Marcelina Ziętek pochwaliła się zdjęciem z odwiedzin hotelu położonym w samym rynku Krakowa. Partnerka Piotra Żyły pokazała królewskie wnętrza pięknego budynku i pozowała do zdjęć w bardzo kuszącej pozycji... Fani oczywiście komplementują młodą aktorkę "19+", ale wśród pochwał i komplementów pojawiło się pytanie jednej z fanek o sprawę związaną z Justyną Żyłą. Czyżby Marcelina Ziętek zmieniła plany wobec byłej żony ukochanego?

Reklama

Marcelina Ziętek nie wniesie pozwu wobec Justyny Żyły?

Marcelina Ziętek odkąd pierwszy raz pokazała zdjęcie z ukochanym, często chwali się wspólnie spędzanym czasem. Partnerka Piotra Żyły pokazała kilka zdjęć ze wspólnych wyjazdów, ale podobnie jak wcześniej, młoda gwiazda stara się jednak nie emanować swoim związkiem. Dodatkowy kłopot sprawia w tej sytuacji konflikt pomiędzy Justyną Żyłą a Marceliną Ziętek. Justyna Żyła zresztą sama zaczęła tę niechęć, wypisują mało przychylne słowa wobec nowej wybranki ojca swoich dzieci. Fani wciąż dostrzegają konflikt między paniami, a najnowsze zdjęcie, mimo że nie nawiązuje do tej kłótni, sprowokowało fanów do zaskakujących pytań.

Marcelina opublikowała zdjęcie z wypoczynku w Krakowie:

Środa to taka mała sobota ???? dzisiaj zatrzymaliśmy się w królewskich wnętrzach ???????????? - pochwaliła się zdjęciem.

Fani komplementują kuszące zdjęcie dziewczyny, która w czarnym body leży na kanapie, pokazując swoje wdzięki:

- Ładne zdjęcie
- Figura jak marzenie
- Pięknie ????????❤️ - zachwycają się fani.

Wśród komentarzy pojawiło się jednak jedno zaskakujące pytanie o Justynę Żyłę:

Zobacz także

Czy to prawda, że odpuścisz Justynie Ż. sprawę w sądzie? Ja bym na Twoim miejscu tego nie robiła, ona ma coś z głową i pasuje, żeby w końcu dostała porządną nauczkę - zadała pytanie.

Marcelina Ziętek nie odpowiedziała na pytanie, ale też od momentu, gdy w mediach pojawiła się informacja o pozwie przeciwko żonie Piotra Żyły, dziewczyna nie zabrała głosu w sprawie. Partnerka Piotra Żyły stała się ofiarą wielu hejterów, którzy z łatwością krytykowali ją za "rozbicie rodziny" skoczka. Marcelina nie kryła oburzenia i blokowała wszystkich autorów krytycznych słów, a niedługo później posunęła się o krok dalej. Magazyn "Party.pl" dowiedział się, że partnerka Piotra Żyły złożyła pozew do sądu, a jego powodem miały być szokujące SMS-y autorstwa Justyny Żyły. Marcelina Ziętek jednak do sprawy się nie odniosła, widać, że dziewczyna nie chce uczestniczyć w publicznym konflikcie i na zaczepki fanów nie reaguje.

Zobacz także: Marcelina Ziętek pochwaliła się radosną nowiną! "Szybko poszło! Gratulacje"

Marcelina Ziętek pochwaliła się seksownymi zdjęciami z Krakowa. Piękna partnerka Piotra Żyły nie może jednak uniknąć ciągłych nawiązań do Justyny Żyły. Tym razem fanka zapytała o bardzo kontrowersyjną kwestię sporu, czyli sprawę sądową.

marceepan/Instagram

Marcelina Ziętek pochwaliła się wizytą w Krakowie. Wygląda na to, że na odpoczynek wybrała się z Piotrem Żyłą. Dziewczyna jednak nie pokazała wspólnych zdjęć z ukochanym.

marceepan/Instagram
Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła bardzo długo ukrywali swój związek. Oboje mówili otwarcie, że są zakochani, ale nie pokazywali się razem. Dopiero niedawno zdecydowali się opublikować pierwsze wspólne zdjęcie. Od wydarzeń z hejtem, który spłynął na Marcelinę, panie raczej unikają siebie nawzajem. Ostatni konflikt, jaki miał między nimi miejsce dotyczył pieska. Okazało się, że Piotr Żyła podarował swojej córce psa tej samej rasy, którą ma Marcelina. Justyna Żyła wciąż publikuje zdjęcia z pieskiem i wbija szpilę aktualnej partnerce skoczka.

Instagram @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama