Na Instagramie Marceliny Ziętek wylądował filmik, na którym ta przemierza długi korytarz w domu Piotra Żyły. Przy okazji ukochana skoczka pokazała, jak wygląda wnętrze posiadłości. Okazuje się, że zakochani żyją w prawdziwych luksusach. Na jaki styl postawili? Koniecznie zobaczcie!

Reklama

Jak wygląda dom Marcelina Ziętek i Piotra Żyły?

Związek młodej aktorki i popularnego skoczka od początku wzbudzał wiele skrajnych emocji. Wszystko przez dużą różnicę wieku, jaka dzieli zakochanych. Rok temu media huczały o rychłym rozstaniu Marceliny Ziętek i Piotra Żyły. Ostatecznie jednak para zaprzeczyła krążącym plotkom i do tej pory udowadnia, że ich miłość jest prawdziwa. Pomimo faktu, że życie zakochanych wzbudza kontrowersje wśród internautów, para rzadko dzieli się swoją codziennością. W związku, z czym każda relacja z ich życia prywatnego wywołuje wiele emocji.

Jakiś czas temu było głośno o weselnych kadrach Marceliny Ziętek i Piotra Żyły, którzy nie szczędzili sobie czułości. Teraz z kolei wszyscy piszą o domu skoczka, który znajduje się w Ustroniu. Wszystko przez to, że jego ukochana pokazała luksusowe wnętrza!

Instagram@marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek zafundowała sobie nowy uśmiech. Ile ją kosztowało leczenie?

Zakochani nie mają w zwyczaju chwalić się swoją posiadłością. Tym razem jednak aktorka, znana z serialu "19+" zrobiła wyjątek. Na Instagramie Marceliny Ziętek pojawił się film, na którym ta z uśmiechem na twarzy przemierza wnętrza domu. Przy okazji filmiku widzimy długi i przestronny korytarz, który prowadzi do jasnego salonu. Elementem, który zwraca uwagę jest designerska, olbrzymia, zabudowana szafa. Zakochani postawili na białe ściany i jasne podłogi, na których jeszcze widnieją kartony - wszystko więc wskazuje na to, że para nadal jest na etapie wykańczania posiadłości. Trzeba jednak przyznać, że ta już teraz robi wrażenie.

Zobacz także
Instagram@marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek odsłania umięśniony brzuch. Lepszy niż u Anny Lewandowskiej? (party.pl)

Ukochana Piotra Żyły, spełniając swoje influencerskie obowiązki, równie często fotografuje się przed domem. Jej ulubionym miejscem jest obszerny taras, na którym wspólnie ze swoim czworonożnym przyjacielem spędza sporo czasu. Podobnie jak w ogrodzie i basenie, który znajduje się w posiadłości. Równie często możemy ją oglądać również w kuchni, która idealnie pasuje do reszty mieszkania - jest jasna, nowoczesna i przestronna.

Instagram@marceepan
Reklama

Jak widać, zakochani żyją w prawdziwych luksusach. Ci jednak mają znacznie więcej powodów do dumy i radości. W końcu ostatnio Piotr Żyła został mistrzem świata. Po intensywnym sezonie należy mu się odpoczynek w pięknym domu!

Instagram @marceepan
Instagram @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama