Piotr Żyła walentynki spędził na skoczni narciarskiej. Jak wiadomo, polski skoczek walczył tego dnia razem z kolegami z drużyny o medal olimpijski w konkursie drużynowym. Niestety, nie udało się stanąć na podium i Polacy zakończyli konkurs na 6. miejscu. Niedługo po zakończeniu przygody z Olimpiadą, Piotr Żyła zamieścił w sieci zaskakujący wpis. Wygląda na to, że tych walentynek nie będzie wspominał zbyt dobrze...

Reklama

Zobacz także: Marcelina Ziętek mocno o Justynie Żyle! "Ciągnie dalej swoje wymyślone historie"

Piotr Żyła dodał zaskakujący wpis w walentynki! "I to by było na tyle"

Polscy skoczkowie zakończyli swoją przygodę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Choć ich występy były naprawdę dobre, to jednak tym razem zabrakło nam trochę szczęścia, aby zdobyć więcej medali i z Pekinu nasi reprezentanci wyjeżdżają z brązowym medalem wywalczonym przez Dawida Kubackiego. Nasi skoczkowie mieli jednak apetyt na więcej i choć walczyli dziennie, to jednak oni sami nie są do końca zadowoleni z tego, co wydarzyło się w Pekinie.

Co więcej, nawet Piotr Żyła, który znany jest z tego, że do wszystkiego podchodzi z dystansem i humorem, tym razem nie ukrywał swojego rozżalenia Olimpiadą! W swoim wpisie, zamieszczonym w walentynkowy dzień przyznał, że nie zamierza pojawić się na kolejnych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

- I to by było na tyle???????? Aliwederczi Olimpiks???????? Nigdy więcej???????? - (pis. oryg.), napisał Piotr Żyła, dodając przy tym zdjęcie z kolegami z drużyny.

Zobacz także

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie z Piotrem Żyłą! "Jeszcze będzie przepięknie"

Tuż po pożegnaniu się z Olimpiadą, również w wywiadach Piotr Żyła podkreślał, że nie zamierza już nigdy więcej wystąpić na Igrzyskach. Nazwał je nawet "durnymi zawodami".

- Ja już na igrzyska nie przyjadę. To są durne zawody. Jestem za stary na to, mogę jeździć na PŚ, mistrzostwa też są fajne, ale tu... Wrócimy do PŚ i coś się będzie działo, a nie odwieczna nuda igrzysk olimpijskich. Co tu dużo gadać. Idę się napić, bo to mi zostało - przyznał skoczek w Eurosporcie.

Fani mają jednak nadzieję, że po ostudzeniu emocji Piotr Żyła jeszcze zmieni zdanie i pojedzie na kolejną Olimpiadę. W komentarzach pod postem skoczka, przesłali mnóstwo ciepłych słów dla całej ekipy.

- Panie Piotrze Ci, którzy są kibicami, a nie bywają, zawsze będą wam kibicować czy jest dobrze, czy źle. Głowa do góry i do przodu. Podziękowania za waszą walkę ????????❤????

- Dziękujemy za walkę Panowie ❤️ Brawa ????

- Dziękujemy za wszystko❤️

- I tak jesteście najlepsi❤️ - piszą fani.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wygląda na to, że te walentynki były dla Piotra Żyły mało udane tym bardziej, że od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat rozstania skoczka z Marceliną Ziętek. Sami zainteresowani jednak na razie ani nie potwierdzili tych informacji, ani też im nie zaprzeczyli. Cała sprawa wydaje się być naprawdę skomplikowana, bo z kolei Marcelina Ziętek w walentynkowy dzień wstawiła zdjęcie, na którym chwali się (prawdopodobnie) prezentem od skoczka.

No cóż, nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Piotrowi Żyle wszystkiego dobrego i podziękować całej drużynie za walkę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz polscy skoczkowie dostarczą nam wielu emocji i wzruszeń!

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama