Krzysztof Jabłoński

Krzysztof Jabłoński to twórca i do niedawna właściciel Korona Candles - firmy zajmującej się produkcją świec zapachowych. Obecnie razem z żoną, tancerką Izabelą Janachowską, zajmują się branżą ślubną. Przedsiębiorca ma dwóch synów. Nie ma profili w mediach społecznościowych.

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Jabłoński

Pseudonim: nie ma

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 1959 r.

Znak zodiaku: brak informacji

Zawód: biznesmen, przedsiębiorca

Osoby - związki: Krzysztof Jabłoński jest mężem Izabeli Janachowskiej (ur. 05.09.1986 r.) - tancerki znanej z udziału w "Tańcu gwiazdami" i z prowadzenia programów o tematyce ślubnej. Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", na który Jabłoński został zaproszony jako gość. Przed związaniem się z tancerką Jabłoński był żonaty, jednak małżeństwo nie przetrwało. Plotkuje się, że powodem rozwodu było zbyt duże angażowanie się przedsiębiorcy w działalność firmy i zaniedbywanie życia uczuciowego.

Rodzice: brak informacji

Rodzeństwo: Jabłoński ma brata.

Dzieci: Krzysztof Jabłoński ma syna z pierwszego małżeństwa. Ze związku z Izabelą Janachowską również doczekał się syna. W 2019 r. na świecie pojawił się Christopher.

BIO: Krzysztof Jabłoński urodził się w 1959 r. Początkowo pracował jako mechanik samochodowy. Po kilku latach założył z partnerem biznesowym Friedrichem Ratherem warsztat samochodowy Hamburska Spółka Handlowa. Z czasem rozwinął zupełnie inny biznes. W 1992 r. otworzył w Wieluniu firmę produkującą świecie. Razem z kolegą sprowadzał z Chin tanią parafinę. Lata na rynku zapewniły mu ugruntowaną pozycję. Świecie eksportowane były za granicę, a biznesmen nawiązał współpracę z takimi firmami jak IKEA, TESCO, Wal-Mart. W 2008 r. otworzył filię firmy w USA. Postanowił ponownie zmienić kierunek działań i zainteresował się branżą ślubną. Decyzję podjął podczas powrotu z wakacji we Francji, kiedy to przeczytał artykuł o ślubach w Polsce. Prywatnie Jabłoński jest mężem Izabeli Janachowskiej. Para po trzech tygodniach znajomości zamieszkała razem. W 2014 r. wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Rzymie. Z uwagi na dużą różnicę wieku między biznesmenem a Janachowską ich małżeństwo było częstym tematem plotek. Parę dzieli 27 lat różnicy. W jednym z wywiadów powiedział: "Mama i siostra Izy bardzo szybko mnie zaakceptowały, trudniej było mi przekonać do siebie jej tatę". Pasją biznesmena jest podróżowanie z kamerą.

Znany z: Krzysztof Jabłoński

długi czas był właścicielem firmy Korona Candles, która zajmowała się wytwarzaniem świec. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo rozwinęło się na tyle, że uznawane było za jednego z europejskich liderów w produkcji świec zapachowych. Biznes zapewnił Krzysztofowi Jabłońskiemu statusu milionera. W 2018 r. postanowił sprzedać spółkę niemieckiej grupie Gala. Aktualnie odnalazł się w biznesie ślubnym, w którym działa razem z żoną. Budują firmę, która ma być liderem w kraju. W jednym z wywiadów powiedział: "Rocznie odbywa się około 200 tys. ślubów. Średni wydatek to 35 tys. zł, czyli to rynek wart 7 mld zł rocznie. O czymś takim w moich świecach mogłem tylko pomarzyć". Siedziba nowej firmy Jabłońskiego mieści się w dawnym biurze Korona Candles. Początkowo w firmie pracowało zaledwie kilka osób. "Chcemy zrobić największą i najnowocześniejszą platformę ślubną z wykorzystaniem najnowszych technologii" - tak o planach na firmę mówił niedawno Jabłoński. Obecnie Wedding Dream jest najszybciej rosnącym portalem ślubnym w Polsce.

Funkcja w telewizji: Krzysztof Jabłoński pojawia się sporadycznie w programach prowadzonych przez Izabelę Janachowską. Towarzyszy żonie przy okazji imprez ramówkowych. Wystąpił również w kilku wywiadach, które były prezentowane w telewizji.

Płyty: nie ma

Książki: nie ma

Nagrody: nie ma

Link na Instagram: Krzysztof Jabłoński

nie ma założonego profilu na Instagramie. Jednakże, osoby zainteresowane jego osobą i życiem prywatnym mogą znaleźć fotografie przedsiębiorcy na profilu jego żony Izabeli Janachowskiej.

Link FB: Biznesmen nie ma również profilu na Facebooku.
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index