Party Stories
Izabela Janachowska w czarnej sukience z mężem i synem
Newsy

Izabela Janachowska i jej mąż mierzą się z obrzydliwym hejtem. Gwiazda TVN popłakała się przed kamerą 

Kosztowało ich to wiele emocji, a nawet łez. Mimo to Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński postanowili zmierzyć sie ze zjawiskiem hejtu, którego sami padli ofiarami. Państwo Jabłońscy zainspirowani spotem, w którym gwiazdy czytają sobie wzajemnie hejterskie komentarze na swój temat, postanowili pójśc ich śladem i dowiedzieć się, co na ich temat wypisują anonimowi internauci. Izabela Janachowska zamieściła to wstrząsające nagranie na swoim Instagramie. Już w pierwszych minutach z jej oczu polały się łzy. Jakie opinie ją tak mocno dotknęły?

Zobacz także: Izabela Janachowska przyłapana z synem na spacerze przez paparazzi. Wózek Christophera kosztuje 8 tys. zł!

Izabela Janachowska nie pozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

Jak Izabela Janachowska radzi sobie z hejtem?

Izabela Janachowska nie ukrywa, że hejt to trudny temat i dość długo uczyła się go oswajać. Twierdzi, że osoby, które dotyka prędzej czy później zaczynają unikać czytania komentarzy o sobie – i dokładnie tak samo było w jej przypadku. Nie robiła tego bardzo długo, wyjątek zrobiła po to, by mógł powstać jej filmik. Izabela podkreśla, że paskudne komentarze na temat jej i jej męża były, są i będą. Niestety, z każdym miesiącem jest ich coraz więcej. Co piszą w nich anonimowi hejterzy?

Okazuje się, że tematem numer jeden, który przewija się w hejterskich komentarzach są bogactwo i... wygląd męża Izabeli, Krzysztofa Jabłońskiego. Część internautów nie wierzy, że mimo sporej różnicy wieku parę może łączyć prawdziwe uczucie.

- Ma takie żółte zęby no i jest już niestety niezbyt jędrny
- To stary dziadek jest. Ta obwisła skóra, zmarszczki, trochę mnie to obrzydza
- Będzie cię kochać całym sercem dopóki masz kasę - piszą o Krzysztofie Jabłońskim.

Na Izabeli Janachowskiej hejterzy też nie zostawiają suchej nitki. Wytykają jej, że to rzekomo dzięki pieniądzom męża może sobie pozwolić na luksusy i drogie ubrania, a jej związek z Krzysztofem to transakcja wiązana...

- Bezguście, żeby nie mąż milioner, to by nie lansowała się w takich markach. Ustawiła się celebrytka
- Obraz nędzy i rozpaczy. Bezdomni się lepiej ubierają od tego czegoś
- Okropny upiór. Celebrytka wielka
- Ludzie cierpią głód, a ona kupuje drogie torebeczki - czytała o sobie 

Złośliwi internauci uderzyli też w wygląd Janachowskiej. Mimo, że jest jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd, a jej piękna sylwetka jest zasługą wielu lat tanecznych treningów, hejterzy uważają, że... jest za gruba!

- Bardzo duży tyłek ma. Od ciastek chyba
- A na ortodontę jak nie było, tak nie ma
- Ma małe cycki
- Ale cycki! Flaki! - komentowali.

Janachowska i jej mąż odnieśli się do tych zarzutów! Izabela zapowiedziała, że nie zamierza rezygnować ze słodyczy, za którymi przepada i że wygląd jej pupy oraz biustu, bardzo jej odpowiada. Co więcej, przyznała nawet, że myślała o operacji powiększenia biustu, ale ostatecznie odwiódł ją od tego pomysłu ceniony przez gwiazdy chirurg plastyk dr Marcin Ambroziak.

Mam malutkie piersi. (...) to biust sportowy, kompaktowy. Rozmawiałam nawet z Ambroziakiem o powiększeniu piersi, ale powiedział, że nie! – wyznała Iza.

O co internauci oskarżają Izabelę Janachowską?

Krzysztof Jabłoński również akceptuje żonę taką, jaka jest. Twierdzi nawet, że wcale nie obraziłby się, gdyby Iza miała... większą pupę! Podkreślił jednak, że nie bierze sobie do głowy komentarzy sfrustrowanych ludzi dotyczących ich wyglądu. Najbardziej bolą go te, w których hejterzy posądzają jego żonę o prostytucję!

- Płaci za te luksusy koniecznością sypiania z 60-letnim facetem
- Jak kariera się nie układa, to trzeba zajść w ciążę
- Związki o ogromnej różnicy wieku, a to oznacza więcej niż 10-15 lat (...) To jest proszę państwa pedofilia połączona z prostytucją - pisali hejterzy

Iza te komentarze zignorowała. Do łez doprowadził ją jedynie wpis, którego nie była w stanie przeczytać nawet na żywo... Powód? Godził w jej ukochanego męża.

Na końcu Krzysztof i Izabela zaapelowali do anonimowych internautów, którzy bez zastanowienia piszą takie rzeczy, by zaniechali tego procederu. Jabłoński podkreślił, że ich słowa ranią przede wszystkim najbliższe im osoby, które nie rozumieją internetowej nagonki. Miał tu na myśli swojego starszego syna oraz rodziców i przyjaciół. Na koniec życzył wszystkim "życzliwym", by choć raz w życiu sami musieli zmierzyć się z hejtem i poczuli na własnej skórze, do jakiej tragedii to może doprowadzić.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński nagrali film o swojej walce z hejtem.

Izabela i Krzysztof są szczęśliwym małżeństwem od 2014 roku. Mają synka Christophera Alexandra.

Izabela Janachowska z mężem i synem
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram
Newsy
Jak Izabela Janachowska urządziła pokój dla syna? Zdradziła tylko nam!
Iza Janachowska opowiada o macierzyństwie

Od kilku tygodni Izabela Janachowska jest szczęśliwą mamą. Ekspertka od programów o tematyce ślubnej w pierwszym wywiadzie po porodzie zdradziła jak sobie radzi w nowej roli. Iza opowiedziała "Fleszowi" jakie obawy miał także Krzysztof Jabłoński, tata ich małego synka, Christophera Alexandra .  - Krzysztof miał typowe dla mężczyzn obawy przed porodem. Bał się, że zostanie odsunięty przeze mnie na drugi plan. Po porodzie przestało się to liczyć. Jest totalnie zakochany w naszym synku! Na Dzień Dziecko zrobiliśmy nawet im obu wspólną sesję zdjęciową. Trzeba było widzieć, jak bardzo był wzruszony - powiedziała Iza w rozmowie z "Fleszem". Zaradna mama Janachowska opowiedziała także "Fleszowi" jak wygląda pokoik ukochanego synka. Czy Iza jest tradycjonalistką? - Zależało mi, żeby było inaczej, oryginalnie. Nie chciałam urządzać pokoju w stylu francuskim, z błękitami i szarościami. Nasz dom jest nowoczesny i zależało mi, żeby pokój dziecka była z nim spójny. Dlatego postawiłam na biel, beż i granat. Jest dużo wzorów w pepitkę, rzeczy z inicjałami. Mamy też żyrafki Sophie i balony. Jest bajkowo! Cały wywiad Izy Janachowskiej przeczytacie w najnowszym "Fleszu". Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są szczęśliwymi rodzicami  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner