylądował wspólny kadr!

- Zdrowie Młodej Pary - napisała Ziętek.

Zarówno ona, jak i Piotr Żyła wyglądają bardzo elegancko. W przypadku popularnego skoczka narciarskiego nie zabrakło jego ulubionego elementu garderoby, czyli kapelusza. Aktorka z kolei postawiła na dopasowany komplet w odcieniu czerwieni, który uzupełniła o eleganckie szpilki.

Zobacz także
Instagram @marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek odsłania umięśniony brzuch. Lepszy niż u Anny Lewandowskiej?

Jak widać po zdjęciach, para świetnie się bawiła w swoim towarzystwie - uśmiech nie schodził z ich twarzy. Zakochani nie szczędzili sobie także czułości. Ci nadal są ulubieńcami internautów, bo pod zdjęciem posypały się liczne komentarze:

- Piękna para

- Piękni i młodzi

- Szczęście jest najważniejsze, a wydajecie się szczęśliwi, więc... szczęścia!

- Fajnie się patrzy

Reklama

My także życzymy tej parze samych tak radosnych i szczęśliwych chwil!

marceepan/Instagram
Instagram @piotr_zyla_official @marceepan
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama