Marcelina Ziętek nie ma problemów z tym, aby odsłaniać swoje ciało. Szczególnie, że ukochana Piotra Żyły naprawdę ma się czym pochwalić. Tym razem pokazała, jak w głęboko wyciętym bikini oddaje się domowym obowiązkom. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Marcelina Ziętek pokazuje wysportowany brzuch

Po tym jak stacja TVN7 zakończyła emisję serialu dla nastolatków "19+" fani martwili się, co poczną jego bohaterowie. Tymczasem okazuje się, że ulubienica telewidzów, Marcelina Ziętek nie może narzekać na nudę. W ostatnim czasie aktorka skupiła się na swoim wyglądzie - jakiś czas temu Marcelina Ziętek zafundowała sobie nowy uśmiech. Teraz z kolei wszystko wskazuje na to, że aktorka doskonale wie, jak zadbać także o swoją nieskazitelną sylwetkę. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym aktorka oddaje się domowym obowiązkom, prasując swoją bluzkę. Uwagę jednak przykuwa jej strój, bowiem ukochana Piotra Żyły paraduje po domu w skąpym stroju kąpielowym. Bikini wyeksponowało idealnie płaski i wyrzeźbiony brzuch aktorki, który śmiało może konkurować z brzuchem jednej z najpopularniejszych polskich trenerek - Anny Lewandowskiej.

Instagram @marceepan

Zobacz także: Anna Lewandowska o małżeństwie z Robertem i częstych rozłąkach: "Kiedyś to się zmieni..."

- Już jedną nogą na leżaku - napisała wyraźnie zniecierpliwiona aktorka

A to wyjaśnia jej strój. W końcu już chwile później Marcelina Ziętek korzystała z upalnego lata, opalając się w 29 stopniach w swoim ogrodzie.

Instagram @marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła nie szczędzą sobie czułości na weselu. Fani: "Kiedy wasza kolej?"

Zobacz także
Reklama

Pomimo faktu, że aktorka uwielbia odległe podróże, jak widać, Marcelina Ziętek nawet u siebie w domu może poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Jakiś czas temu Marcelina Ziętek grillowała z Piotrem Żyłą w samym bikini, a jej ukochany wydawał się być wyraźnie zachwycony.

Instagram @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama