Iza Janachowska jak się zmieniła
eastnews

Widzom dała się poznać jako tancerka "Tańca z Gwiazdami", a dopiero później stała się ekspertką ds. ślubów. Izabela Janachowska to dziś jedna z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Gwiazda ma setki fanów, jednak nie to jest dla niej najważniejsze w życiu. Ponad miesiąc temu 32-latka po raz pierwszy została mamą. Ojcem jej dziecka jest Krzysztof Jabłoński, którego poznała właśnie dzięki tanecznemu show!

Przypominamy, jak to wszystko się zaczęło. Prawda, że Iza mało się zmieniła? 

1/5
Izabela Janachowska jak się zmieniła
EastNews

Izabela Janachowska karierę taneczną zaczęła w wieku 8 lat. Wielokrotnie stawała na podium zdobywając medale dla Polski. W wieku 23 lat została zatrudniona jako jedna z tancerek do programu "Taniec z Gwiazdami". Izabela uczyła kroków salsy czy tanga Wojtka Medyńskiego, Radka Majdana, Przemka Saletę, Pawła Stalińskiego i Zbigniewa Urbańskiego.

Zobacz także: Jak Izabela Janachowska urządziła pokój dla syna? Zdradziła tylko nam! 

2/5
Izabela Janachowska jak się zmieniła
EastNews

Dzięki tanecznemu show Izabela poznała swoją miłość. Milioner Krzysztof Jabłoński widząc jak Janachowska tańczy postanowił zdobyć jej serce. Podobo nie było to łatwe, bo parę dzieli 27 lat! W końcu jednak się udało i w 2012 roku gwiazdy potwierdziły swój związek. Tok później Krzysztof oświadczył się swojej ukochanej. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2014 roku. W 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Chłopiec otrzymał na imię Christopher. 

3/5
Izabela Janachowska jak się zmieniła
EastNews

Choć Izę pamiętamy jako blondynkę, to gwiazda eksperymentowała z kolorem włosów. W 2011 roku Izabela postawiła na brązowy odcień. Zarówno w blondzie jak i brązie Izabela wygląda bardzo dobrze!

4/5
Izabela Janachowska jak się zmieniła
EastNews

Izabela świetną formę zawdzięcza nie tylko dzięki tańcu, ale i bieganiu. W 2014 roku Janachowska wzięła udział w "Biegu po nowe życie". Izabela połączyła przyjemną formę aktywności z charytatywną akcją. 

5/5
Izabela Janachowska jak się zmieniła
EastNews

Czy Waszym zdaniem Izabela dużo się zmieniła? Według nas prezenterka cały czas wygląda świetnie i czas  się dla niej zatrzymał! Zgadzacie się z nami?