Nie da się ukryć, że w przypadku osób publicznych nienaganny, hollywoodzki uśmiech jest ich wizytówką. Właśnie z tego względu tak wiele gwiazd decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, mające na celu uzyskanie efektu "wow". Do grona takich gwiazd właśnie dołączyła ukochana Piotra Żyły - Marcelina Ziętek. Na swoim Instagramie aktorka opowiedziała, na jaką metodę się zdecydowała oraz ile wyniosło ją leczenie.

Reklama

Marcelina Ziętek o nowym uśmiechu

W miniony weekend Marcelina Ziętek razem z Piotrem Żyłą bawili się na weselu nie szczędząc sobie publicznych czułości. Po tak upojnym weekendzie jednak przyszedł czas na powrót do rzeczywistości. Aktorka rozpoczęła nowy tydzień wizytą u dentysty, relacjonując jej przebieg za sprawą Instagrama. Okazuje się, że Marcelina Ziętek pragnie mieć piękny, biały uśmiech, o jakim marzy niemalże każdy. Nie trzeba było więc czekać, by na jej Instagramie wylądowało uśmiechnięte zdjęcie, prosto ze stomatologicznego gabinetu. Okazuje się, że Marcelina Ziętek zdecydowała się na bardzo modną wśrod gwiazd metodę nakładek na zęby:

- Dziś miałam przyjemność odwiedzić gabinet partnerski w Krakowie @drsmile.pl ???? pytacie jak mi mija leczenie ???? jak na załączonym obrazku na pełnym uśmiechu ???? (przebieg leczenia możecie zobaczyć sobie w wyróżnionych na moim profilu „DrSmile”) ???? Prawie 5 miesięcy już za mną, a do końca jeszcze tylko kilka par nakładek. Na zdjęciu z moim skanem 3D, który możecie wykonać bezpłatnie w jednym z gabinetów partnerskich, jeśli macie ukończone 18 lat???? Z moim kodem marcelina1000 macie rabat 1000zł ???? Musicie go podać na pierwszej wizycie ???? Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało chętnie odpowiem ???? - napisała Marcelina Ziętek.

Zobacz także: Marcelina Ziętek w objęciach Piotra Żyły. Fani: "To już chyba pora na małe Marcepanki"

Marcelina Ziętek zdradza ile będzie ją kosztował nowy uśmiech

Przy okazji nowego posta Marcelina Ziętek w ramach współpracy zaproponowała swoim licznym obserwatorom skorzystanie z promocji. Wówczas okazało się, że nie tylko osoby publiczne chcą móc się chwalić pięknym, gwiazdorskim uśmiechem. Pod postem posypały się liczne komentarze. Przy okazji odpowiedzi Marcelina Ziętek zdradziła także jaki jest koszt kompleksowego leczenia:

- Koszt leczenia waha się 6790-11390zł, ale należy przyjść na pierwszą wizytę kwalifikacyjną i skan ???? następnie dostaje się kosztorys leczenia łącznie z planem leczenia:)

Nie zabrakło także uszczypliwych komentarzy:

Zobacz także

- Kogo na to stać ????

Marcelina Ziętek pozostała jednak w stosunku do nich obojętna - doskonale wie, że piękno kosztuje.

marceepan/Instagram

Zobacz także: Marcelina Ziętek straci pracę?! Hitowa produkcja z jej udziałem znika z anteny!

Reklama

Do tej pory Marcelinę Ziętek mogliśmy na co dzień oglądać w hitowej produkcji TVN-u: "19+". Aktorka w serialu wcielała się w rolę Kai - barmanki i dziewczyny Frodo. W ostatnim czasie jednak w sieci pojawiła się informacja, że ciesząca się dużą popularnością produkcja "19+" znika z anteny! Wówczas fani aktorki zaczęli się martwić, że ta straci pracę. Jesteśmy jednak przekonani, że Marcelina Ziętek ma na siebie kolejny plan i niebawem dostanie rolę, podczas której będzie mogła się pochwalić swoim nowym, zniewalającym uśmiechem!

Instagram @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama