Izabela Janachowska w Wenecji
Izabela Janachowska w Wenecji
Instagram

Izabela Janachowska jest młodą i aktywną mamą. Gwiazda poświęca mnóstwo czasu swojemu synkowi, ale nie zrezygnowała z pracy i często pojawia się na targach ślubnych i dalej rozwija swoją markę „Wedding-dream”.

Ostatnio wybrała się z Krzysztofem Jabłońskim na romantyczny weekend we dwoje. Para zatrzymała się w luksusowym hotelu w Wenecji Belmond Hotel Cipriani. Zobaczcie, jak wyglądają wnętrza hotelu i ile kosztuje nocleg!

1/6
Izabela Janachowska w Wenecji
Instagram

Stylowe wnętrza weneckiego hotelu Belmond Hotel Cipriani

Wenecja to jeden z najbardziej romantycznych kierunków. Nic w tym dziwnego, że gwiazdy często wybierają to włoskie miasto, a potem mogą pochwalić się w mediach społecznościowych uroczymi zdjęciami z kawiarenek, rejsami gondolą i zachwycającą architekturą. Izabela Janachowska poszła o krok dale i  zdecydowała się pokazać apartament, w którym razem z mężem się zatrzymała.

2/6

W dużym hotelowym pokoju, który na kilka dni miała do dyspozycji gwiazda programów o tematyce ślubnej, znalazło się mnóstwo stylowych mebli i luster. Na uwagę zasługuje duże łóżko i piękne konsole, które pełnią funkcje toaletki i biurka oraz kanapa.

3/6

Pięciogwiazdkowy hotel Belmond Cipriani położony jest na wyspie Giudecca, a z jego okien roztacza się nadzwyczajny widok na Lagunę Wenecką.

4/6

Ceny za pobyt w tym luksusowym hotelu mogą zaskoczyć. Za dobę w apartamencie dwuosobowym z widokiem na ogród ze śniadaniem trzeba zapłacić ok. 5,5 tys. zł, z kolei apartament z widokiem na lagunę jest 1 tys. zł droższy.

5/6

Ten hotel kochają gwiazdy Hollywood. Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji jest jednym z popularniejszych. A światowe domy mody chętnie kręcą tu kampanie reklamowe swoich produktów. To w zachwycających wnętrzach  Belmond Hotel Cipriani mogliśmy zobaczyć Cate Blanchett w kampanii perfum Armani.