Marcelina Ziętek w dresie ecru
Instagram/Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek potwierdziła, że jest "szczęśliwie zakochana"! Justyna Żyła będzie wściekła, jak przeczyta ten wywiad

Marcelina Ziętek w dresie ecru
Instagram/Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek udzieliła ostatnio długiego wywiadu dla jednej z marek bieliźnianych, w którym poruszyła temat studiów, związków, kobiecości i dalszych planów na przyszłość. Mówiąc o kobiecości powiedziała wprost, że dla niej wiążę się ona z miłością, a na pytanie o związek wyznała wprost:

Tak, teraz jestem szczęśliwie zakochana.

To pierwsze oficjalne potwierdzenie, że Marcelina Ziętek jest w szczęśliwym związku! A jak ocenia siebie jako partnerkę? I jak radzi sobie z hejtem, który ostatnio tak często ją dotyka?

Jaką partnerką jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek jest jedną z gwiazd serialu "19+", brała też udział w konkursach miss, ale dopiero od czasu relacji z Piotrem Żyłą jej nazwisko na stałe zagościło w mediach. Teraz młoda aktorka w wywiadzie opowiedziała o tym, czym dla niej jest kobiecość, zdradziła też, jaką bieliznę nosi:

Lubię koronkową i elegancką bieliznę. Piękna bielizna daje poczucie mocy, ja z tego wychodzę, zawsze mam piękny komplet bielizny na sobie.

To jednak nie wszystko! Marcelina Ziętek wyznała też, jaką jest partnerką. Okazuje się, że ma silny charakter i jest bardzo zaborcza:

Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi to już koniec - powiedziała wprost Marcelina Ziętek.

Marcelina Ziętek szczerze o walce z hejtem

Jednym z ważnych tematów poruszonych w wywiadzie był hejt! Marcelina Ziętek od zawsze zmaga się z krytycznymi komentarzami na swój temat, ale kiedyś to były jedynie pojedyncze słowa dotyczące odnoszące się do jej udziałów w konkursie miss, ale wsparcie bliskich okazało się zbawienne:

Hejt zawsze mnie dotykał, w dużo mniejszym stopniu niż teraz. Kiedyś to były jakieś pojedyncze słowa, oczywiście związane z byciem miss: 'Jak miss, to głupia", co nie jest prawdą, bo to jest bardzo ciężka praca, żeby przejść przez cały ten kurs  - wspominała Ziętek.

Teraz hejt w życiu aktorki jest nadal obecny, a ostatnio uderzył w nią ze zdwojoną siłą, jednak teraz Marcelina Ziętek nauczyła się z nim walczyć i jeśli to konieczne sięga po kroki prawne:

Teraz już mam wypracowane poczucie własnej wartości, to jest bardzo ważne, żeby mieć swoją pasję i najbliższych, którzy cię wspierają. I przede wszystkim nie zgadzać się na hejt. Nie można być ofiarą, trzeba albo blokować, albo jakoś działać. Ja teraz działam krokami prawnymi na tę falę, która mnie spotkała. Bo spirala nienawiści nakręca się tak, że kolejna i kolejna osoba pisze, wydaje się im, że są bezkarni, jeżeli się nie podpiszą, ale w sieci nikt nie jest anonimowy. To bardzo ważne, żeby młodzi ludzie o tym wiedzieli - tłumaczyła.

Czekacie na kolejne wywiady Marceliny Ziętek?

Zobacz także: Marcelina Ziętek przekazała radosne wieści o... ślubie! "Wszyscy jesteście zaproszeni"

 

Jak mieszka Marcelina Ziętek, dziewczyna Piotra Żyły?
Instagram/Marcelina Ziętek

 

Więcej na temat Marcelina Ziętek
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48