Za kilka miesięcy jedyny syn Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego skończy 5 lat. Zakochani pochwalili się pięknymi zdjęciami rodzinnymi, a fani nie mogę oderwać oczu od małego Christophera.

Reklama
Jaki cudny maluch
- piszą na Instagramie.

W dodatku widzą coraz większe podobieństwo małego Chriska do jego taty, Krzysztofa. Zobaczcie, jak dziś wygląda synek Izabeli Janachowskiej.

Izabela Janachowska z mężem i synkiem

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński od ponad dekady są szczęśliwym małżeństwem: "Test zdaliśmy celująco" - śmiali się w rozmowie z "Party". Izabela Janachowska wspominała:

Kiedy zaczęliśmy być razem, ze względu na dzielącą nas różnicę wieku nikt nie dawał nam szans. Tymczasem kliknęło od razu. Świetnie się uzupełniamy, w co niektórym chyba wciąż trudno uwierzyć.

W 2019 roku Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński powitali na świecie synka. Christopher ma już 4,5 roku, a fani na najnowszych zdjęciach dopatrują się jego podobieństwa do taty.

Zobacz także: Mąż Izabeli Janachowskiej wytknął jej to przed kamerą: "Nie kłam"

Zobacz także

Izabela Janachowska podzieliła się bożonarodzeniową sesją z mężem i synkiem. Dziecięca radość Chriska udzieliła się także jego rodzicom. Fani nie mogli powstrzymać się od komplementów dla malucha:

Śliczny ten Wasz Bubuś
Ojej, cały tata! Ten sam uśmiech z oczu
Piękna rodzinka
Jaki cudny maluch
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński z synem
Instagram @izabelajanachowska Instagram @izabelajanachowska

Zobacz także: Janachowska przeszła samą siebie. Wiele kobiet o tym marzy, a ona naprawdę to zrobiła

Reklama

Mały Chrisek każdego dnia zaskakuje rodziców czymś nowym. Niedawno Izabela Janachowska, mowiąc o umiejętnościach syna, nie ukrywała, że nie raz i nie dwa "zbierała szczękę z podłogi". Tancerka i jej mąż Krzysztof Jabłoński zadbali o edukację synka już od samego początku. Christopher Alexander uczy się w brytyjskim przedszkolu i przysparza rodzicom mnóstwa powodów do dumy.

Dzięki niemu poznałam całkiem nowe oblicze miłości: bezkresnej i bezwarunkowej. Kocham patrzeć na to, jak rośnie, rozwija się i jak z ciekawością odkrywa świat.
- pisała z okazji 4. urodzin synka.
Synek Izabeli Janachowskiej
Instagram @izabelajanachowska Instagram @izabelajanachowska
Izabela Janachowska z synem
Instagram @izabelajanachowska Instagram @izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama