Izabela Janachowska ślub
EastNews

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Prezenterka urodziła chłopca, który otrzymał na imię Christopher. Synek pochłania dużo czasu pary, jednak gwiazdy nie zapominają przy tym o sobie.

Dziś Janachowska i Jabłoński świętują 5. rocznicę ślubu. Izabela z tej okazji pochwaliła się pięknymi zdjęciami z kościoła. Myślcie, że Krzysztof zaskoczy Izę jakimś pięknym podarunkiem z tej okazji w domu? :)

1/4
Izabela Janachowska ślub
Eastnews

Izabela Janachowska swojego ukochanego poznała na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Milioner urzekł tancerkę od pierwszego wejrzenia. Janachowska wprowadziła się do Jabłońskiego już po 3 tygodniach znajomości! Krzysztof oświadczył się młodszej o 27 lat Izie w Rzymie. Para do ołtarza poszła rok po zaręczynach. 

Łatwiej byłoby mi teraz zarobić pierwszy milion niż zdobyć serce Izy. To było wyzwanie, bardzo trudne - wyznał w programie "Uwaga!: Kulisy Sławy" Jabłoński. 

Zobacz także: Izabela Janachowska wyjaśniła, dlaczego nie dała synowi polskiego imienia!

2/4

Para powiedziała sobie "tak" dokładnie 28 czerwca 2014 roku. Dziś świętuje 5. rocznicę małżeństwa.

Małżeństwo to zakochiwanie się wiele razy ale zawsze w tej samej osobie... i my tak już od 5 lat 💙 28.06.2014 🎉 #celebration #anniversary#weddingday #5years#memoriesforlife #loveislove - napisała Iza na Instagramie chwaląc się  przy tym pięknymi zdjęciami z kościoła.

3/4
Izabela Janachowska ślub
EastNews

Internauci przesłali parze mnóstwo gratulacji, życząc im oczywiście cierpliwości i wytrwałości.

- Wszystkiego najlepszego na rocznicę ślubu, oby wasza droga zawsze była jedna i zamierzała ku słonecznej miłości 💖😊

- Małżeństwo, to piękno bycia razem ❤ dużo miłości na kolejne wspólne lata 😍😘

- Piękni, młodzi i zakochani ❤️ gratulacje ! ❤️ - czytamy w komentarzach.